yardım edinn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selam arkadaslar  ben 1 aydır  bırkıza  aşığım hemde sırılsıklan ama  kız  benım kız arkadasım ve 24  yasında  bende 20 birşey  dıyemıyorumda eyer  ona sevdığımı soylesem  bana  kızar  tepkı verır bırdaha asla  konuşmaz dıye duşunuyorum kız  benı arkadası olarak goruyor neyapmam lazım yardım edın lutfen onu cok sevıyorum bana  hep dıyor  sen  çok kuçuksun offffff

Sir_ako

Aktif Üye
....evet ben derimki vaz gec bu sevdadan,bayanlar uyeler kusuruma bakmasinlar,kadinin yasi erkekden kucuk olmali.....Sen sevdani kalbinin derinliklerine gom ve  kendine baska kiz arkadas ara.

olmuyor  kaçkere denedım olmadı busaatten  sonra  yapmam çok kotu derecede  aşığım ona  abiya  nasıl gömerım gömsem bıle  her an  hersanıye  aklımda  o va rcıkmıyorr

Sir_ako

Aktif Üye
once kendisini sevdigini soyle,ama kizi korkutmadan,gercekten sana tepki gosterirse,bu is bitmis demektir,o zamanda kismetini baska yerlerde ara 20 yasinda gencsen sana tav olacak yuzlerce kiz bulunur.hadi hosca kal. :(

3va

Yeni Üye
ako_hox' Alıntı:
once kendisini sevdigini soyle,ama kizi korkutmadan,gercekten sana tepki gosterirse,bu is bitmis demektir,o zamanda kismetini baska yerlerde ara 20 yasinda gencsen sana tav olacak yuzlerce kiz bulunur.hadi hosca kal. :(

kesinlike haklısın ako_hox :bingo
bence de kaybedeceğini bilsen de konuş
nereye kadar tutabilirsin ki içinde ???
daha cok gencsin bunu da unutursun emin ol ;)

evet konuşmak istıyorum hatta birkaçkere konuşmak istedim ama  konuyu değiştirdi of bu akşam konuşacağım herşeyı açıkça soylıcem artık dayanamıyorum

gamzecansu

Yeni Üye
hayatın boyunca pişman olmamak için iki kelime söyleeeee sevgi emek ister sevgi cesaret ister
kolay gelsin sana aslında zor bi durummm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...