Canımdan çektiğin adını benim için saklar mısın?

derin***

Yeni Üye
tşlr kalpsiz...haklısın sevgilimizi anmak,ona hediye almak,onu çok sevdiğimizi söylemek için ille 14 şubatın gelmesi gerekmiyor...14 şubat olmasaydı ona hediye almıcak,ona sevdiğimi söylemicekmiyidim??
tabiki hayır...her an her fırsatta sevgimizi dile getirebiliyorsak peki bu saçmalıklar neden?14 şuabtta da seviyorum..14 mart ta da sevicem 14 kasımda da sevicem 365 gün nün hergününde ömrüm boyunca sevicem...
teşekkür ediyorum tekrarr yüreğine sağlık canım :eek:k :bingo :bingo

seni seviyorumm ErCüü((aşşşşşkımm)) :love :love :kalpsiz :love muck

Aragorn

Aktif Üye
ffp15.jpg

İSTE İSTE TENİ BU KADA TEVİYOM AMA YOKTUN YANIMDA   :ter: :ter:  :'( :'( :'( :'(

derin***

Yeni Üye
inşş..canımm inş o oku hakeden birine vurur ve mutlu olursunn

Aragorn

Aktif Üye
Bu sensizliğim mi, yoksa yalnızlığım mı bilmiyorum.. Bir bilsen.. Seni her özlediğimde bir nokta bıraktım duvarlarıma.. Eğer bir gün gerçekten tutarsam ellerini, bakıp ta görürsem gözlerindeki o sevdalı hali, o noktaları birleştirip sevdanın kalemiyle, mutluluğun resmini çizeceğim dünyaya..

İşte o gün yine masmavi, berrak bir güne uyanacak deniz.. Bulanıklığını benden uzağa atacak.. Bütün gecelerim sabaha varacak.. Ve bir daha hiç gece olmayacak...

Sensiz geçen günlerimin hesabını yarınlardan soracağım.. Sevinçlere boğulacak içimdeki çocuk.. Yeniden seveceğim yağmurları.. Hiç söylenmemiş, hiç dillenmemiş kelimeler fısıldayacak rüzgar. Hiç kimseler bilmeyecek, duymayacak, anlamayacak..

Bunlar olacak değil mi?

Aragorn

Aktif Üye
askft5.gif
Seni Seviyorum !

Sadece kim olduğun için değil, sen olduğun için ve seninle beraberken kim olduğumu, ben'liğimi anladığım için...

askft5.gif
Seni Seviyorum !

Sadece kendine yaptıkların için değil, ayrım gözetmeden bana yaptıkların için...

askft5.gif
Seni Seviyorum !

Küçük sevinçlerimi, mutlu anlarımı olduğu kadar, hüzünlerimi, üzüntülerimi sevecen bir duyarlılıkla benimle paylaştığın için...

askft5.gif
Seni Seviyorum !

İçimdeki çocuğu, saklı kalmış, ben'i ortaya, günışığına çıkardığın için...

askft5.gif
Seni Seviyorum !

Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine, şimdiye kadar hiç kimsenin başaramadığı o güzellikleri, o sıcaklığı, o içtenlik, ışığını bana duyurmayı başardığın için.

askft5.gif
Seni Seviyorum !

Hayatımı kutsal bir sevgi tapınağına çevirdiğin ve her anımı yaşama sevincine, unutulmayan şiirlere dönüştürdüğün için...

askft5.gif
Seni Seviyorum !

Çünkü sen şimdiye kadar hiç başaramadığım şeyleri, kendimle dost ve barışık olmayı ve hiçbir zaman tadamadığım kadar mutlu olmamı sağlıyorsun. Ve sen tüm bunları, yalnızca sözle, dokunuşunla ya da işaretlerle değil, kendin olmakla yapıyorsun.

canik

Yeni Üye
liebe001122werc2.gif

Sevgililer Günü Kutlaması Değil Sevgi Dileklerimle... 

Aragorn

Aktif Üye
Ben gözyaşlarımın arkasına sığınıp ,kuytularda, karanlıklarda acı içinde haykırmaktan söz ediyorum...Herkezin kaldırabileceği yük değil bu aşktan bahsediyorum günlük sevmelerden değil hanginiz cehennem ateşini yüreğinde hissetti hanginiz gözlerinden kan gelinceğe kadar ağladı hanginiz sevdiği uğruna ölümü bile göze aldı hiç birinizin yüreği benim kadar yanmadı benim kadar aşk yaraları almadı kalbine...

45484371ep.jpg

derin***

Yeni Üye
askft5.gif
Seni Seviyorum !

Küçük sevinçlerimi, mutlu anlarımı olduğu kadar, hüzünlerimi, üzüntülerimi sevecen bir duyarlılıkla benimle paylaştığın için...

HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL ne diyebilirimki sana allah'ım gönlüne göre versinn sen mutlu olmayı fazlasıyla hakediyorsun apo..iyiki warsınn :$ :$ :eek:k

Aragorn

Aktif Üye
sağollasın duygu sağollasın bir olacak diyorum ben

sende iyiki varsın iyiki burdasınız

gamzecansu

Yeni Üye
Bu sensizliğim mi, yoksa yalnızlığım mı bilmiyorum.. Bir bilsen.. Seni her özlediğimde bir nokta bıraktım duvarlarıma.. Eğer bir gün gerçekten tutarsam ellerini, bakıp ta görürsem gözlerindeki o sevdalı hali, o noktaları birleştirip sevdanın kalemiyle, mutluluğun resmini çizeceğim dünyaya..

Ben gözyaşlarımın arkasına sığınıp ,kuytularda, karanlıklarda acı içinde haykırmaktan söz ediyorum...Herkezin kaldırabileceği yük değil bu aşktan bahsediyorum günlük sevmelerden değil hanginiz cehennem ateşini yüreğinde hissetti hanginiz gözlerinden kan gelinceğe kadar ağladı hanginiz sevdiği uğruna ölümü bile göze aldı hiç birinizin yüreği benim kadar yanmadı benim kadar aşk yaraları almadı kalbine...

hepsi mükemmel olmuş elleine sağlık  :eek:k

gamzecansu

Yeni Üye
Bir gün bir sevgiliniz mutlaka olur; siz de sevginizi ona her an hissettirebilirsiniz; bunun için 14 Şubat gerekli değil..
Her gün sevgi günüdür.. Yeter ki; yüreğiniz aşka ve sevgiye açık olsun..
Duyguların sömürülmediği, sevgilerin aşkların ticarete alet olmadığı, masum tertemiz yürekten emek verdiğimiz sevgilerle dolu bir dünya diliyorum hepimize...

14cu5.jpg

teşekkürlerrr

AYŞE21

Aktif Üye
Sevgilisi olanin olmayanin,
Olup da yok gibi olanin,
Yok da var gibi olanin,
Olmayip cok isteyenin,
Oluyo da noluyo diyenin,
Oldugu icin cok mutlu olanin,
Olmadigi icin cok mutlu olanin,
Onsuz olamayanin,
Onunla hic olamayanin,
Herseye ragmen yureginde her daim aska yer olanin…SEVGİLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN.

gamzecansu

Yeni Üye
ayşecim harika bir şiir çok teşekkür ederimmmm  :eek:k

bu arada seninde sevgililer günün kutlu olsun