Online Sohbet Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BY_KRAL_ASKER

Multi Aktif Üye
Sil ibo gereksiz mesajlar zaten hepsi.(merak etme ben yine doldururum boşlukları :D :D şaka şaka)

Kalpsiz

Multi Aktif Üye
asker bi sorundan bahsettiiniz nasıl bi sorun

GipaRT

Multi Aktif Üye
ortalık canlanmış gece gece sakin olun ben geldim :D

BY_KRAL_ASKER

Multi Aktif Üye
Bazen resimler gözükmüyoda bende yeniliyom sayfayı ole gözüküyo diyom bi sorun  yok .

DeLi

Multi Aktif Üye
kalpsiz sen sil innan varya benden sana sırf bunu sölicektim he sil diye iyi yaparsın abi sil :D senin yüzündende mesaj gönderemedim yaw :D

hoşgeldin gipart :) biz sakiniz sen sakin ol bak mesaj gönderemedimm senin yüzünden :D

ben okadar hızlı değilim kralım resimlerle uğraştığım için baya yavaşladım yaw yoksa belki dediğin gibi yimdir. senin yüzünden de yaw kralım bi durun :D

BY_KRAL_ASKER

Multi Aktif Üye
Evet başka bi sebep olucağını zannetmiyorum birisi asmi aklıma gelmiyo giparttı heralde resimler düzgün görünmüyo dedi bende bazen banada öle oluyo sayfayı yenileyince görünüyo dedim bunda bir sorun olcağınıda sanmıyom.

Yaw deli walla sen ne yazarsan yaz ister iyi ister kötü alıştık bikere gülüyom kendimi tutamıyom senin yazılarını görünce yaw sen beni güldürdünya allahta seni güldürsün sana yetişmem ne haddimize bee :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :DKoptum ben :D

Kabaracı

Multi Aktif Üye
herkese hayırlı geceler allaha emanet olun, görüşmek üzere

Kalpsiz

Multi Aktif Üye
Hıı sanırım imagesde olan resimler onların sitesinden dolayı bazen gidiyor!
Sanırm ondan Hadi İyi geceler

DeLi

Multi Aktif Üye
aminnn kralım duan için tşkr. ama yetişme konusunda madem öle diyon gel seni bi yetiştireyim ben 1 ayda adam ederim falla :D şaka bi yana boşver yetişmeyi filan yaw herkes eşit demi kral :D :pP

iyi geceler kalpsiz , iyi geceler kabaracı

GipaRT

Multi Aktif Üye
uyuyan arkadaslara allah rahatlık versin

BY_KRAL_ASKER

Multi Aktif Üye
Evet delim herkes eşit senin dediğin gibi yav bak yine kriz geldi  :D :D gülcem ya benn  :D :D

DeLi

Multi Aktif Üye
amin aynen uyuan arkadaşlara sesleniyorum ; rahat olun arkadsaşlar ben nöbet tutacam bu akşam yane hepimizin sonu geldi kesin bunlar ben nöbet tutyom diye saldırı düzenlerler :D şaka şaka ben varken bişecik olmaz merak etmeyin  :D uyumaya gidenlere tavsiye ilk önce tuvalete gitsdinler sonra uyusunlar tamammı :D yokyani ayaklarınızı yıkamadan yatmayın demek istedim :D

ya bırak krzi kralım ya türkiye bile kurtuldu krizden sen hala krizdesin allahalla :D

BY_KRAL_ASKER

Multi Aktif Üye
Deli yaw ben bidaha bu sayfayı açmıcam yaa  :D nezaman açsam seni görüyöm kriz geliyo gülmekten çatlıom valla :D Korkuyom kalp krizi geçirecem diye yapma etme daha askerliğimizi yapmadık zati şunun şurasında ne kaldıki :D :D :D

DeLi

Multi Aktif Üye
olsun işte kısa kestirme kurutulursun benden :D gerçi öbür dünyada karşılaşırız ama yinede gitme kal ya sensiz olmaz burda :D yakal yada defol anladın mı :D şaka be alın ma hemen :) merak etme sen Askere gidersin fenamı stresini atıyon işte hallahalla :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...