Msn de sizi engelleyenleri gorun

burky

Yeni Üye
arkadaslar sız menunsunuz da ben bıttıgım gun bugundur

nihat_

Aktif Üye
bu site den aynı zamanda msn yüklü olmadan kişilerin durumunu görme isim deiştirme gibi şeylerde yapılıyo sanırım .. başkalarını aklında soru işareti bırakmak istemem ama ben güvenmiyorum bence buralara şifre yazmak tehlikeli

sileenleri görmek içinde msn den araçlar/seçenekler/gizlilik açılan sayfadan şüphelendiğiniz kişiye sağ tıklayın silme seçeneği çıkıyorsa silmiştir

pepe baba

Aktif Üye
yok krd sen öyle dü?ünüyon ama öyle degil  senin engelledigin gibi degil bunlar seni engelleyip silenler görüyorsun okey mi krd_??

asina

Yeni Üye
pepe baba' Alıntı:
kalpsiz çok tşk ederim herkezi tanıdım tamam anladım krd ben ilklerde yaptımda artık yapmam ögrendim yapsamda degiştir yaparak degiştiriyom asla flood yapmıyom krd

gizemli

Yeni Üye
:)cok guzel vallah kim sizi engelemis gore biliyorsunuz,harika bisey heheheh.bende beni engeleyenleri gorup onlari engelerim,hehehe,elinize saglik.
selamlar herkese

ayşem

Aktif Üye
süperr bu yaa çok saol çok aradım yaa :) iyi buldum çok sevindim hemende baktım ne silen var ne engelliyen :) çok saol

bekircik

Yeni Üye
eline saglık paylasımın için tesekkürler

zEHiR

Aktif Üye
SaqoLL arKadaşIm payLaşımın İçin SaqoLda yanee Bana SorarsAn emin OLmadığın Sitelere msn adresini ve şifreni qirme Derim fake Mail yada KeyLooger OlabiLir... Benim Size tavsiyem Yaa dMsn kuLLanın Yada msninizi Açın oradan SecenekLer\gizlilik yaparakda qöreBilirsiniz...

SayqıLarLa...

lHacuul

Aktif Üye
güzel olmaya guzelde
ya ni zımbırtı cıkarsa olum seni geberdirim msn hacklenirse

engin6769

Yeni Üye
bu engelleyen gibi görünenler acaba hiç eklemeyenler de olabilirmi

engin6769

Yeni Üye
ben zaten bunları görebiliyodum nasıl mı araçlar menüsünden seçeneklere girin gizlilik sekmesini tıklayın izin verilenler listesi çıkıyo o kişlerin üzerine sağ tıklayıp sil yazan yere bak eğer sil yazısı silikse silinmemişinizdir eğer normalse slinmişsiniz yada engellenmişsinizdir

3va

Yeni Üye
engin6769' Alıntı:
ben zaten bunları görebiliyodum nasıl mı araçlar menüsünden seçeneklere girin gizlilik sekmesini tıklayın izin verilenler listesi çıkıyo o kişlerin üzerine sağ tıklayıp sil yazan yere bak eğer sil yazısı silikse silinmemişinizdir eğer normalse slinmişsiniz yada engellenmişsinizdir

orda sadece silenleri görebilirsiniz

henüz engelleyenleri gösteren bir program yada buna benzer bir şey yok :)