Online Sohbet Cıvıl Cıvıl Devam!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaraGözlüm

Yeni Üye
hmm 15 ay baya var ama oda insana gurur verir bence ben olsam gurur duyardim sendede öyledir ;)

insallah hayirlisiyla gider gelirsin arkadasim ;)

hayirdir durgunmu ? :S

canik

Yeni Üye
şşş çaktırmaa  ;)

yaa işte böle iki cadolozdan kurtuluyom diye çok üzülüyomuşş çokkkkkkk :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Yok daha belli deyilde cuma günü belli olacak ama 1 tertip gittiğim belli.Bide bunun A,B'si varmış a gidersem 21 gün sonra askerdeyim b gidersem 55 gün felan daha burdayım.herşey cuma günü belli olacak.

Tabi gurur duyacam sonuçta askere gidiyom kim gurur duymazki.

KaraGözlüm

Yeni Üye
hehe cadu :D öylemi asker demek ondan durgunsun simdi anladisildi biz cadalozlardan ayriliyon diye ha :D

canik

Yeni Üye
hayırlı olsun asker sağ sağlim  hayırlı teskereler nasip etcin allah cümle vatan evlatlarına ;)

sayenizde oturuyoruz gönül rahatlığıyla evlerimizde vatan _bayrak  aşkıyla gurur duyuyoruz ;)

:turk :nazar :turk :nazar :turk :nazar :turk :nazar :turk :nazar

canik

Yeni Üye
KaraGözlüm' Alıntı:
hehe cadu :D öylemi asker demek ondan durgunsun simdi anladisildi biz cadalozlardan ayriliyon diye ha :D

he bacum yaa sanıyoki kurtulcam hi hi herseferinde bakcak ki tilki dükkanında aynı cadolozlar  :D ;)

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Yok durgun felan deyilimde biraz yorgun gibiyim iş yeri stresi heralde zaten bugün erken kovaladılar beni.
Duaların için saol cadı allah her TÜRK gencine nasip eder inşallah.Siz rahat oturun bizim gibi askerler varken.

KaraGözlüm

Yeni Üye
hayirli teskereler simdiden  :halay :turk

e burnunda tüterse cadilar bilion nerdeyiz asker :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Sende saolasın karagözlüm.
Zaten sık sık uğramaya çalışırım buraya tabi ilk 3 ay hiç uğrayamam.Sonra her hafta sonu burdayım.

canik

Yeni Üye
heralde yaa kapı gibi askerlerimiz varikinem içimiz rahat. bırak şimdi numarayı şimdi asker  yemezler bacum karagözlüm  hi hi bu napmış bilinmi lem gitmiş  durumu smilele ifadede yay yat anacım uyuyo yaa sanki biz yutarık helekinem ben :D

asker bu kelimeleri kaydet bak cadı lehçesi hee  ben icat ettim :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Ya ne yapim yorgunum alala uykum olmasa niye kendimi öyle ifade edim.
Merak etme kaydettim bu kelimeleri.

canik

Yeni Üye
he valla bak diyom sonra pişman olun. :D

yaws şu imzanı öle bi kalıcı yapki 15 ay değişmesin yada sabit yap o gittikce ben üzülüyom yawss :(

canik

Yeni Üye
he he artık bak kalıcı oldun ne o öle hep gidermiş gibim .artık kalıcı kalbimsende ailesi  elemanısın bu arada gitmeden akrabaları kaydetmeyi unutmaa :D arada güzel haberlerini alırık ;)  :(

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Evet sanırım böyle daha güzel oldu eskisini geri koyucaktım yedeği elimde yok delinin forumunda kaldı orasıda hata verince şimdilik böyle kalsın.
Hangi akrabalar anlamadım ve nereye kaydedicekmişim onuda anlamadım.Güzel haberleri ben burdan iletirim sizlere.

canik

Yeni Üye
ya neyi anlamadın  yani tavsiye arkadaşım  hani güzelikler paylaşılmalı o açıdan okey ;)

sen zate sabit kaldın artık nere gidemenki :D önce 3 ay sonra haftada bir bide senelik iznide burdasın 1ay  sonra zate bitti gitti  :)

KaraGözlüm

Yeni Üye
neseee arkadaslarrr ben kactim :D size hos sohbetlerrr görüsürüzzz kendinize iyi bakinn ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...