online sohbete devam cıvıl cıvıl... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canik

Yeni Üye
a.s cümleten

slm millet genç kalnlar kendini genç hissedenler  ;)

Sir_ako

Aktif Üye
tabi her kes selam verip cikacak,ne bir kahve ismarliyorsunuz,nede soguk bir seyler,ben soguk bira icerim,bir daha gelemde biram masada hazir olsun haaa.

Sir_ako

Aktif Üye
civil civil sohbet etmek icin her kesin nesesi yerinde olmali,isleride tiki tikir yolunda,hadi gelinde civil civil sohbet edelim,sizin oaralarda havalar nasil,susuzluk problemleri varmi ;D

derin***

Yeni Üye
slm cankalp'in değerli üyeleri nasılsınız görüşmeyeli ne var ne yok iyimi herkez :)

Sir_ako

Aktif Üye
sahi ben unutmustum<< derin kardesim sizin dugun ne zaman.kina gecesine kizlarimi gonderebilirmiyim ?>>>Kina gecesinde seni aglatacaklarmi ?

derin***

Yeni Üye
8. ayda inşalllah abicim :) tabi ki beklerim gelsinler çok memnun olurum...valla ağlatacaklar galiba ben zaten sulugözlünün biriyim onlar ağlatmasa da mutlaka ben ağlarımm  :'( :'( allah hepimize hayırlısını versin ne vericekse....

iii geceler cankalp ailesi ben yatıyorum bi uğrıyım dedim yatmadannnn yarın görüşürüzzz sağlıcakla ve sevgiyle kalınnn :)

Sir_ako

Aktif Üye
dunyaya gelmek guzel,hayat guzel,yasamak guzel. evlenip yuva kurmak da guzel. birde boyle forumlar olunca herseyler daha da guzel oluyor,emek verenlerin ellerine saglik,ben cok,cok,sohbet etmeyi severim ama bildiginiz gibi vakit ,nakit meselesi,birde cok kiskanc esim var,ikide bir gelip pc,ye bakar. :eek:k

Kalpsiz

Yeni Üye
ako_hox' Alıntı:
dunyaya gelmek guzel,hayat guzel,yasamak guzel. evlenip yuva kurmak da guzel. birde boyle forumlar olunca herseyler daha da guzel oluyor,emek verenlerin ellerine saglik,ben cok,cok,sohbet etmeyi severim ama bildiginiz gibi vakit ,nakit meselesi,birde cok kiskanc esim var,ikide bir gelip pc,ye bakar. :eek:k

bu güzel düşüncelerin için tşk ederim ako_hox pek tanışmak nasip olmadı ama forumda aktifliğin gözüme çarpıyor seninde emeklerine sağlık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...