Canımdan çektiğin adını benim için saklar mısın?

derin***

Yeni Üye
scary10gqad7.jpg

Aklımın olmazlarından darmadağın ettim geceyi,
Kaçtığım aşka yakalandım sonunda.
Bulduğum an yitirdiğim sözcükler gibiyim,
Sesimden kaçıyorum ele veriyorum kendimi
Serserinin biriyim...

Gecenin bir vakti yürüyüp gidiyorum içimden,
Yazımın her zaman ağlayan bir imi,
Yüzümün yarım kalan gülüşleri resmeder bir hali var...
Önümde hep iki yol,
Birini yürüsem geç kalıyorum birine.
Kırgınım, mızıkçının biriyim
Hep ucu ucuna yetişmeyim sevmelere...

Başı boş bir rüzgar gibi gelip geçiyorum nesneden,
Gizli bir özneyim adımı çağırmıyor kimse...
Hep bir ayrılığı soyunup giyiniyorum,
Hep yarım kalıyor nota,
Hep aynı şarkıyı söyleyip, aynı yerde detone olan biriyim...
Bezginim, kaldırmaz aldanışları artık yüreğim...

İnceldiği yerden bir düğüm daha atabilirim,
Delinin biriyim asfaltın ortasına yatabilirim...
Bir düğüm daha atabilirim,
Dönüp baktığımda ipteki düğüm sayısıdır yaşamalar bilirim...
Anne bana daha iyi bir yalan bul!
Kendimi avutmaya gücüm yok artık
Kendimi sırtımda taşımaktan yoruldum,
Anahtarı kırılmış kapı gibiyim...
Kilitliyim üstelik, kimsesizin biriyim,
Suya atılmış buz parçası gibiyim...
Vakitsiz bir yağmurum,
Bir gün bir yerde apansız dinebilirim...
Anne beni bu kez doğurma bir daha!

!_nesli_!

Yeni Üye

ÇİÇEKLE SU BİRBİRİNE AŞIK OLURLAR.ÇİÇEĞİN İÇİ İÇİNE SIĞMAZ.İLK DEFA AŞIK OLMUŞTUR.SEVGİSİNİ HERKEZE DUYURMAK İÇİN ETRAFA HOŞ KOKULAR
SAÇMAYA BAŞLAR.SUDA İLK KEZ AŞIK OLMUŞTUR FAKAT SEVGİSİNİ NASIL ANLATMASI GEREKTİĞİNİ BİLMİYORMUŞ.GÜNLER BİRBİRİNİ KOVALAR.ÇİÇEK
"ACABA SU BENİ SEVMİYORMU ?"DİYE ENDİŞELENİR.ÇİÇEĞİ SEVMESİNE RAĞMEN ONUNLA İLGİLENMEYİ BECEREMEYİP SEVGİSİNİ GÖSTEREMEZ SU.
ÇİÇEK DAYANAMAYIP "SENİ SEVİYORUM "DER."BENDE SENİ SEVİYORUM" DİYE KARŞILIK VERİR SU.ARADAN ZAMAN GEÇER.ÇİÇEK "SENİ SEVİYORUM"DER.
SU,"BEN DE..." DİYE EKLER.ÇİÇEK GÜNLERCE BEKLER,BEKLER,BEKLER....ARTIK ETRAFA KOKU SAÇMAZ HALE GELDİĞİNDE SON KEZ SESLENİR."SENİ SEVİYORUM"
"SÖYLEDİM YA,BENDE SENİ SEVİYORUM..."DER SU.GÜN GELİR ÇİÇEK HASTALANIR.SUDA BAŞINDA BEKLER.ÖLMEK ÜZERE OLAN ÇİÇEK ZORLUKLA YÜZÜNÜ SUYA DÖNEREK
ONU GERÇEKTEN ÇOK SEVDİĞİNİ ÇOK SEVDİĞİNİ HATIRLATIR.ÇİÇEĞİ SON KEZ GÖRMEYE GELEN DOKTOR,DURUMUNUN UMUTSUZ OLDUĞUNU SÖYLER.SU,SEVDİĞİNİ
ÖLÜMÜN EŞİĞİNE GÖTÜREN HASTALIĞIN ADINI ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNDE DOKTOR,ÇİÇEĞİN HERHANGİ BİR HASTALIĞININ OLMADIĞINI SADECE SUSUZ KALDIĞINI BELİRTİR.
ANLAR Kİ SU,SEVDİĞİNE SEVDİĞİNİ SIK SIK SÖYLEMEK VE BU SEVGİYİ GÖSTERMEK GEREKMEKTEDİR....

