KOPYA TAKTİKLERİ :))))

Kalpsiz

Yeni Üye
Arkadaşlar eskiden veya ?imdi nasıl kopya taktikleri kullanıyyordunuz?? Mesala ben sıraya yazarım,yanımdakine bakarım,çaktırmadan defteri açarım... Siz? :)

Eğitime Destek :p

3va

Yeni Üye
:D :D :D

biz de lisedeyken sıranın üzerine yazardık ama anlaşılmasın die de yazının etrafına kalp çizerdik :D  hoca bakınca şiir defteri mi sandınız sırayı derdi gülerdik biz de hoca arkasını döner dönmez :D :D :yahoo

aroses

Aktif Üye
Bizde herkezin bran?? ayr? idi ?imdi neler vad? ; 1 tahtaya ç?kabilecek sorular?n cvaplar?n? yaz?p silik bir ?ekilde b?rak?rd?k :) sonra s?raya yazma sonra küçük küçük ka??tlara yazmak yandaki öndeki arkada olay?n? yapmayan yoktur :eek:k ba?ka a ve  gruplar? oldu?u için önümüzde veya kar?? s?rayla ka??t de?i?tirip ya?m?zdakiyle ayn? grupta olmak :D (en iyi taktiklerden)
(ÇUVALLAMA) ;
ön kötüsü de s?nav ka??d? arkada? ö?rtmenin masas?nda ald? onda da ba?ka soru ka??d? olmay?ncaa geldi bize kaz?k sorular s?navdan geçer not 45 geçn yoktu :D

KaraGözlüm

Yeni Üye
önceden kopya cektigim zamanlarda :D bilgisayarda kagida basardim kücük yazi sekliyle onu duruma göre kalemligin icine yada altima yada ne bilim kazagimin koluna saklardim öle cikarip cekerdik :D yada kitapda yararli seyler varsa bunu masanin altindaki kitaplik yerine koyardik. hani sessiziz ya zaten kimse cakmiyodu bizden :D bide arkada oturunca gel keyfim gel :) bunlar baslica aklima gelenler ...  :melek:

asi_prenses

Yeni Üye
arkadaşlar biz kopyayı çekerken işbirliği yapardık birisi hocayı oyalardı diğerleri de kopyayı çeker dağıtırdı.((((ama hocadan hocaya bu yöntem değişiyo bazı hocalar bu yöntemi yutmuyolar :D

HAYAL

Aktif Üye
aynı yöntemleri kullanırdım bende ama bazende silgimi oymuştum sırf kopya çekebilmek için kağıda yazardım sonra onu kitap gibi sayfa sayfa yapardım silginin içine koyardım sonra gel keyfim gel kitap gibi yazardım valla  :lol: