Online Sohbet Neşe İçinde Devam Ediyor

derin***

Yeni Üye
iyi akşamlar cankalp'in değerli üyeleri...NASILSINIZ???? :)

derin***

Yeni Üye
aramıza hoşgeldin gökhan şimdi https://cankalp.com/forum/index.php?board=2.0 bu bölümde kendine bi konu aç orada seni daha iyi görürler burada da sohbet ederiz ok

sarışınımm

Yeni Üye

derin***

Yeni Üye
aaa hoşgeldsin arosess nerelerdesin canım yaa iyiyiz sen nasılsın ??

aroses

Aktif Üye
Walla haklısın Duygu işten güçten giremiyorum ki bende işte böle fırsat bulup arada giriyorum :) Misafir geldi bizede onunla otuyoduk ben gelene kadar sende çıkmışsın zaten :) Bu arada sen evlendin mi yaw :) O kadar zaman geçti walla hiç bişiiden haberimiz yok biliyorum ama öle oldu işte ne palim artık bu sefer böle olsun  ;) Hayddiiin cümleten iiyi akşamlar sizlere ben de kaçıyorum artık herkeze selamlar tekrardan :)

Wewear

Aktif Üye
sLm GünaydınLar  HaLiL nasıLsın kardeş  :eek:k

derin***

Yeni Üye
aroses' Alıntı:
Walla haklısın Duygu işten güçten giremiyorum ki bende işte böle fırsat bulup arada giriyorum :) Misafir geldi bizede onunla otuyoduk ben gelene kadar sende çıkmışsın zaten :) Bu arada sen evlendin mi yaw :) O kadar zaman geçti walla hiç bişiiden haberimiz yok biliyorum ama öle oldu işte ne palim artık bu sefer böle olsun  ;) Hayddiiin cümleten iiyi akşamlar sizlere ben de kaçıyorum artık herkeze selamlar tekrardan :)

İYİ olduğuna sevindim aroses  yok ben daha avlenmedim ağustosta inşallah..evet uzun zamandır yoktun merak ettik seni..kendine iyi bak görüşmek üzere sağlıcakla kal.

slm cankalp.ailesi nasılsınızzz :)

canik

Yeni Üye
a.s cümleten hayırlı akşamlar nasılız gençlerrrr :eek:k