Kalpsiz

Yeni Üye
Big People Kalpsiz // CanKalp.Com

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=20chnpPNd0A[/youtube]​

derin***

Yeni Üye
BEN SENİN AŞKININ İLK DURAĞIYIM

Ödünç sevgilim; seni sana iade ediyorum, kullanım süren çoktan geçti ama bakma ben seni sevdiğimden idare ediyorum.

Sen gittin ya, ben varım şimdilerde bana kalan tüm içimdeki fırtınalarla... Yağmurlar yağdı yüreğime sen gittiğinde, gururum tuttu beni de engel olamadım bu gidişine... Senin gidişinle yetim kaldı bu yürek, kıymetini bilemedim.Kocaman bir boşluk var içimde dolmak bilmeyen şimdilerde... Manasız sensizliklere dalıyorum ve öylece kala kalıyorum. Hep uyumalıyım, aynı zaman da kaybolmalıyım. Hani kim giderse gitsin yanımdan, sen gitmezdin ya ne oldu, o sözleri yere mi attın?... Gittin ve lanet olasıca benim için bu satırlarla hece hece bittin... Tamam yalan söyledim, sözlerini,gülüşlerini ve bana bakan gözlerini bir türlü kafamdan silemedim. Buğulu camlara aşkı yazdım be sevgili, zaten bana göre de senin adın "aşk"dı ya neyse.. Tam adını koyduğum an ilişkimizin, bitmedi mi? söylesene... Bizim aşkımız kelebeklerin ömründen bile daha kısa sürdü... Ama doğru ya ayrılığın gölgesi düşmüştü üzerimize ve ayrılık defterine imzalarımızı atmıştık bir kere... Ah sevdiğim, bu ayrılığın en çok da kırıntıları battı bu yetim yüreğime...

Ben senin aşkının ilk durağıyım; zamanlı ve zamansız geçtin önümden... Çoğu kez başkalarını misafir ettim yüreğimde seni beklerken... Bazen üşüdüm, bazen de kavruldum yok oluş zamanlarımda... Hala aynı yerde senin aşkının ilk durağıyım, şimdiler de ne gelen belli, ne de giden... Defalarca kandırdım kendimi; "beklediğim beklemeye değerse beklerim" diye, gelmeyeceğini bile bile... Dedim ya sevdiğim, ben senin aşkının ilk durağıyım...

canik

Yeni Üye
tşkrler derincim ama bunuda ben yaptım :)
önceden atamamıştık aşkım bulunca atmış
saolsun emeğine sağlık bebeğim mersi ;)

derin***

Yeni Üye
gerçekten hoş bir çalışma olmuş ellerinize sağlık cxanım :)

canik

Yeni Üye
yüreğine sağlık güzel paylaşım devamı dileklerimle :eek:k

Kalpsiz

Yeni Üye
Aşık olunca yüzünüz aydınlanır, gözlerinizin içi güler. İşten güçten de hayır gelmez. Aşık olduğunuz 1 kilometre uzaktan anlaşılır. Zira aşk, varlığını açıkça belli eder. Nasıl mı?

• Güne her zamankinden daha erken başlarsınız. Sanki kendinizi günler boyu uyumuş gibi hisseder ve gayet formda olursunuz.

• Gözlerinizin içi gülmeye başlar, yanaklarınız pembeleşir, güzelleşirsiniz. Sizi gören "şıp" diye aşık olduğunuzu anlar. Unutmayın ki, müzik kadar aşk da ruhun gıdasıdır.

• Bir anda alış-veriş delisi oluverirsiniz. Ama bu tam bir çılgınlık aşamasındadır. Yepyeni giysiler, kokular ve makyaj malzemeleri alınır. Farklı bir tarzın deneme çalışmaları da başlamıştır. Dolaptakilerin ise pabucu çoktan dama atılır.

