Şimdi Nerde Olmak İsterdin ?

DeLi

Aktif Üye
Kimsenin Kimse arkasından konusmadığı , dürüst arkadasların ölümsüz sevgilerin yaşandığı , deger verenin değer gördüğü bir ortamda br dünyada olmak isterdim...

tartışmasız kardeşim dediğin insanın senin arkandan sanki sen söylemiş gibi kelimeler sarfetmediği bir dünyada olmak isterdim.

şuan orda olmak istediğim okadar yer varki, fakat hepsi aynı yola çıkıyo ve olumsuz. neyapıcaksın dünyanın kanunu bu biz bu dünya için dğil öbür dünya için hazırlanıyoruz...

derin***

Yeni Üye
DeLi' Alıntı:
Kimsenin Kimse arkasından konusmadığı , dürüst arkadasların ölümsüz sevgilerin yaşandığı , deger verenin değer gördüğü bir ortamda br dünyada olmak isterdim...

tartışmasız kardeşim dediğin insanın senin arkandan sanki sen söylemiş gibi kelimeler sarfetmediği bir dünyada olmak isterdim.

şuan orda olmak istediğim okadar yer varki, fakat hepsi aynı yola çıkıyo ve olumsuz. neyapıcaksın dünyanın kanunu bu biz bu dünya için dğil öbür dünya için hazırlanıyoruz...

kesinlikle katılıyorum sana deli çok güzel söylemişsin Biz Bu Dünya İçin Değil Öbür Dünya İçin Çalışıyoruz...!!!!

bende kaloriferin dibinde olmak isterdim

DeLi

Aktif Üye
tskr ederim derin.

şuan içimdekileri dış dünyaya vurabileceğim bir yerde olmak isterdim

Sir_ako

Aktif Üye
simdi bir miskinler tekkesinde olmak isterdim, ekmek elden su golden dusunce yok.

Sir_ako

Aktif Üye
istanbul bogazinda gezi yapan bir geminin icinde olmak isterdim.

HAYAL

Aktif Üye
sevdiğim insanların yanında olmak isterdim eski günleri konuşup eğlenmek çok güzel oluyo ;)) :lol: