Kızlar kahvesine hoş geldiniz

canik

Yeni Üye
Chica' Alıntı:
bana da burç falı :p

terazii (:)

tamam mervecim yettim gayri gel kıs bak falda neler çıktı bacım :p :p ;D

TERAZİ
Bu hafta, dileklerinin gerçekleşmesi için bazı girişimlerde bulunabilirsin. Bu girişimlerin için bir aile büyüğünden destek görebilirsin. Yapacağı yardımlarla kısa sürede yol almanı sağlayabilir. Sevdiğin kişi de desteğini senden esirgemeyecektir. Sana moral vererek kendine güven duymanı sağlayabilir. Hafta sonu katılacağın bir davette uzun zamandır görmediğin bir tanıdığınla karşılaşabilirsin. Eskiden yaşadığın olaylar ona önyargıyla yaklaşmana neden olabilir. Onun da değişmiş olabileceğini göz önünde bulundurarak hareket etmende fayda var.

canik

Yeni Üye
RoJiN' Alıntı:
BENDE ISTIYOMMM FALLLLLLL

BURCUM = KOVA

buyr canım önce kahve falın

Doktor: Sıkıntıların biteceğine işaret eder. Bir aile yakını sayesinde dertlerinden kurtulacaksın.
Kaplumbağa: Sırların açığa çıkması anlamına gelir. Herşeyini paylaştığın kişi yanlışlıkla sırlarını ağzından kaçırabilir.
Güneş: Sürpriz bir haber alacağına işarettir. Bu haber, beklemediğin birinden gelecek ve seni şaşırtacak.
Örümcek: Büyük bir aşk yaşayacağına işaret eder. Arkadaş olarak başlayan bir ilişki zaman içinde aşka dönüşecek.

burç kova

Bu hafta, iş yaşamında bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsin. Bazı olaylar aleyhine gelişebilir. Olumlu sonuçlanacağını düşündüğün işler, bir üst düzey yöneticinin araya girmesiyle tersine dönebilir. Ancak bunları fazla kafana takmana gerek yok. Çünkü gelişmeleri izleyen başka bir yönetici olaylara el koyup herşeyi senin lehine çevirebilir. Ailen de bu sıkıntılı günlerde desteğini senden esirgemeyecektir. Onların yanında olduklarını bilmek seni fazlasıyla rahatlatacaktır.

R

RoJiN

C@DI' Alıntı:
RoJiN' Alıntı:
BENDE ISTIYOMMM FALLLLLLL

BURCUM = KOVA

buyr canım önce kahve falın

Doktor: Sıkıntıların biteceğine işaret eder. Bir aile yakını sayesinde dertlerinden kurtulacaksın.
Kaplumbağa: Sırların açığa çıkması anlamına gelir. Herşeyini paylaştığın kişi yanlışlıkla sırlarını ağzından kaçırabilir.
Güneş: Sürpriz bir haber alacağına işarettir. Bu haber, beklemediğin birinden gelecek ve seni şaşırtacak.
Örümcek: Büyük bir aşk yaşayacağına işaret eder. Arkadaş olarak başlayan bir ilişki zaman içinde aşka dönüşecek.

burç kova

Bu hafta, iş yaşamında bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsin. Bazı olaylar aleyhine gelişebilir. Olumlu sonuçlanacağını düşündüğün işler, bir üst düzey yöneticinin araya girmesiyle tersine dönebilir. Ancak bunları fazla kafana takmana gerek yok. Çünkü gelişmeleri izleyen başka bir yönetici olaylara el koyup herşeyi senin lehine çevirebilir. Ailen de bu sıkıntılı günlerde desteğini senden esirgemeyecektir. Onların yanında olduklarını bilmek seni fazlasıyla rahatlatacaktır.

valla bal damliyo bal saolasin cnm tesekkur ederimm cok dogruu  :yahoo

canik

Yeni Üye
RoJiN' Alıntı:
CADICIM
BI FALIMA BAKIVER BE ARKADASIM NELER CIKICAKK >:D

evet işte kahve falın

Papatya: Kötü günlerin sona ermesi anlamındadır. Uzun süredir seni üzen bazı konular sonunda bitecek. Sıkıntılarından kurtulacaksın.
Bayrak: Sürpriz anlamına gelir. Arkadaşların seni oldukça şaşırtacak.
Ayakkabı: Sıkıntı anlamındadır. Kısa süreli bir sıkıntı yaşayabilirsin.
Anahtar:Ev değişikliği yapacağına işarettir. Önümüzdeki günlerde farklı bir şehir ya da muhite taşınman söz konusu olabilir.

canik

Yeni Üye
Chica' Alıntı:
ay banada fal :p
işte seninde kahve falın

Bavul: Tehlike işaretidir. Bu tehlike parasal yönden olabilir. Harcamalarına ve yaptığın yatırımlara dikkat et.
Asker: Mutlu bir hayatı simgeler. Alacağın doğru kararlar sayesinde yaşamını mutluluk ve huzur dolu geçireceksin.
Saat: Barışmayı simgeler. Uzun süredir dargın olduğun biriyle aran düzelecek. Yeniden dost olacaksınız.
Nal: Kazanç anlamına gelir. Yakın zamanda eline büyük miktarda para geçecek.

R

RoJiN

cadiiiiiiiiiiiiiiiiiii

canim benim falim nerde unutmussun beniiiiiiiiiii :'(

canik

Yeni Üye
C@DI' Alıntı:
RoJiN' Alıntı:
CADICIM

evet işte kahve falın

Papatya: Kötü günlerin sona ermesi anlamındadır. Uzun süredir seni üzen bazı konular sonunda bitecek. Sıkıntılarından kurtulacaksın.
Anahtar:Ev değişikliği yapacağına işarettir. Önümüzdeki günlerde farklı bir şehir ya da muhite taşınman söz konusu olabilir.

baktımya dilekk  alalaaa niye dikkat etmoyon yaa >:D :( :(

R

RoJiN

C@DI' Alıntı:
C@DI' Alıntı:
RoJiN' Alıntı:
CADICIM

evet işte kahve falın

baktımya dilekk  alalaaa niye dikkat etmoyon yaa >:D :( :(

yok kiz bu degil  mervenin  yazdiginin ustunde bende yazdim bakiver diyeee
onu dedim bir onceki sayfa okudum bunu ben neden dikkat etmeyimm >:D :(

canik

Yeni Üye
gene bakarım canım istediğin fal olsun şaka baptım

delikiz

Aktif Üye
yaw ben epeydir ugrayamadım ne var ne yok bir cay bile icmedik daha burda:))

canik

Yeni Üye
içeriz canım sen buyur gel herzaman  ;)