• Önceleri gözünüze çarpmayan ya da çarptığı halde aldırış etmediğiniz kilolarınız ve can düşmanınız selülitler, baş derdiniz olur çıkar. Her daim ayna karşısında, onlardan nasıl kurtulacağınızı düşünürsünüz. Ve paranızın büyük bir kısmını kremlere ve spor merkezlerine bağışlarsınız.

• Patlamış mısır, cips ve kola. Bir anda hayatınızın vazgeçilmezleri arasına girer çünkü aşk sayesinde atıştırmalarınız had safhaya çıkmıştır.

• İş güç hak getire! Sorumluluklar kendini bir anda "top on" listesinin alt sıralarında bulur. Patronunuzun imalı lafları bile dikkatinizi çekmez. Varsa yoksa "O" dur. Ee, ne de olsa listenin başına yerleşmiştir.

• Sizi görenler nedensiz sırıtmalarınıza ve ağzınızın artık kulaklarınıza yapışmasına, herkese hatta hoşlanmadığınız insanlara bile sevgi dolu davranmanıza bir mana veremezler. Hâlbuki siz yeni aşkınız sayesinde dünyanın en mutlu insanısınızdır. Varsın sizi anlamasınlar.

• Paranoyak olup çıkarsınız. Yemeden içmeden ha bire, onun hakkında sürekli ya beni aldatıyorsa, bugün hiç aramadı, ya başına bir şey geldiyse gibi paranoyalar üretir, sizin yanınızda olmadığı zamanları kendinize işkence saatleri haline getirirsiniz.

• Onunla geçen süre, nedense su gibi akıp geçer. Onu her gün görmek için bilumum yalanlara başvurup, en yakın arkadaşınızı bile ekebilirsiniz.

• Kalp atışlarınız bir türlü normale dönmez. Hele onu görünce, adrenalin miktarınız maksimum noktalara sıçrar. Elleriniz titrer, midenize kramplar girer.

Kalpsiz

Yeni Üye
Hepiniz Saolun Arkadaşlar o sizin güzellikleriniz...

Kalpsiz

Yeni Üye
"Kıskançlık, aşkın tuzu biberidir" derler. Fakat bazen tadı tuzu fazla kaçırıp, aşkı işkenceye dönüştürmek de mümkün! Seninle dergisi, temmuz sayısında kıskançlıkla baş etmenin yollarını sayfalarına taşıdı.
Başka kadınlarla flört ederek konuşuyor, ne yapmalıyım

Erkekler genellikle özgüven kazanmak için yapar bunu. Bu durumda özgüven eksikliğini gidermesi için ona yardım edin. Onu övmeniz, onunla flört havasına girmeniz, ilgisini size yönlendirmesini sağlayacaktır.

2Eşim her hareketimi kontrol ediyor, ne yapmalıyım

Öncelikle bu kıskançlığına neden olabilecek bir şey mi yaptığınızı sorun. Hatta "Bu kadar kıskanç olmaman için ne yapmam gerekir?" sorusunu yöneltin. Bu şekilde ona yardımcı olmak istediğinizi gösterirsiniz. Yine de sizi sürekli kontrol etmesini yasaklayın.

3Kadınlar ve erkekler ayrı şekillerde mi kıskançlık duyar

Evet ve hatta ölçmek de mümkündür. Erkekleri çıldırtan, eşlerinin başka bir erkekle seks yaptığı düşüncesidir. Kadınlar ise kocalarının başka bir kadına aşık olabileceği düşüncesiyle endişelenir. Ayrıca tüm dünyada erkeklerin kıskançlıktan dolayı daha agresif oldukları tespit edilmiştir.

4Casusluk yapabilir miyim

Gizlice pantolon ceplerini karıştırmak ya da mesajları okumak, yapmamanız gereken şeylerdir! Eğer suçsuzsa, sizin detektiflik merakınızdan dolayı haklı olarak kırılacaktır çünkü. Unutmayın ki eşler ne kadar özgür bırakılırsa, birbirlerine bağlılıkları da o derece artıyor.

