Kızlar kahvesine hoş geldiniz

canik

Yeni Üye
karagözlüüm buyur canım falın ;)

Kedi: Teklifi simgeler. İşinle ilgili bir teklif alacaksın. Kabul etmeden önce iyi düşünmen gerekiyor.
Terazi: Yeni bir aşk ilişkisinin habercisidir. Katılacağın bir davette ya da seyahatte tanışacağın bir kişiyle neşeli bir beraberlik yaşayacaksın.
Bıçak: Yeni bir dost edineceğine işaret eder. Katılacağın bir davette tanışacağın kişi ile uzun ömürlü bir dostluk kuracaksın.
Yelpaze: Fikir ayrılığına işarettir. Ailenle beraber vereceğiniz bir kararda yaşayacağınız fikir ayrılıkları sorun yaratabilir.

Heidi

Aktif Üye
yaaa cadııı kim bakçaak benim falıma şimcik :(

çabuk gelirmi ki acep tatilden ??? :(

canik

Yeni Üye
tuzlumu minecim bu saylar  ben şekerli isterem baane :)

KaraGözlüm

Yeni Üye
falcuuuuuu benim kahveyi tazelenmii ve birde fal bakanmii :D ne demisler fala inanma falsiz kalma :D simdiden ellerine saglik cadumm

C

C@NiK

Chica' Alıntı:
tşk ederim cnm :)))

Alyans: Para anlamına gelir. Yakın bir zamanda eline ufak miktarda para geçecek.
Postacı: Gergin bir döneme gireceğine işaret eder. Önemli kararlar alman gerekecek. Bu kararların sorumluluğu seni rahatsız edecek.
Çanta: Uzun zamandır görmediğin bir yakınına rastlayacağını gösterir. Bu kişiyle, hiç ummadığın bir yerde karşılaşacak ve çok sevineceksin.
Kelebek: Kötü günlerin biteceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Mutlu günler seni bekliyor.

C

C@NiK

leyla73' Alıntı:
benim kini de bakarmisiniz

Martı: Aileden biri çok önemli bir mevkiye gelecek. Bu gelişme herkesi çok mutlu edecek.
Hakim: İkilem içinde kalacağına işaret eder. İşinle ilgili bir konuda kafan karışacak ve karar vermekte zorlanacaksın.
Kalp: Bebek demektir. Aileden ya da aileye yakın bir çift bebek sahibi olacak. Bu bebek, aileye neşe getirecek.
Doktor: Sıkıntıların biteceğine işaret eder. Bir aile yakını sayesinde dertlerinden kurtulacaksın.

C

C@NiK

KalbimSende' Alıntı:
eheheh daha kıslar yok piyasada :D

Baston: Yakın çevrende seni de etkileyecek bir mutluluğun yaşanacağına işaret eder. Dostlarının sevincini sen de paylaşacaksın.
Bebek: Zarara gireceğine işaret eder. Harcama yaparken dikkatli olman gerekiyor.
Minare: Dilek anlamındadır. Aşk hayatınla ilgili dileklerin gerçekleşecek. Çok mutlu olacaksın.
Çanta: Uzun zamandır görmediğin bir yakınına rastlayacağını gösterir. Bu kişiyle, hiç ummadığın bir yerde karşılaşacak ve çok sevineceksin.

C

C@NiK

nehir53' Alıntı:
merhaba ben nehir bana kahve yokmu :)

Fıçı: Barışmaya işaret eder. Yanlış anlamalar yüzünden aranın açıldığı bir kişiyle barışacak, yeniden dost olacaksınız.
Kelebek: Kötü günlerin biteceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Mutlu günler seni bekliyor.
Yol: Bir devlet dairesiyle ilgili sorun yaşayacağını gösterir. Planlarını gerçekleştirmen için gerekli son engel burası olacak. Kararlılığınla bu engeli de aşacaksın.
Cüzdan: Uzak bir yerden gelecek habere işaret eder. Bu haber, seni rahatlatacak.

C

C@NiK

KaraGözlüm' Alıntı:
selam nehir hosgeldin :) kahveler hazirlaniyor herhalde bekliyoz :D

Uçak: Eğlenceyi simgeler. Dostlarınla çıkacağın bir tatilde neşeli vakitler geçireceksin. Tatilin süresini uzatmanız mümkün.
Karga: Önemli bir toplantıya katılacağını gösterir. Beklemediğin birinden gelen bir davetle bu toplantıya katılacak ve çok eğleneceksin.
Nal: Kazanç anlamına gelir. Yakın zamanda eline büyük miktarda para geçecek.
Kanat: Mektup alacağına işarettir. Bu mektup, uzun süredir ayrı kaldığın bir arkadaşından gelecek ve seni çok mutlu edecek.

C

C@NiK

evet taza taze fallarınıza baktım arkadaşlar inş atladığım kimse yoktur şayet varsa sitem etme hakkınız tabikide var
falınız fallansın

saygılarrrrrr ;)