Online Sohbet Neşe İçinde Devam Ediyor

Aragorn

Aktif Üye
sağollasın kral bende iyiyim nasıl olsun

derin***

Yeni Üye
slm arkadaşlar.nasılsınız bakalım...uzun zamandır yazamadım sistemde hata vardı sanırım benden kaynaklanan şimdi çözüldü gibi :D ...ramazan ramazan dedik o da bitti son gün...alllah'ım tuuttuklarımızı kabul etsin...ama ben bu sene çok kötü oldumm yaa  :huh: :-\ :$

DeLi

Aktif Üye
selam ahali nasılsınız, Rmazan ayımızın son günlerindeyiz allah tuttugumuz orucları gerçekleştirdigimiz ibadetleri kabul etsin.

uzun zaman oluyo burada sizlerle görüşmeyeli hayırlısı ya sağ salim şimdi yazıyorum çok şükür herkese selamlar olsun ;)

Mehmet....

derin***

Yeni Üye
mehmet hoşgeldin.. :) görüşmeyeli nasılsın bakalım iyi görüdüm gerçi seni...bende biraz hasta oluyorum galiba boğazlarım yanıyor yutkunurken :( dudağımda koca bi uçuk çıktı sanırım bunlar hep grip belirtisi... :sick: yaa bayram üstü de olur mu yaa çekilmezki hiç...

:(

DeLi

Aktif Üye
hosbulduk derin, çok şükür idare ediyoruz yine =) geçmiş olsun aman dikkat et çok yaygın grip hemen aşı olmalısın vücut direncin düşmesin sonra bayram bayram eziyettir bu grip bilirim tekrar geçmiş olsun ;)

nasıl gidiyo hayat ben girmeyeli neler değişti bu sitede özledim baya be :)

derin***

Yeni Üye
nasıl gitsin koşturmacalı geçiyor şahsen gündüz işte çalış akşam evde zor oluyor tabi  :-\ site böle işte bıraktığın gibi değilmi çok değişiklik olmuşmu hergün yeni bir üye geliyor hergün çoğalıyoruz belki en bariz değişikliğimiz budur en kısa zamanda.. :)

derin***

Yeni Üye
hiiç bişi olduğu yoq kalpsiz sohbet ediyoduk biz deliyle :-\

DeLi

Aktif Üye
çık aradan malatya çık aradan altı üstü muhabbet ediyoz :D

gündüz çalışıp gece evde olmak benimde kapsama alanımda :p şahsen eve geldiğimde en fazla 1 saat ayakta kalabiliyorum diğer saatler rüyalarda kosturmaca ile geciyo  :angry:

en bariz özelliği kalıcı ve ilerici olması aynı ilk basladıgımızda belirledigimiz yol gibi ;)

2. belirgin  özelliği ise hergün ailemize yeni bireylerin katılması buda güzel ama önemli olan çoğalmak değil çoğaldıkça bağlarımızın kuvvetlenmesi bence, böyle halil gibi muhabbetin tam ortasınd a"Ne Oluyor Burda " demek değil tabi  :p

hey gidi günler hey 50 üyeli günler geldi aklıma şimdi  :melek:  dönüp bakıyorumda neden ben gidip bi site açtımki abi  < < burda da aynı gidiyodum neyse bosver kapattık nede olsa kaldıgımız yerden en iyi şekilde devam etmek dileğiyle  :islik:

derin***

Yeni Üye
2. belirgin  özelliği ise hergün ailemize yeni bireylerin katılması buda güzel ama önemli olan çoğalmak değil çoğaldıkça bağlarımızın kuvvetlenmesi...

tabiki öyle katılıyorum sana deli herşey güzel olucak....

(midemde acayip bi yanma var asitleniyo oooffff yaaa :( )

DeLi

Aktif Üye
inş. en büyük duamız o tabiki

aynı şeyi şuan bende yaşıyorum :S fena şekidle yanma aşınma her türlü çalışma mevcut midemde tadilat var bayrama yetiştiricekler galiba :D

derin***

Yeni Üye
:D ::) :teytey: allah iyiliğini versin deli aklına da geliyor..neyse allah'ım kabul etsin son orucumuzu da....ama sanırım bende de tadilat var yetişir yetişir bakma sen onlara :D

DeLi

Aktif Üye
amin cümlemizin kabul ettsin Rabbim, valla bendeki tadilat tüm vücuta yay?ld? beynim durmus fark?nda d?eilim varolan photoshop konusunu görmedne yenisini açm???m :D