online sohbete devam cıvıl cıvıl... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

legent_tramp

Aktif Üye
olsun insanda merak olmayınca çok geri kalırıss dimii boşwer merak iyidir tabii bazen de karın ağrısı yapabilir zuahaha

Nazli_Cicek

Aktif Üye
evet haklisin :D

ama yok aneyi ikna edeyim gelcem yahu bu sene izine gelmedim catlicam burda üfff :D

legent_tramp

Aktif Üye
gell buyurr kafanı dağıtmış olursun kayseride boll boll pastırma yersin hehhh bu arada istersen çıkk benim için forumda kalmanı istemem yorgun olabilirsin

Nazli_Cicek

Aktif Üye
legent_tramp' Alıntı:
gell buyurr kafanı dağıtmış olursun kayseride boll boll pastırma yersin hehhh bu arada istersen çıkk benim için forumda kalmanı istemem yorgun olabilirsin
yok ya yorgunumda cikmak istemiyorumki ne güsel cene yapiyoruz
dün sabah yedi de geldim eve arkadslarla takildik ordan 1 saat uyudum sonra ise gittim bugün bisi olmadi bundanda bisi olmas :D :D aliskinim yane sorun etme :D

he bu arada "???¢?ƒ? ???? üçü ??? ????? ??? ??? ???? ????ı?ı?" süper bisey bu yaaa :D tipkim ben

legent_tramp

Aktif Üye
Nazlı_Çiçek' Alıntı:
yok ya yorgunumda cikmak istemiyorumki ne güsel cene yapiyoruz
dün sabah yedi de geldim eve arkadslarla takildik ordan 1 saat uyudum sonra ise gittim bugün bisi olmadi bundanda bisi olmas :D :D aliskinim yane sorun etme :D

he bu arada "???¢?ƒ? ???? üçü ??? ????? ??? ??? ???? ????ı?ı?" süper bisey bu yaaa :D tipkim ben
ok benim içinde sorun değill ne zamandırr sabaha kadar takılmıyomm zuhahaha  hehh benim nickim olur kendisii beğendiğine sevindim

legent_tramp

Aktif Üye
sende msn de nick olarak kullanırsın benim msn de 10 kişide neredeyse bu yasıyoo benle konuşan bunu yasıyoo

Nazli_Cicek

Aktif Üye
legent_tramp' Alıntı:
sende msn de nick olarak kullanırsın benim msn de 10 kişide neredeyse bu yasıyoo benle konuşan bunu yasıyoo
heheeheh olar yasarim hemde simcik yasiyorum :D :D valla :D

legent_tramp

Aktif Üye
yass gitsinn kıss :) msn adresini istiycem ama beni henüss iyi tanımıyorsun bu arada üyelerin resimlerinde resmin varmıı senin

Nazli_Cicek

Aktif Üye
hayir yok resmim orada
yahu kkopyalayamiyorum ben bunu almiyoru msnim :D nasilkopyalicam ben sincik bunu aklim takilir  :D

legent_tramp

Aktif Üye
nie koymuyorsunkinee bakk konuştuğum kişiyi merak ettim şincik heheee

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...