Canımdan çektiğin adını benim için saklar mısın?

Sir_ako

Aktif Üye
........Insanlar baktiklari seylere cok dar acidan bakarlarsa,gozlerinin onundeki seyleri baktiklari halde goremezler,yine insanlar baktiklari seylere daha genis acilardan bakarlarsa,cok seyler gorurler ve cok seyler ogrenirler,mutlulukda boyledir, aksam uzeri koca eve gelince belki biraz surati asik olabilir,diger islere cani sklmis olabilir,kadin ciddiye alabilir kocasinin kendini sevmedigini zannedebilir,iste bu da bir gorus acisidir,her seye ragmen kadin guler yuz gosterip, merhaba kocacigim,sana bir yorgunluk kahvesi yapayim deyip mutfaga giderse,kocada bir anda gunun stressini yorgunlugunu unutabilir,.....evet evliler bekarlar,gencler her zaman merhaba demeyi unutmiyalim,yukarda bir cok arkadaslarin yazdigi gibi bir merhaba yuzlerce kelimelerden daha iyidir,,,,,, simdi bende sizlere Merhaba diyorum.iyi gunler efendim.
........

Sir_ako

Aktif Üye
Yuregine saglik arkadasim,gayet guzel bir hikaye..kadinin icinde kucuk kiz varmis,benim icimdede kucuk bir cocuk var,yas gecti ama o cocugu bir turlu buyutemiyorum.

derin***

Yeni Üye
emeğine sağlık canım gerçekten güzel bi yazı bunu nişanlıma mutlaka okutmalıım :ter: ;) :D

siyahi44

Üye
evet çok güzel olmuş süper bi yazı çok beğendim arkadaşlarımada okutacam bunu kesinlikle

AYŞE21

Aktif Üye
onesoul' Alıntı:
;)HERKESİN MUTLAKA YÜRECİĞİNDE SAKLADIĞI BİR SEVGİLİSİ VARDIR ...ÖNEMLİ OLAN O SEVGİLİYİ BİR GÜN DEİL HERGÜN HATIRLAMAKTIR...''''SEVMEK VE SEVİLDİĞİNİ BİLMEK NE GÜSELL....
İNES  MUROYİVES [/b]

teşekkürler  canım seninde...

derin***

Yeni Üye
kalbimke3.jpg

Yeni bir geceden yine yıldızlar göndererek başlıyorum bu yazıma..
Yazmak en kötü şey belki de. Kanımı emiyor sanki. Kalem benden bir şeyler götürüyor.

Bendeki senin gidişinin en büyük kanıtı gibi.

Düşünüyorum da korkutuyor mu bu beni? Dıştan ne kadar reddetsem de, içimde bir yerlerde biliyorum cevabı, veriyorum da yanıtını.. Korkutmuyor…
Acı da korkutmuyor. Hazırlıklıyım nasılsa. Noktalar bile anlamdan yoksun öylece duruyorlar cümlelerin sonunda.
Boş ve anlamsız. Manidar olan tek şey kalemim, kağıtta kayıp gidişi..

Bu son yakmıyor bedenimi, söndürmüyor ruhumun ateşini. Ben hala aynı ben. Değişen bir şey yok. Beni de götürmeyi başaramadın bu sefer giderken. Canımı yakmana izin vermek bile hataymış, seni sevmenin de hata olduğu gibi…

Sevginin ateşi acıtırken kalbimi önceden, sivri bir buzun kalbimde ilerlediğini hissediyorum. Rahatlıyorum. Yoksun artık. En büyük yalandın yaşadığım. İnandığım en güzel yalan. Ama yalan işte. Senin, ve sevginin de yalan olduğu gibi… Hayat en büyük oyundur ya, en sevdiğim oyun arkadaşımdın. Bilmediğin bir şey var ama, oyun bitmedi. Sadece sen gittin. Ve ben oyun arkadaşımın gitmesine üzüleceğimi düşünürken, bakarken dikkatlice, oynarken yaptığın hileleri gördüm… Kandırdığın ben miydim hayat mı? Yoksa söylediğin en büyük yalan kendine mi? Sen hariç bu oyundaki herkes biliyor cevabı.

Hayatın yalanmış meğer… Bunu geç gördüm; belki de gördüm önceden ama inanmak istemedim. Kaybetmeye alışkınım seni, bu ilk gidişin değil, ama son benim için. Kalbimdeki yerini kaybettin, bendeki sen gitti. O ulaşılmaz büyü bitti. Ne yapsan faydasız. Bu saatten sonra da anlamsız.

Artık cümlelerimde olmayacaksın, sen bunu bilmesen de. Bittin içimde. Seni sevmek bile gelmiyor içimden. Bitti sözü dökülmediyse dudaklarımdan, bu senin için değil kendim için… Seni artık sevmiyor olduğumu bilmemin rahatlığı var içimde.

Kırıldı ayna paramparça

Yokluğunda akmadı gözyaşım.

Yalanlarınla mutluluklar…

sebnemsever_42

Aktif Üye
gene döktürmüşün emeğine sağlık çok güzel bir yazı olmuş teşekkür canımmmm

AYŞE21

Aktif Üye
Seviyorum” diyorum şimdi her şeye karşı.. Her söylenen söze bir cevabım var. Kim ne derse desin aldırmamaya yeminli yüreğim .. Kimse umrunda değil. Bu duyguyu tattı ya..
O'nun yanında öyle huzurlu,öyle sıcak,öyle mutlu ve öyle güvende hissediyorum ki.. Allah'a şükrediyorum bin kere "Bitmesin bu sevda" diye. .

Gözlerinde kayboluyorum adeta.. Öyle sonsuz geliyoki o gözler bana,öyle sıcak bakıyoki. . 'Anlatılmaz yaşanır' derlerya o misal..
Seviyorum işte! Özlüyorum onsuz her saniyemde.. Bitiyorum sanki. Kokun burnumda tütüyor,gözlerin aklımda! Hoşgeldin bitanem sevdama.Sensiz anlamsızdım ben adeta..

Gitme benden bir daha.. Bu mutluluğu bozma garip ruhunla! Seviyorsun işte,uzatma! Bilki, bende seni seviyorum doyasıya.. :)

Ayrılık sarmasın bu sevdayı. .
Sözler verildi. Bakışlar tazelendi. Bitişlerin üstü örtüldü,gelişlere yemin edildi. Yürekler birleştirildi. Eller anlaştı.Gözler konuştu. Kelimeler dudaktan dökülüverdi. Mutluluk parfüm gibi yayıldı. "Seviyordu..."

Herşeyi karşıma alıp başlamıştım zaten. Baştan belliydi böyle olacağı.. Farklıydın sen..Farklıydık 'biz'.. Paylaşıcak okadar şey vardıki biz'e dair.. Hasret bitmişti. Belli etmesemde sana,anlıyordun bakışlardan..Anlarsın sen:) Sen'le başladım,sen'le bitiriyorum hayatımı.. Öyle seviyorumki. . .