Canımdan çektiğin adını benim için saklar mısın?

Aragorn

Aktif Üye
Sonunu bilmedigim yollardayim..Sonu ben belirlemiyorum..Bu senin secimin..
Bu rüyan?n perisi sensin..Ne zaman bitiricegine sen karar verirsin.. Senaryo sana ait..Ben sadece Figuran?m verdi?in rolde..?stediginde üz,istediginde güldür..Bende bir kuklay?m,?plerim senin elinde..Nereye cevirirsen oraya döner-D?M...!Ama iplerimin biri koptu gördünmü?
Art?k bir yar?m? sen kontrol etmiyorsun!

Hep olmak istedi?im gibi.. Ama hiç bir zaman olmay? ba?aramad???m gibiyim... Kimseyi çekmiyorum tuzaklar?ma... Ya da sonu bilinmeyen dipsiz kuyular.. Yok art?k... Kimseyi zehir gözlerime mahkum etmiyorum... Ba??m? dik tutup ileri bak?yorum sadece.. Bir çift gözle bulu?turmuyorum gözlerimi... Yürüyorum nereye gitti?imi bilmeden... Sol yan?mda... so?uk rüzgarlar...

Aragorn

Aktif Üye
aşk;gözyaşlarına talip olmaktır.
acıyı;yüreğinde kimseye sezdirmedentaşımaktır.
sevgi;sevdiğiyle acısını değil,sevincini paylaşmaktır.
aşk;küreksiz bir kayıkla okyanusa açılma cesaretini göstermektir.
kapıyı açmayacağını bildiğin halde sbırla kapıyı çalmaktır..
terk edeceğini bile bile ona sarılmaktır...
sitemsiz ve şüpesiz...
sevgiliden bir yudum sevgi istemek değil,
ona gökler dolusu sevgi sunmaktır..
karşılıksız,hiçbirşey istemeden!
nerden çıktın karşımademek değil,
en olmadık yerde bile sevgilinin izini aramaktır.
acılarını sevgiliye vermek değil,
sevgilininde acılarını yüklenip,
sevgilinin sevinci olmaktır.......
var mısın böyle bir sevgiye sevgilim?
cennete gitmek için cehennemlerden geçmeye var mısın?
kavuşmak için bin yılbile beklemeye var mısın?

Aragorn

Aktif Üye
90033ut9na.jpg

Seni seviyorum demeyi özlemek... Bilirsiniz bu özlemi, sevdiğini özlemekten daha çok can yakar seni seviyorum demeyi özlemek...

Aklınıza geldikçe bu sözcükler, dilinizin ucuna takılır ve sonu huzursuz bir sessizliktir... Bu sessizlikler eksik bir sevgiyle birikir içinizde. Tüketilmiş bir sevda vardır ellerinizde. Birisi veya birileri tüketmiştir sevdanızı. Ve siz hep aynı soruları soruyorsunuzdur kendinize sevdalar tükenir mi? Aşk eksilir mi?..

Bilmezsiniz eksilen aşk değildir, sizsinizdir gidenin ardından.. Sevdiğinizi söyleyemedikçe eksilirsiniz. Sevdiğinizin yokluğuna, seni seviyorum diyememenin acısına uyanırsınız her gün...

Giden gitmiştir ama hesabı verilmemiştir sevdanın. Birileri sevdanızı tüketmiştir, sevdanızda sizi...

Sanki sevdiğinize bir kez daha seni seviyorum diyebilseniz geri dönecektir, bak sevdan ellerimde, onu hiç bırakmadım diyecektir sevdiğiniz... Yalnızlığınızın avuntusudur bu... Ama bir kez daha seni seviyorum diyemezsiniz. Sevdanız artık sessizliğinizdir.. Sessizliğinizde eksilirsiniz ve sorularınıza bir yenisi eklenir; sevda, eksiltir mi insanları?..

Gidenin bir gün geri dönmesinden, tekrar size seni seviyorum demesinden korkarsınız. Öyle çok acımıştır ki içiniz, sessizliğiniz üzerinize öyle sinmiştir ki sevdiğinizin dönmesini isteseniz de, korkarsınız. Çünkü siz artık siz değilsinizdir. İçinde seni seviyorumlar biriktirmiş, bedenindeki dokunuşları göz yaşlarıyla yıkamaya çalışmış, yaraları kanamasın diye birilerine sarılamayan birisinizdir artık...

Basit iki sözcüktür seni seviyorum Ama bu sözcükleri söyleyemedikçe kendinizden uzaklaşmışınızdır... Sevdaların tükeneceğini, aşkların eksileceğini kabullenmişsinizdir...

Sözcükler anlamını yitirdiğinde, yaşamında anlamını yitirdiğini sonradan fark edersiniz ve sevdiğinizin giderken hayatınıza anlam katan tüm sözcükleri de götürdüğünü seni seviyorum demeyi özlemeye başladığınızda anlarsınız....

Aragorn

Aktif Üye
Neresinden dönülse hayatın en keskin virajlarında sen.
Köşe başları işgalinde trafik polisi edası, bir elinde hatıralar ve ışığı olmayan yarınlarda kesiyorsun cezamı.
Nefesimizin dahi aşina olmadığı caddelerde hayali hatıralar büyütüp, çapı saniyeleri geçmeyen tebessümlerin dönüşünde yüreğime saplanan acılar.
Acizliğime inat, tanışıklığı denizden akılda kalan yılan misali sarıldığım, toplamı bir hayata dair hiçbir eşitliği vermeyen yaşanmışlıklar.
Ne kadar da uzaksın ve zamana tezat her an filizlenmeye hazır bu ağrılar.
Çığlıklarım sükut bilmez, gözyaşlarına harman dünün izlerini taşıyan kabuslar.
Kızılcık şerbeti kıvamında bir sabahın koynunda güne merhaba demenin mağnasızlığı, yüzümde nasıl da aşikar.
Bak hala hatırımdasın, üzülme daha çok taze açtığın yaralar ve tuzu kıvamında sen...

Şimdi, bir sonun neresinden başlanır ki hayata? artık virgülü dahi olmayan cümlelerin en sonuna yakıştırmışken kendimi, yazabilme savaşının anlamsızlığı.......

3va

Yeni Üye
yazıların da sen de harikasın
emeğine o büyük yüreğine sağlık
zevkle okudum ama biraz burkuldu içim
teşekkürler KalbimSende...

Korktuğum sadece rüzgar..
Öyle sinsi ki bu gece..
Hani dalsam bir ara gözlerine..
Kaybolsam..
Alıp götürecek seni..

Aragorn

Aktif Üye
verliebt sağollasın yazıları okuduğun için teşekkürler.. ;)

Aragorn

Aktif Üye
Sana Söz Verdim Seni Unutmalıyım..
İşte yine aynı hikaye..Karşılaştım yine aynı yerde sensizlikle.
Buluşmamız bu kadar yakın olmamalıydı.
Sana söz vermiştim..Unutacaktım seni..

Ama yüreğim ihanet ediyor her defasında mantığıma..Oyunlar oynuyorum kendimi kandırabilmek için..Ama hep oyunbozanlık edip çıkıyorsun karşıma bir yerlerden…

İşte verdiğin papatyalar karşılıyor bu akşam beni..Tozlu raflarımın arasında duran kitaplarımın içinde..Kurumuş,solmuş ama kokusunda hala senin kokun var..Avuçlarıma alıp seni düşünüyorum..
El gezdiriyorum yapraklarında, saçlarına dokunur gibi..Kirpiklerim ıslanıyor,ama ağlamıyorum..
İçime bir heyelan düşüyor ardın sıra,ama devrilmiyorum.
Biliyorum seni unutmalıyım..

Engeller koyuyorum kendime,beynimi bir noktaya odaklayıp silmek istiyorum her şeyi olmuyor..
Çırpınışım boşuna..
Seni sevdikçe unutamıyorum..Unutmaya çalıştıkça daha çok seviyorum..

Ve hala beni unut diyorsun..
Sana söz verdim biliyorum…Seni unutmalıyım..
Ama bilmiyorsun ki..
Seni unuttuğum an ikimizde öleceğiz..

Daha Önce Hiç Bu Kadar Ölüme Yaklaştığın Oldu Mu?

derin***

Yeni Üye
hepsi birbirinden güzel içten yüreğine sağlık apo ;) sağolasın...

Aragorn

Aktif Üye
Rüzğara karşı alıp yelkenleri, açılma vaktin gelmiştir denize. Bilirsin ki ne fırtınalar, ne deli dalgalar beklemektedir seni. Korkarsın, terk edemezsin limanı, bir köşesine sığınırsın. Kabullenmesen de artık aşk bitmiştir,
İşte son budur...

İçin hep hüzün doludur, bir türlü kabullenemezsin bittiğini. Gözlerinin içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin. O sözler hiç çıkmayacak o dudaklardan bilirsin. Yinede umudun yeşildir,
İşte hayal budur...

Gururlusundur, istenmediğin yerde durmazsın. An olur ki ne olur bitmesin dersin. Bu sözlerin dudaklarından nasıl çıktığına kendin bile inanamazsın. Oysa o yüzüne bakıp sadece gülümser,
İşte acı budur...

Ondaki sıcaklığı kimsede bulamayacağını düşünürsün. Kimse onun gibi gülemez, onun gibi konuşamaz dersin. Ve kimseyi onun kadar sevemeyeceğini bilirsin. Kahredip başını eğersin önüne.
İşte hüzün budur...

Nefes alamaz hale gelirsin, daralır için. Bir kaç saatlik derin bir uykuya hasretsindir. Bilirsin ki gözlerini kapasan da terk etmeyecektir hayali. Atarsın gecenin kollarına kendini,
İşte huzur budur...

Ondan gelecek tek bir haberi umutsuzca beklersin Bir de beklemek ölüm gibi gelir insana böyle zamanlarda. Aslında ölüm fikride garip değildir artık sana. Geri dönerse diye ölemezsin bile,
İşte sabır budur...

Hayat devam ediyordur ama her şey yarımdır, hep bir yanın eksik. Yüreğin eskisi gibi atmayacaktır, başka aşklarsa seni kandırmayacaktır. O başkalarıyla, mutlu bir hayatı yaşıyor olsa da, yine de sevginden vazgeçemezsin.

İste aşk budur... vazgeçetimsenden diyememek..

derin***

Yeni Üye
İçin hep hüzün doludur, bir türlü kabullenemezsin bittiğini. Gözlerinin içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin. O sözler hiç çıkmayacak o dudaklardan bilirsin. Yinede umudun yeşildir,
İşte hayal budur...

Gururlusundur, istenmediğin yerde durmazsın. An olur ki ne olur bitmesin dersin. Bu sözlerin dudaklarından nasıl çıktığına kendin bile inanamazsın. Oysa o yüzüne bakıp sadece gülümser,
İşte acı budur...

Hayat devam ediyordur ama her şey yarımdır, hep bir yanın eksik. Yüreğin eskisi gibi atmayacaktır, başka aşklarsa seni kandırmayacaktır. O başkalarıyla, mutlu bir hayatı yaşıyor olsa da, yine de sevginden vazgeçemezsin.

İste aşk budur... vazgeçetimsenden diyememek..

çok güzel satırlar bunlar apo yüreğine sağlık ;)

3va

Yeni Üye

Geceydi seni bana taşıyan...

Sen geceye yakındın, bende sana....

Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.

Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin.....

Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı. Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim. Soramadığım sorularım.. Hatırladığımda yüreğimde yaratacağı o korkunç sızıyı duymaktan korktuğum için beynimin bir köşesine fırlatıp attığım ve bir daha hiç dokunmadığım anılarım vardı....

Şimdi özgür bıraktım özlemi. Şimdi hüzün de sevinç de doyasıya yaşanıyor bende. Sorular cevabını buluyor, anılar canlanıyor, çünkü sen geldin.

Susmak ne çok akıllandırmış beni... Ne çok biriktirmişim kelimelerimi.... Bir bir dökülürken dilimden sevda sözcükleri senin o tedirgin duruşun bile durduramıyor beni.

"Seni soluyan bir rüzgara kapılmış gidiyorum.", yüreğimi bir yelken gibi açtım, seninle dolduruyorum. Seninle olmanın, seni yaşamanın ve zamanı sadece seninle paylaşmanın eşsiz hazzını duyumsuyorum, ne iyi ettin de geldin.....

Bir büyüysen bozulma! Bir hayali yaşıyorsak kaybolma. Hep biz çözecek değiliz ya gerçeğin düğümlerini, bırak kendi halinde kalsın.

Ruhuna talibim ben asıl gerçek bu. Kaçışlardan bıkmış, hep yarım kalmış ruhum da bir tek seninle doyuma ulaşacak, kendini bulacak.

Dedim ya, sen geldin. Bir de mavi var öyle ya.....

Nereye saklamıştım maviyi ? Kimlerden gizlemiştim de yok sansınlar istemiştim ? Bak, güneş bile mavi mavi parlıyor görüyor musun ? Yavaş yavaş yok oluyor yüreğimin gri katmanları. Maviyle anılıyor görebildiğim her şey.

En çok maviye tutkunum ben, bu yüzden mavi sen oluyorsun, çocuk gibi seviniyorum. Sen maviyle geldin..Sahi , çocuk olmayı ne kadar özlemişim ben...

Senin içindeki çocukla oynayacak bendeki çocuk. Yalansız ve saf olacak. Kumdan kaleler yapacak, içine seni koyacak. Kaleyi yıkacak, seni kurtaracak, kahraman olacak. Çığlıklar atacak, yorulmayacak, sensiz hiç bir oyunda "ebe" olmayacak. Korkma , içindeki o çocuk hep yaşayacak, kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğim. Çünkü sen o çocukla varsın, o çocukla geldin.

Yoktum ben , senden önce yoktum sanki. Sen geldin varlığını bildim. Sen geldin bir dokunuşun, bir öpüşün nasıl da büyük bir hazza dönüştüğünü gördüm.

Sen geldin ben oldum, aşk oldum.

Sen geldin....

Ama ne güzel geldin...

sevdalım

Aktif Üye
ÇOOOK güzel yaaa verliebt emeğine o güzel saf sevgi dolu yüreğine sağlık ;) harikasın teşekkürler arkadaşım :alkis

3va

Yeni Üye
ben teşekkür ederim arkadaşlar
özellikle de o güzel sözlerin için sevdalım...

Aragorn

Aktif Üye
Sağollasın canısı çok güzel yaaaa

gözümden bir damla akıttı sağollasın ;)

3va

Yeni Üye
teşekkür ederim canımcım ;)