online sohbete devam cıvıl cıvıl... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamzecansu

Yeni Üye
benden daha üstünleer var canım onlar sana her zaman yardım ederlerr beni yanlış anlama sakınnnn eeee anlat diyecem ama biras daha takılıyım çıkmak zorundayım yarın erken kalkıp okula gitcemmmm

legent_tramp

Aktif Üye
walla ne anlatam bilmiyom bu foruma bi arkadaşımın sayesinde geldim gayet güsel bişeye benziyoo bende forumlara takılmaktan hoşlanıyorum anlıycan birass pc kopat olmuşumdaa tabii okullar başladı buu erim birass düştü ister istemess yarın benimde okul var ama birass foruma alışayım dedim eee sen neler yapıyorsun??? :)

gamzecansu

Yeni Üye
neler yapıorum forumdan çıkamıyorum kiiii ders mers çalışmıyorum bileeee ama alışırsan çok seversin herkes herşey harikadır burdaaaaaa

legent_tramp

Aktif Üye
forum ortamlarını bilirim az çok  internetten tanıştığım böle forumdan buluşup görüştüğümüssde oluyorduu bakalım bu forumda ne zamana kadar kalabilecess  bu arada akıl vermiş gibi olmak istemem yanlış da anlamanı istemem ders çalışamıyorum diosun bence bi sınır koy sende olmassmıı

gamzecansu

Yeni Üye
haklısındaaaaa öle bu aralar pek sık burda değilim yazın gece gündüz takılırdım burayaaaaa  eeee sende anlat yaaa

legent_tramp

Aktif Üye
şiiiiiiişşttt  sen nerden takılıyorsun isim soramıyom sanırım forumda söylemeyebilirsin

gamzecansu

Yeni Üye
tamammm anlatma benim çıkmam gerek heyecana gerekte yok ksr bkm uykum varrrr yoksa seninle sıkı muhabbet ederdikkkk   ii geceler sana :p :D

bu arada ismim cansu veeeeeeee

üst üste mesaj yazmak yasakkkk yazdığın mesaja değiştirme yap rica ederim okiii

legent_tramp

Aktif Üye
sana da iyi geceler arkadaşım Allah rahatlık versin görüşmek üzere  bu arada memnun oldum bende ERHAN

gamzecansu

Yeni Üye
tamam kibbbbbbb dediklerimi dikkate al aman kurallara tikattt

KaraGözlüm

Yeni Üye
Tünaydinnnnn milliyettt :kiki: erkenden :D

kalkin bakim aaa uyyonuzmu daha :vur: :yahoo

derin***

Yeni Üye
günaydın karagözlüm...
günaydın kalbimsende ailesi gününüz aydın olsun...sıkıntılar ve mutsuzluklar sizden uzak olsun :bingo (tabi benden de) :)

derin***

Yeni Üye
sağol canım ii değilim pek midem çok kötü yaaa...oruca biraz ara vermem gerekecek sanırım :(
sen nasılsın minecimm

KaraGözlüm

Yeni Üye
saol bende iyiyim, sabah erkenden kalktik bidahada yatmadim zaten geri biraz yorgunum ama gecer herhalde :)

ya bende ögleden sonraya dogru basliyor mide yanmasi nedense artik :( cok kötü bisi ya yukari vuruyo :-\

doktora göründünmü hic ne diyo?

derin***

Yeni Üye
falla görünmedimm sebebini de bilmiyorum internetten araştırcam şimdi bakalım neymiş herkezi bukadar rahatsız eden mide yanması..çevremde oğu kişi de aynı şeyden rahatsız :S

KaraGözlüm

Yeni Üye
evet benimde annem sürekli sikayetci mide yanmasindan bana miras mi kaldi ne artik bu hastalik :( ben bi aralar bakmistim aslinda, cok stres felan neden olabiliyormus, yada asiri diyet de dengeyi bozarmis valla bilmiorum :(

neyse canim sen bi bak banada haber verirsin :) gecmis olsun insallah ya :(

günaydin sweeps naber ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...