ßugün ölecek oldugunu bilseydin ne yapardın

Angel

Üye
once sevdigim kisiyi arardim sonra arkadaslarima vedalasirdim ve ailemin yaninda zaman gecirirdim..

derin***

Yeni Üye
ailemle birlikte olurdum...daha sonra sewgilim warsa eğer onun boynuna sarılıp onu nekadar çok sewdiğimi kulağına fısıldardım :-\

C

C@NiK

aşkımın yanında onun kollarında ölmeyi ve ailemi yanımda isterdim :(

swindler

Üye
şu ölümlü dunyada ne yanlıslar yaptım die dusunurdum

Wewear

Aktif Üye
Aşkımı Düşünürdüm sonuna kadar Öldükten sonra belki onun yanında olurdum :kalpsiz

ihsan

Aktif Üye
kacmak isterdim ama imkansız oldugunu biliyorum mecmuren zorda olsa beklicem

lHacuul

Aktif Üye
sevdigim sarkilari bi daha dinlerdim ... yegenlerimi son bi kere daha gorurdum gerisi umrumda deil ya :) dokulen yapraklara bakardim mevsimi degilsede sirf onu ızlemek icin yaprak koparir yere bırakırdım o dususu seyredebilmek icin son kez..
iboyu arardim hakkının helalini isterdim... hala akıyormu diye gozyaslarimi kontrol ederdim..bi gül koklardim bi daha koklayamayacagimi dusunerekten  cigerlerim patlarcasina son kez cekerdim kokusunu icime.. iki kadeh vokta atardim ardindan herseyi yaksin diye.. ve aynada kendımle bakısır mutlulugu gozlerimde gormeye calısırdım

Kalpsiz

Yeni Üye
ßirkaç kişiyi arardım sonkez seslerini duyar bişey söylemeden  ....

Wewear

Aktif Üye
Onun yanına giderdim 1 kere güzel gözlerine bakmak isterdim ... :kalpsiz

kimseye bşey belli etmezdim ve sevdiğimle beraber olmak isterdim tabi aynı zamanda ailemlede...

excalibur

Aktif Üye
Bi tepeye cıkar we su dunyanın guselliklerine son bikes bakardım yukardan insanları islerdim. Yukardan yukarıyı seyrederdim:) Rusgarın bedenime dokunmasını, hawanın o temis kokusunu, We dunyada gördüklerimi unutmamayı son dilek olarak dilerdim. Sonra islediğim insanların yanına bi kus gibi gitmeyi gidip yukardan yanlarına konmayı hayal ederdim..We insanları söyle bi islerdim bunlar ne yapıyor? Der we bi soru daha sorardım..>>Ben ne yaptım? Sonra yerde bi papatya koparıp ölm acaba bu kadarmı kısa yoksa bukadar sessizmi oluyor diye dusunurdum.. Ölmek için bklemesdim beklemek için ölürdüm:)