Online Sohbet Cıvıl Cıvıl Devam!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeLi

Aktif Üye
olur ama benim forum geldi gibi fakat yine sorunu var server in idare ediyom koca forumda tek başıma :D düzenleme felan yapıyom biraz uğraşcam :D buraya uğramazsam haberiniz olsun ben ordayım :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Tamam kardeşim birazdan bende gelirim senin foruma arada aksatıyok kusura bakmıyosun dimi kardeşim :D

Ben şu paneli bi kurcalim korkma foruma zarar vermem :D :D

DeLi

Aktif Üye
ya gelmene gerek yok kralım zate forumda gitti :D şansa bak :D ayrıca kusura ben bakmıyom belediye bakıyo ya nebiçim bi laf ya nedemek kusura bakma ya biz zorla kimseyi foruma götürmüyoz kralım bilmiyonmu böle cümleler kurmayın kendimi salak gibi hissediyom ya :D  ayrıca kurcala bişe olmaz :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Senin forumada ne zaman giricem desem ya forum gidiyo yada hostta sorun oluyo anlamadım gitti :D :D
Neyse kardeşim allaha emanet ol kendine iyi bak ben kaçıyom yarında iş varrr :mad: :D Gerçi yarın son günüm :D İyi geceler kardeşim yarın görüşmek üzere :halay :halay :D

DeLi

Aktif Üye
iyi geceler kardeşim kendine iyi bak sana kolay gelsin. :D

canik

Yeni Üye
selam arkadaşlar yeni ve güneşli bir gün istanbuldan sevgiler herkese ;)

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
A.selam cadı hoş geldin evet bugün istenbulda çok güzel güneşli bir hava var keşke her zaman böyle güzel olsa.

canik

Yeni Üye
heee demek istanbulun sisili güzel güneşli havasını sende solucan  pazartesi kar varmış gene  hade hakkımızda hayırlısı :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Olsun kar olsun ne olucak evden çıkmadığıma göre pek zararı olucağını sanmıyorum  :D :D İşide bırakınca 15 gün ev hanımı olcaz iyimi :D :D :D

canik

Yeni Üye
olsun ev hanımlığı kötümü yaa 15 gün ailenle  geçircen sonra yolculuk amasya elma bahçeleri bizede yollarsın artık bir kasa kadarcık siteye anca yeter :)  :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Kötü deyilde herkes işte ben tek evde ev işleri ilemi uğraşim yoksa pc ilemi gerçi ne işim olur ev işleri ile ama kimse olmayınca kahvaltını yemeğini kendin hazırlamak zorunda kalıyon :D :D
Tabi elma getiririm siz isteyin yeterki tabi 90 gün sabredin sonra yersiniz elmayı getirebilirsem 10 kasa getirim ne olcak :D

canik

Yeni Üye
olar biz bekleriss buralardayızz ;) sen sağ salim git gelde canın sağolsun yemiş kadar olduk arkadaşım sağolasın:)

DeLi

Aktif Üye
selam millet nasılsınız bakalım :D

DeLi

Aktif Üye
ho?geldin di?i versiyon biz iyiyiz senden nbr :D

di?i versiyon dememe k?z?yosan yaz bidaha yazmam okey.. :)

delikiz

Aktif Üye
iyidir delı evde yan geldım yatıyorum:))finaller bitti eve geldım hemen:))
yok be kızmıyorum :)

DeLi

Aktif Üye
iyi bari :D ohh sen keyif yap bak ?imdi biz gidicez okula :'( yaw sen orda yan gelipyatarken biz s?n?flarda uyumak zorunda kalcaz :D neyse allah sonumuzu hay?r etsin bakal?m 2. dönem nas?l geçicek :D Bunun Bide Finali varya ufff uff gerçi çok var finale ama olsun ben önceden uf layay?m uffffff  ha bide oooofffffff :(

delikiz

Aktif Üye
sen yatarken ben finallerle cebellesıyordum:))ben senın kadar yatamıycam 12 sınde baslıyor:((
şimdiden offlama zamanı gelsın offlarız:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...