Online Sohbet Cıvıl Cıvıl Devam!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaraGözlüm

Yeni Üye
»¦«Câdı»¦«' Alıntı:
iyidir abim nasıl olsun yoğuncanak çalışıyom he bak hiç kaytarmıyom ;)  :)

karagözlüm efkarlanma gül gayrım bak ibibikler öter ötmez ordayım sen şeker işte gülüm ben lokum bilem alırım sana özel bak buda benden sana torpil ;) :D

bu ne torpil cadum yaw senin su düsünceligin öldürüyo beni cok iyisin yaa cok tsk :'(  agliycam simdi yaw neyse...
e hadi gelin lokumlarida beraber asiririz :D

grs kabaraci ;)

canik

Yeni Üye
Kabaracı' Alıntı:
Cadı al bu güllerde sana peşin peşin vereyim şimdi bir yerde görecen sonrada apiiiiiiiiii hani benim güllerim diyeceksin,

g2418mb.jpg

:$ :$ SAĞOL APİİ BAK MAHCUP OLDUM YAA MERSİ :$  :-\

afiyet olsun abi yenge kimbilir ne güzel mamalar yapmıştır hee :D ;)

kara gözlüm eee  o kadar olsun demi canım  artık idare et  teşfiş kresdisi yaws :D ;)

KaraGözlüm

Yeni Üye
hehe ok saolasin cadum yaw :D ee sen devam et ozaman ikrama kolonyayida unutma gelenlere ok :D

canik

Yeni Üye
akide1_copy_1.jpg
  buyr bunlar şekerlerimiz :D

409232.jpg

bunlardan patrondan malatyadan  bacım  Kakaolu Paşa Lokumu  muşş  :$  yirsek paşamı olurukki acepp abowww :D

KaraGözlüm

Yeni Üye
mmmmmmmmmmmm dadli yiyek dadli konusak misali :D

aaa kakaolu pasa lokumu ölemii :D hehe eee ikram edilen sey geri cevrilmez bakarsin pasa oluruz cadum :D nefis görünüyo :D yapmayin yawww eziyet bu :D

canik

Yeni Üye
ama bak kızıyom hee sende burdasın bari kolanyalarıda ben tutim demiyon :D hee bide tuzlu çayları veriyon zehirledin lem bizi al artık bir kilo şeker ya biz alalım tuz koymaa artık lütfen yaa :D :D

KaraGözlüm

Yeni Üye
hehe e madem cok israr ettin hah ver su kolonyayida ben tutam bari :D sende bisey demionki yaw seslenmesek kendin yapcan bütün isleri masallah :D sonunda sesin ciktiya ona sastim :D

aaaaaa ama tuzlu cayima laf ettirmem begenmiyosan tuzlu cayimi eh sanada tuzlu kaaaahhveee yapariz merak etme ;) :D

canik

Yeni Üye
ay bacum niye bana tuzlu kahvemiş :D
aaa ben dünürcü gelceksem tatlı kahve içmek isterim seni almıcama göre :D
damat adayına bas tuzu sesim çıksarsa cadı olayım yaa :D  ;)

KaraGözlüm

Yeni Üye
aahhaahh koptum yaff :D e iyi bak sanada bu torpilim olsun hadi :D yarisina indirdim tuzu :D

evet merak etme damat adayina torpil yapacak degilim bilen biliyo benim tuzlu cayumu :D istiyosa katlanacak aday olacak kisi buna :D ama böyle giderse kimsede almaz beni tuzlu cay yapiom diye yafff :D evde kaldik simdiden :D

canik

Yeni Üye
boş ver gülüm evde kalmak bahane .şimdi kar kış kıyamet  ne evliliği kır bacaklarını otur sıcacık evinde alalaa. iç sen tuzlu çayını bak keyfinee  :D  he müjdemi isterem bende evde kaldum ce eeeeeeeeeeeeee :D ;)

canik

Yeni Üye
az işim var gelecem sen çayları ikrama başla karagözlüm  aman benimki şekerli olsun bak tamam .bak sohbet sana emanet ;) :D

KaraGözlüm

Yeni Üye
nevet haklisin aslinda bee bu sogukta napcan evliligi felan :D otur oturduun yerde :D

aaaa demekki tek ben diilmisim yafff evde kalann ;)  e ben tuzlu cay yapiom diye almiolar :( evde kalmayi birak odada kaldik :( hehe neyse cadum ben biraz tuzlu seyler hazirlamaya gidim bizimkilere :D  allaha emanetsin emii aynen devam et sen kolonya seker felan yada lokmami vercen :D buyur sende istenmi tuzlu bishiler ??  :D

KaraGözlüm

Yeni Üye
tühh bende cikiodum tesadüfe bak nolcek simdi :) nese 2 dk sonra gelir biri merak etme cadum hadi byess ;)

KaraGözlüm

Yeni Üye
hehe nöbetteyim iboo göz kulak oluyom buraya ama sen geldin ya sen bakarsin artik sana biraktim ;)

KaraGözlüm

Yeni Üye
:$ aman iyi yaw bisey demedik :D iyi ozaman artik senide dinlemem 24 saat nöbetciyim burda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...