5Kıskançlığı tamamen yok etmek mümkün mü

Hayır, mümkün değil. Nasıl ki korkuyu tamamen yok edemiyorsak, kıskançlığı da yok edemeyiz... Böylesi de daha iyi, çünkü bir tutam kıskançlık eklenmediği sürece aşk, ihtiras ve romantizm olmaz. Çünkü kıskançlık ile karşımızdakine, onu asla kaybetmek istemediğimizi gösteririz.

6Şüphelerim hakkında nasıl konuşurum

Tamamen nötr ve kesinlikle itham etmeyen bir ses tonuyla konuşmalısınız. Bir probleminiz olduğunu söyleyin, fakat problemin o olduğunu ifade etmeyin.

sebnemsever_42

Aktif Üye
• Paranoyak olup çıkarsınız. Yemeden içmeden ha bire, onun hakkında sürekli ya beni aldatıyorsa, bugün hiç aramadı, ya başına bir şey geldiyse gibi paranoyalar üretir, sizin yanınızda olmadığı zamanları kendinize işkence saatleri haline getirirsiniz.

• Onunla geçen süre, nedense su gibi akıp geçer. Onu her gün görmek için bilumum yalanlara başvurup, en yakın arkadaşınızı bile ekebilirsiniz.

• Kalp atışlarınız bir türlü normale dönmez. Hele onu görünce, adrenalin miktarınız maksimum noktalara sıçrar. Elleriniz titrer, midenize kramplar girer.

bu üç örnek bana uyuyor ben herzaman söylüyorum ya aşk başa bela be arkadaşım ama çok tatlı bir bela

teşekkürler kalpsiz çok güzel bir konu emeğine sağlık

onesoul

Üye
.....aşık olunca kısa süre aptallaşılır kendine geldinde kendini farklı bi dünyada bulursun .
.....herkese farklı bakarsınn adı üstünde aşk herşeyi farklı görür
.....kendini öle bi kaptırıverirsinki her gece onla yatıp onla kalkarsın aynaya baktında sırf onun için süslenirsin kendine sınırlar koyarsın ....
......ve daha birsürü şeyy ama en güseli ne bilomusunuz
......aşık oluncaaa:
HAYATIN Bİ AN BİLE OLSA NE KADAR GÜZEL OLDUĞUNU ANLARSIN
BEN OLMUŞTUM ORDAN BİLORUM :(

canik

Yeni Üye
bencede Kıskançlığınızın kurbanı olmayın!  :eek:k
eline sağlık aşkım  :eek:k

derin***

Yeni Üye
ksdw4yt8.png

Artık sözcükler bile ifade edemiyor yalnızlığımı.kaybolmuşum koca bir boşluğun içinde kendime sığınacak bir liman arıyorum.Arıyorum ama…..

Duygularım oyun oynuyor bana onlarda yalnız bırakıyor…hep olduğun gibi
Off yüreğim taşıyamıyor artık bunları,eziliyor,canım yanıyor

Yalnızlığımla yalnızlığımı harmanlıyorum sözüm ona yaşıyorum.sitem ediyorum çoğu zaman kendime,var olmaya çılışıp ta aslında sacede rolünü oynadığım şu hayata…

Hayatımın ritmi bile aynı hep aynı.değişen hiçbir şey yok.sözcükler aynı,bakışlar aynı
Sevip sevmediğim ne varsa aynı.aslında hiçbir şey aynı değil aynı olan yüreğim o kadar aciz kalmış ki

Artık ne yüreğim kimseye ait olabilecek,nede yüreğini sarılabileceğim birini isteyeceğim Hapsolmuşçasına yüreğim. Unuttum kendimi artık eski gülüşleri,sıcak sevmeleri,duygulu bakışları,unuttum artık unutturdular,yaşamaya dair hiçbir şey bırakmadılar

Karanlıklara gömdüm gömdüm çünkü yüreğimin yalnızlığını sadece o giderebilir sadece o merhem olabilir. şimdi tozduman,paramparça

Yalnızlığım kör etmiş artık gözlerimi,Parçalanmış yüreğim

Kıyamete kadar kapatım kalbimi