Msn için yazı fontları.

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Arkadaşlar Buda Benden Olsun Çok Güzel Yazı Fontları Msn'de, Pc'de Her Yerde Kullanabilirsiniz Boyutlarıda Küçük Olduğundan İndirmenizi Öneririm.

Alın Arkadaşlar Bunlarda Birkaç Örnek Resimleri:
YYK34463.png

EĞER BU FONTU İNDİRMEK İSTİYORSAN TIKLA
b3F34691.png

tOZ34728.png

EĞER BU FONTU İNDİRMEK İSTİYORSAN TIKLA
4WI34760.png

EĞER BU HOŞUNA GİTTİYSE TIKLA İNSİN
bW234795.png

S4Y34830.png

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Fontlarımızı İndirdikten Sonra Fontlarımızı Zipli Dosyadan Çıkartıp Masa Üstüne Atacaz Sonra Kopyala Sırasıyla Başlat--Denetim masası--Yazı Tipleri Ve son Olarak Buraya Yapıştırıcaz  Pencereyi Kapatıp Msn Konuşma Penceresini Açıcaz Gerisini Siz Bilirsiniz İşte Hadi Kolay Gelsin.Bu Eklediklerim Sadece Örnektir Aşşağıdaki Linkten Direk Kendi Sitesine Bağlanım 100 lercesine Ulaşabilirsiniz Saygılarımla BY_KRAL_ASKER!!

DİREK SİTEYE GİTMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

ApRoVrEaX

Aktif Üye
ya ben bu yazıları msn ye nasıl yukluyucem

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
ApRoVrEaX' Alıntı:
ya ben bu yazıları msn ye nasıl yukluyucem

Ali bak burda nasıl yapıcağını anlatmışım böyle yaparsan olur ok ;)

Fontlarımızı İndirdikten Sonra Fontlarımızı Zipli Dosyadan Çıkartıp Masa Üstüne Atacaz Sonra Kopyala Sırasıyla Başlat--Denetim masası--Yazı Tipleri Ve son Olarak Buraya Yapıştırıcaz  Pencereyi Kapatıp Msn Konuşma Penceresini Açıcaz Gerisini Siz Bilirsiniz İşte Hadi Kolay Gelsin.Bu Eklediklerim Sadece Örnektir Aşşağıdaki Linkten Direk Kendi Sitesine Bağlanım 100 lercesine Ulaşabilirsiniz Saygılarımla BY_KRAL_ASKER!!

sayende kımSede oLmayan yazı tıpLerıyLe yazıorm...bı farkımız oLsun artk dı mıııı????????cok saoL...