Kızlar kahvesine hoş geldiniz

fenerli_cadiİiİi

Aktif Üye
banada bakıferın bı ara ben gelcem sonnra yıgenın dogun gunune gıdıom hade gorusurukk

Chica

Aktif Üye
delikiz' Alıntı:
yaw ben epeydir ugrayamadım ne var ne yok bir cay bile icmedik daha burda:))

hemen çay ikram edelim size (:)

stillife25wk.jpg

canik

Yeni Üye

İŞTE FALIN :)

Ejderha: Müjde anlamındadır. Sevdiğin kişiyle ilgili güzel bir haber alacaksın.
Çapa: Mal sahibi olacağın anlamına gelir. Uzun zamandır almak istediğin birşeye sonunda sahip olacaksın.
Vazo: Borçların kapanması anlamına gelir. Beklenmeyen bir gelir sayesinde tüm borçlarından kurtulacak ve maddi olarak rahatlayacaksın.
Kedi: Teklifi simgeler. İşinle ilgili bir teklif alacaksın. Kabul etmeden önce iyi düşünmen gerekiyor.

canik

Yeni Üye
fenerli_cadiİiİi' Alıntı:
banada bakıferın bı ara ben gelcem sonnra yıgenın dogun gunune gıdıom hade gorusurukk

Hakim: İkilem içinde kalacağına işaret eder. İşinle ilgili bir konuda kafan karışacak ve karar vermekte zorlanacaksın.
Kılıç: Tartışma anlamındadır. Bir dostunla yapacağın ufak bir tartışma canını sıkabilir. Bu dostunla aran bozulabilir.
Minare: Dilek anlamındadır. Aşk hayatınla ilgili dileklerin gerçekleşecek. Çok mutlu olacaksın.
Fare: Tartışmayı simgeler. Bu tartışma maddi sorunlar yüzünden gerçekleşecek. Uzun süreli bir dargınlık yaşayabilirsin.

canik

Yeni Üye
tatlıı_cadıı' Alıntı:
bn başak burcuyum hade aplalarım sevgilimle aram nasıl olcaqqqqqqqqq

GÜNLÜK BURÇ FALIN
Sizi uzun zamandan beri aramayan birisinin ortaya çıkması ve güzel gelişmeler olması mümkündür. Özellikle hoşlanacağınız düşünülerek yapılan davranışlara ters tepki göstermemeye çalışmalısınız. Bugün toplumdan uzaklaşma ihtiyacı duyabilirsiniz.. Her konudA En büyük düşmanınız kararsızlıktır. Düşünmeden atabileceğiniz bir imza zamanla karşınıza büyük bir zorluk ya da engel olarak çıkabilir.

canik

Yeni Üye
buyur abdullah bir falına bakemm.istermişin ;)  :D

canik

Yeni Üye
Aragorn' Alıntı:
BAK BAKALIM BURÇİN KARDEŞ ;)

Denizkızı: Şans demektir. Karşına çıkacak fırsatlar ve yaşayacağın olaylar seni mutlu edecek.
Tren: Servete işaret eder. Talih oyunları ya da miras yoluyla büyük bir servete sahip olacaksın.
Köprü: Yeni bir başlangıca işarettir. Farklı bir şehirde, yepyeni bir işe başlayacaksın. Bu yeni iş, kariyerinde önemli bir adım olacak.
Dağ: Ödül demektir. Sonunda çalışmalarının karşılığını göreceksin. Ailen ve arkadaşların da seninle gurur duyacaklar.

canik

Yeni Üye
rica edrim sıkıldıkça uğra arada  bir falına bakarızz hi hi ;)

canik

Yeni Üye
Chica' Alıntı:

olarrr :p boyur falın fallansın ;D

Asker: Mutlu bir hayatı simgeler. Alacağın doğru kararlar sayesinde yaşamını mutluluk ve huzur dolu geçireceksin.
Göz: Yakın bir dosttan gelecek olan yardımı gösterir. Bu yardım sayesinde problemlerini çözeceksin.
Ok: Önemli kararlar alacağına işaret eder. Bu kararlar, iş yaşamınla ilgili olacak. Hareket etmeden önce iyi düşün.
Saat: Barışmayı simgeler. Uzun süredir dargın olduğun biriyle aran düzelecek. Yeniden dost olacaksınız.