Şu Aletin BüyükLüğüne ßir ßakIn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustinet

Üye
:D fazla söze gerek yok sizce bu ney :D:D:D  :p :p
abuuu.jpg

Mustinet

Üye
:D cok şeyde kullanılır diyeceğim ama kullanılmaz sizce nered ekullanılır bi fikir alAyim bakim acıklamayı sonra yapcam

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Valla bunu görünce kafa kalmadı ya bunu bikere kullanabilmek için çölde olmaları lazım yoksa valla bunun geçebileceği bir sokak düşünemiyorum düşünen varsa solesin yaww.Bence bu birşeyi kesme amaçlı kullanılır başka fikri olan yazsın?

Mustinet

Üye
ewt kesme delme amaçlı kullanılıyor bu alet zaten başka bi işe yaramaz :D ekmek kesecegi felanda deqaiL

DeLi

Aktif Üye
yooo kralım sen ne işe yaradığını biliyosun demi hani akşam bizim hastanenin açık ama küçük kapısını bunla kırıp kaçmadıkmı yaw neden sölemiyon (eyvah elimden kaçtı netcez şimdi yaw kaç kralım_askerim  kaç bizi bulcaklar amaneen amaneeen :D

paylaşımın için teşekkürler mustinet

Mustinet

Üye
bu gördüğünüz alet dağları delip içerisindeki madenleri cıkarmaya yarıyormuş zaten başka bir işede yaramaz :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
DeLi' Alıntı:
yooo kralım sen ne işe yaradığını biliyosun demi hani akşam bizim hastanenin açık ama küçük kapısını bunla kırıp kaçmadıkmı yaw neden sölemiyon (eyvah elimden kaçtı netcez şimdi yaw kaç kralım_askerim  kaç bizi bulcaklar amaneen amaneeen :D )  

La deli bi şeyi düzgün yapsan bari yakalatçen bizi laa ben kaçıyom hee. :D :D bang bang

Kalpsiz

Yeni Üye
HArbiden İlginç asker ile deli'de iyice ilginç yapmışlar :D

Saripapatya

Aktif Üye
:D  ya orda altinda insanlar dolasyooo...sttt kacin kacin ustunuze duser muser maazallah  :pP

DeLi

Aktif Üye
yok ya saripapatya onlar bizden bişe olmaz onlara :D

askerim sen kaç ben peşinden geliyom :D

kaplsiz ilginç olan ne ? ben biraz kaçırdım olayı kesin sen şu aleti kullanırken hastaneyi yıktığım anı sölüyosundur. ne güzel demi dümdüz olmutu hastane :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...