?tiraf Ediyorum!

Aşkyıldızı

Aktif Üye
İtiraf
ediyorum,
benim yapmayı düşündüğüm bir şeyi bir başkası yaptı
ve çok
sinir oldum buna
ben...
;)) B)

buloub

Aktif Üye
İTİRAF EDİYORUM

Gerçek anlamda canı gönülden itiraf ediyorum!!!

Hayatım'da sadece bir kişiye görür görmez aşık oldum ve bu olayı kısaca anlatarak paylaşmak istiyorum.
Yaz ayları içerisin'de bir ara Antalya beldibin'deki açık hava diskosuna arkadaşlarımla birkaç hafta üst üste takılmaya başlamıştık, gene herzaman'ki gibi bir hafta sonu, yine aynı diskoya kendi arkadaş gurubumla gitmiştim. Çok kalabalık bir ortam ve herkez eylenmeye dans etmeye devam ediyordu bir ara arkadaşımın birisi ile masamızdan kalkıp dans etmek için piste çıktık,işte ne olduysa o sıra oldu birden gözlerim biraz ilerimizde dans eden kızların arasından birisine baka kaldı,ama ne bakış Allahım böyle birşey olamaz tamamen kendimi kaybettim kalbim okadar hızlı atmaya başladıki heyecanım hat safalara geldi dans etmeyide bıraktım ayakta pistin ortasında arkadaşımın karşısında kala kaldım. Karşımda dans eden arkadaşım bana ümit ne oldu sana neden durdun diye sorarken biryandan'da kolarımdan tutup beni sallıyordu biraz uğraştıktan sonra baktıkı olacak gibi deyil benide bırakamıyor sadece karşımda dans etmeye devam ediyordu ama ben o sıra çoktan havalara uçmuşum, kendimi kaybetmiş bir vaziyetteyim ama gözlerim baktığım kızdan başka hiçbir yeri görmüyorki,  pist'de nekadar süre o kıza bakarak kaldığımı bilmiyorum resmen aşık oldum nefeslerim kesiliyor yutkunamıyorum bile sanki beni uyuşturmuşlar gibi kımıldayamıyorum bile bir ara kızlardan birisi yanımıza gelip bana neden bize doğru bakıyorsun diye sordu bende baktığım kızı gösterip adını zorda olsa sorup ona söylermisin ben ona görür görmez aşık oldum diye söyledim. Devamı var aslında ama ben burada yavaşça sonuna gelmek istiyorum. O gece sabaha kadar o kızın ismini sahil kenarında sürekli söyleye söyle sabahı ettim. Eve geldim geldim ama, nasıl geldim bilmiyorum yaa yolda kime baksam onu görüyorum yemek içmek herşeyden kesildim konuşamıyorum uyuyamıyorum oturduğum yerde neredeyse ruhumun bedenimden çıkıp gideceğini hissediyordum okadar kötü bir hale geldim kii O kızın aşkından. Ama arkadaşlar  burdan seslenmek istiyorum kızın adı ''FİGEN'' di.    Figen inanki sana olan aşkım'dan sonra birdaha hiçbir kimseye aşık olamadım bu KALP yanlızca senin için aynı anda hem hızlı hemde yavaş atıyordu, işte sen kalbimin tek sahibisin ve bu sonsuza kadarda böyle gidecek  haa! sorarsan sen den başkası oldumu diye evet uzun zaman sonra oldu ama hiç birisi senin yerini dolduramadı sen başkaydın be güzeller güzeli prensesim. Umarım her nerede yaşıyorsan sağlık,mutluluk ve huzur içinde sevgi ile yaşıyorsundur seni tanıdığıma çok memnunum herşey istediğin gibi olsun Bu dünyada Aşkını Kalbinde saklayan Erkek... 
Saygı ve Sevgilerimle...

Kalpsiz

Yeni Üye
İtiraf Ediyorum ablam Sana ihtiyacım var!

3va

Yeni Üye
İtiraf ediyorum..
zamanlamam kötü sanırım.. duyamadım vaktinde...

HAYAL

Aktif Üye
itiraf ediyorum bu sıralar hiç bişeye karar veremiyorummm :rolleyes:

3va

Yeni Üye
itiraf ediyorum..
Joe'ye uyus oluyorum......

Kalpsiz

Yeni Üye
İtiraf ediyorum Yalnızlık harika pişey...

HAYAL

Aktif Üye
kesinlikle katılıyorum  :) yanlızım ses yok sadece ben hayat daha güzel beea ;))

3va

Yeni Üye
itiraf ediyorum.. buraya ne zaman gelsem içim burkuluyor..

3va

Yeni Üye
İtiraf ediyorum.. itiraf edemiyorum..!

CeylinAurora

Yeni Üye
itiraf ediyorum bugun baya baya eskilere gittim..
ilk okul askimla bile konustum :O hey gidi gunler hey..