Uğur Aslan'dan...

roselife

Yeni Üye
ya yasmayı unutmuşum uğur arslanı şiiri bu

bnmde en çok hoşume giden yeri orasıydı  :-\

derin***

Yeni Üye
Belki bu dünya gözlüyle gördüğüm son yağmur olacak
Islak kaldırımlarda sırılsıklam yürüycem
Ben seni yağmurdan sorna sevicem
Ve bir gün ölürsem, yeşil gözlerinde ölicem....

sağol bitanem paylaşımın için ;)

Wewear

Aktif Üye
Tbr ederim çoooookkk güzel :S                                                                             
:kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz                                                    
:kalpsizGönlümdeki Tek ışığın sahibi oldun                                        :kalpsiz
:kalpsizÜzgün gözlerimi sevinçle doldurdun                                       :kalpsiz
:kalpsizLakabın Rose beyaz gülüm oldun                                          :kalpsiz
:kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz
:kalpsizCadının birimisin bilmiyorum  ama kalbimi sana veriyorum          :kalpsiz
:kalpsizAşkınla yanıp tutuşuyorum                                                  :kalpsiz
:kalpsizNasip olursa Seninle evleniyorum...                                       :kalpsiz
:kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz  :kalpsiz :kalpsiz :kalpsiz

Biraz çabuk yadığım için güsel olmadı :S  üfffffff bişeyi beceremedim deli olucam :kalpsiz

3va

Yeni Üye
Konu gerekli yere aktarıldı..

çok güzel bi şiir ya saol canım...