Slm ben yeni üyeyim.ama hiç bana slm sabah veren yok:(

aysegül55

Üye
tşkler hoşbulduk.ama konuma herhangi bi yorumda bulunmamışsın??

sebnemsever_42

Aktif Üye
tamam kendimce cevap vereyim bazen sadece güzellik yeterli gelmez bundanda olabilir

aysegül55

Üye
yok tabiki sadece güzellik önemli değil yanında kişilkte olması gerekiyor.ama 4 /4lükte olsa erkekler doyumsuz.kabul etmek gerekir...

sebnemsever_42

Aktif Üye
hepsi için geçerli değil bence çoğun erkekler eşlerine bayanlardan daha çok sadakat gösteriyor kişiden kişiye değişir.

AYŞE21

Aktif Üye
hoşgeldin canım..
kişiye göre degişir güzelik çok önemli degildir bence...

derin***

Yeni Üye
öncelikle aramıza hoşgeldin ayşegül,aktif olmanı dilerim...

ama açtığın konu buraya uygun değil.yani biz bu başlıkta yeni gelen arkadaşlarımızla tanışıyoruz,sohbet etmiyoruz,yada tartışmıyoruz...eğer bişileri tartışmak istiyorsan online sohbete gel,orada hem sohbet eder hem tartışırız burada hoşgeldin msjları olsun tamammı arkadaşım :) daimi olmanı dilerim...

Online Sohbet:
https://cankalp.com/forum/index.php?topic=3204.0

aysegül55

Üye
TŞKLER hoşbulduk.ben sadece bu konunun  hangi fikirler çıkartacağı konusunda merak etmiştim.oyüzden başlattım yoksa siteye girer girmez tartışma çıkartacağım için değil.ama yine uymuyorsa silerim gider :( :(bak üzüldüm şimdiiiiii :(

Wewear

Aktif Üye
Hımm güzel olmana rağmen aldatıldıysan sorun sendedir belkide bence güzellik önemli değil Sevmek Taaa içinden sevmek bütün kalbini onun kaplamasına izin vermen lağzım Ben mesela sevdiğim kız çoookk uzaklarda belkide hiç göremeyeceğim ama yinede Sadece o var yüreğimde gözümde gerisi sadece hayat

Ha unutmadan serserileri bulmayı çok iyi biliyor bayanlar bilmiyorum insanı kendi çevresinde görmek lağzım

aysegül55

Üye
NE DEDİĞİNİ ANLAMADIM.NASIL YANİİİ.NE SERSERİSİ???

canik

Yeni Üye
arkadaşım h.g formlarda aktif olamn dileklerimle ;)

mod arkadaşımız açtığın konu buraya uygun değil.yani biz bu başlıkta yeni gelen arkadaşlarımızla tanışıyoruz,sohbet etmiyoruz,yada tartışmıyoruz...eğer bişileri tartışmak istiyorsan online sohbete gel,orada hem sohbet eder hem tartışırız burada hoşgeldin msjları olsun tamammı arkadaşım  daimi olmanı dilerim... demiş

alınmana gerek yok arkadaşım her formun kendine özgü özelliği[katagorisi] var. Arkadaşımız onu izah etmek istemiş.Tartışma derken de fikirlerimizi beyan ederiz anlamın sölemiş. okey no problem yani ;) bu formunuda silmene gerek yok arkadaşım bidahaki konularını bölümüne göre atarsan sevinirim ;)

SAYGILAR

KaraGözlüm

Yeni Üye
canim güzellik hersey degil bence güzel olmana ragmen aldatiliyosun diye soru sormak bile sacmalik. ne kadar klasik gelsede simdiki cevabim: ic degerler cok daha önemli ve sana uygun birisini bulmakta aceleci dawranma cnm. güzelligin icin birlikte olucaksa bir kisi hic baslama bile.

Wewear

Aktif Üye
Ben Mesela Taaaaaaaa Kalbimde birini seciyorum  :-[  ne kadar uzakta olsa o kadar da yakın

Sir_ako

Aktif Üye
Hos geldin aysegul,bir erkek esini aldatiyorsa,muhakkak aile icinde noksan bir seyler vardir,evde bulamadigi seyleri disarda arar,bilmem anlatabiliyormuyum..

aysegül55

Üye
yaa arkadaşlar siz beni anlamadınız yada ben anlatamdım.ben kendim aldatılmadımkii.ben soruyu genel olarak sordum.mesela hülya avşar muhteşem bi kadın(en azından benim için)güzellik dersen yerinde,kariyer desen oda tam yerinde aldatıldı.oyüzden merak ettim.herneyse arkadaşlar ben sormadım sizde duymadınız.yaw türkiye meselesine çevirdiniz:(