Kucucuk bir yalan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sir_ako

Aktif Üye
.......Yasim 27 oldu ben henuz evlenmeyi dusunmuyorum,bulundugum ulkede kiz arkadas bulmak problem olmuyor,gecenlerde aksam yemegini yiyiyorduk,babam evlat  sen ne zaman evleneceksin ? zamani geldide geciyor dedi,yok baba daha gencligim var ben 30,umdan  evvel evlenmeyi dusunmuyorum,diye cevap verdim....Babam biraz sertlestikten sonra,bak evlat sana 6 ay zaman veriyorum bu sure icinde kendine bir kiz bul ve evlen,yoksa turkiyeye gidip akrabalardan bir tane biz sana buluruz dedikten sonra kizgin yuzle odasina gitti
........Bulundugumuz sehirde pek cok turk kizlari yoktu,evlenmek icin aradigim karakterdeki kizi nerde bulacaktim,ailem yabanci uyruklu bir  kizla evlenmemi istemiyorlardi.....Babami cok iyi bilirdim, ciddi konusurdu,alti ay icinde evlenmezsem isler kotuye gidecekti......Boylece kendime nett,de bir hayat arkadasi aramaya basladim,chat kanallari siteler,falan filan o arkadas bulma yerleri.,gecelerimin buyuk cogunlugu computer basinda gecmeye basladi,zaman zaman annem,kahvemi getirir  ve evladim bu makinede ne var boyle,saatlerce basindan ayrilamiyorsun derdi, bir gun  anneme aradigim kizi burda bulacagim dedim,kadin inanamadi,allah allah,allah akil fikir versin yavrum,computerdedemi kiz araniliyormus diye biraz alayci alayci guldu,biraz anlatinca kafasina yatti,bir kac gunde bir gelip,ne oluyor evladim hala aradigin kizi bulamadinmi diye sormaya basladi......Dunyanin bir cok ulkelerinden turk ve yabanci yuzlerce genc kiz ile tanistim,yazistim,telefonla konustum,kimileri benim kafama uymadi,bazilarida beni beyenmedi.

.........Yine bir aksam isden gelip banyomu aldim yemegimi yedim ve oturdum computerin basina,msn,imde bir mesaj vardi,,,amerikadan turkandan geliyordu,turkan gencecik 24 yasinda bir kimyagermis,ilanima ilgi duymus,basladik turkanla konusmaya once msn,de sonra telefonda filan,cok kafama yatti turkan,anneme ve baba,ma amerikada yasiyan cok guzel tahsilli ve kulturlu bir turk kizi buldugumu soyledim,onlarda cok sevindiler.....Bir kac ay kadar konustuk turkanla,ben amerikayi terkedemem,ailem burda yasiyor,benimle evlenmek istersen amerikaya tasinman lazim diyordu,olsun problem degildi amerikada yasamak.......Gunlerden bir gun turkan kendisinin guzel ve bol parali bir isde calistigini soyledikten sonra,evlenecegi erkeginde en azindan kendisi kadar tahsilli ve meslek sahibi olmasini istedigini soyledi ,sonrada benim meslegimi sordu. o an bos bulunarak,kendimin yuksek elektrik muhendisi oldugumu soyledim,cok sevindi,buraya gelirsen hemen is bulursun dedi..

..............Konusmalarimiz 3 ay kadar surdu ve bir gun turkana seni cok seviyorum benimle evlenirmisin diye sordum.......Oda once buraya gel yuz yuze birbirimizi gorelim konusalim,ailemle tanis ondan sonra evlenme konusuna geliriz dedi........Turkan tam hayalimdeki kizdi,ama evlenmemiz imkansizdi,,,,,bana senin meslegin nedir diye sordugu zaman,bende bir an bos bulunmus ve yuksek elektrik muhendisiyim demistim,hayir ben muhendis degil basit bir oto tamircisiyim....turkana kucucuk bir yalan soylemistim,daha fazla genc kizin hislerinle oynamaya hakkim yoktu,yarin kendisine mesaj atip.amerikaya gelemiyecegimi soyleyip kendisine bol sanslar dileyecegim.

gamzecansu

Yeni Üye
böyle olaylar gerçekten çok üzücü ama sonuçta bi hayal ürünü netten kendine bir eş bulmak sence biraz saçma değil mi ?  :p  :p çok hoştu saol ya
yazılarını devamını dilerim

aroses

Aktif Üye
tamam tşk :) bende yorumdan sonra senin başına geldiğini zannettim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...