Online Sohbet Cıvıl Cıvıl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

C@NiK

herkese günaydın  / pazar günü termbel tembel tatil yapanlar uykucular sizi :D :D ;)

C

C@NiK

günaydın birol hayırdır erkenmi kovdular :) nasılsın nasıl gidiyo askerlik ;)

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Günaydın burçin bugün çarşı iznimiz var erken kovdular şuanda çarşıda cafedeyim :D Nasıl gitsin be burçin geçinip gidiyoruz mehtap sayıyoruz mehtap 26  :D

C

C@NiK

demek sen şafakğı değişip mehtap yaptın ne güzel  falla iyi değişiklik bu arada mehtap kimmmmmmm :D kaç mehtap saydın bakem :D ;)

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Ya şafak sayılırmı bırak onu dağıtımdan sonra sayalım şafak daha 426 felan  :D mehtap dediğimde dağıtıma çıkıcaz o yoksa başka mehtap yok :D 26 gün sonra 75 günlük acemi birliği bitiyo :D

C

C@NiK

ay pardon işte ne bilim dedim ne güzel ismini değişmiş acemilik işte :D
şafak / mehtap demeh kısımlara ayrılıyo bahh bişi daha öğrenmiş oldum  ;) :D

sen genede arada sağana soluna bak olcak orda mehtap yaaa  :D olmalı  :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Evet ya bakıyorum sağıma soluma helede bu çarşıda çok mehtap var amasyanın merkezi mehtaptan bol ne var :D Mehtabı öğrenmene sevindim :D belki askere gidersen lazım olur :D

C

C@NiK

demek sabah sabahta mehtap var ne güzel tabe belki bir gün giderem askere bellimi olarr :)bilmemek değil öğrenmemek ayup :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Evet ya  var ama az var neyse öğleye kadar nette takılır öğleden sonra yaşil ırmağın yanında mehtap sayarım :D evet doğru diyon bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp eğer usta birliğinde yanıma acemi olarak düşersen süründürürüm valla :D

C

C@NiK

he he çok beklersin sen ;)
askere gelebilmem için aşkımın izin kağıdı imzalaması lazım artık bir başka bahara kaldı desene  :p

hade sen geçbilem kaldın mehtapları kaçırma iyisimin istikamet yeşil ırmak kıyısı marş marşşş;)

yok ben komutan olucam  karar aldım hatta kıldım :D :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Tamam sen komutan ol tugay komutanı :D mehtap işine gelince öğleye doğru daha çok oluyo en iyisi istikamet yerim internet cafe :D

roselife

Yeni Üye
nasıll olsun pazar pazar işte evde uyuşuk uyuşuk oturuyo
sen ne yapıyo

roselife

Yeni Üye
kimse gelmiyoo bu ara yaa nerde bunlar ses soluk kesildii
canımıs sıkılıyo heraldee cadii

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...