Online Sohbet Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeLi

Aktif Üye
valla bilmiyom karagözlüm çaresini adminlerimiz bulcak :D orda karmı yağıyo be vay canına burda hava bulutlu zaten akşam oldu bişe gözükmüyo :D ama birazcık soğuk tabi :D

KaraGözlüm

Yeni Üye
valla yagiyo yerler de bi kayyio ki düsmedigime sükrettim eve gelince :D

DeLi

Aktif Üye
iyi bari dikkat et karagözlüm sonra olursun kargözlüm :D ya harbi dikkat et biyerine zarar gelmesin ;)

DeLi

Aktif Üye
bişe diil karagözlüm nedemek düşünecez tabi arkadaşımızsın allahalla :D düşerken beni düşün işte ozaman kar senden korkar düşmezsin(belki :D

KaraGözlüm

Yeni Üye
hehe :D hay aklini yiim senin olurmu öyle sey ozaman düsünmem seni ben sana zarar gelmesin

DeLi

Aktif Üye
aman ya bana nası zara gelcek karagözlüm gelmiş geleceği kadar deli olmuşuz işte düşünmen yeter  :D ayrıca olmayan aklımı nası yicen bakim tarif et bende başlkalarının kini yiyeyim :D

DeLi

Aktif Üye
ya tuh be şimdi ben nası akıl yicem ufff uff :D i madem bende bi kaç sene araştırma formüller felan uğraşayım bbelki bulurum :D

DeLi

Aktif Üye
sağol ama ben vazgeçtim ya bende yok bari zavallılarda olsun :pP hem hem hem sen benim olmayan aklımı yeme olmadığı gibi tadıda hiç güzel diildir ööğğhh dersin sonra demedi deme hem yahniside olmaz haşlamasıda olmaz hiç bişe olmaz ziyan olur :D sen en iyisi yeme boşver :)

KaraGözlüm

Yeni Üye
öylemi dersin :D ben ama gözümü diktim bikere senin aklina yaa mananee :D

DeLi

Aktif Üye
höhhh derim sana anca nası göz kız o benim aklıma diktiğin :) ya yalvarayımmı ya yapma gözünü seveyim kara gözlerin yağına 2 yumurta kırayım ne olur yimeee :D

millet yokmu yaaa nerde bu millet nerde bu foruuuuumm :D aammaaan neyse zaten msj yetiştiremiyom boşver fazla kişi olmasın ya :D :pP

KaraGözlüm

Yeni Üye
aham burdayik yaaa ama sen söyle bakem nolcek simdi senin aklin ferionmu vermionnuuu :D

DeLi

Aktif Üye
hg kalbimsende heh veriyom be aklımı senden mi önemli al senin olsun ya ;) kadro tamamlandıysa maça başlayabiliriz :D

KaraGözlüm

Yeni Üye
hehe ayy canimm verirmis aklini manaa :) yok istemiyom al hatta benimkinide veriom sana feda olsun ;)

DeLi

Aktif Üye
:D ya bi karar ver karagözlüm ya istiyomusun istemiyomusun aklımı :D ha bu arada senin aklın sende güzel gülün dalında güzel olduğu gibi ;)  düşünmen bile yeter be karagözlüm sağol akıl bağışın için :D ama  önceki yazıyı unutma :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...