Karmakarışık duygularım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Papatyam

Yeni Üye
benm derdim biraz karışık..çözmekte zorlanıyorum artık..başından anlatıcam o yüzden sizlere..umarım beraber çözüm bulabiliriz..

temmuz 2006 ayında djlik yaptığım bi site futbol turnuvası düzenlemişti..bende mecburen seyirci olarak katılmak zorunda kalıyordum..gittiğim ilk hafta beni dikkatle izleyen biri dikkatimi çekti..farkında deilmiş gibi yaptım ama 2.ve 3. hafta artık onun için gittiğimin farkına vardım..sonradan öğrendim ki kuzenlerimle arkadaşmış benim ve uzaktanda akraba ilişkilerimiz varmış..bigün kusenim yanımda otururken oda(mesut) geldi yanımıza o sırada muhabbet ettik falan en sonunda msn adreslerimizi verdik birbirimize..msnde de çok güsel konuşuyoduk..ama aklımı kemiren bazı şüpheler vardı ve bunlar beni yiyip bitiriyodu artık ve halada öyle..
sonradan ben mesutu düşündükçe onu bir yerlerde tanıdığımı hatırladım..bigün ailece pikniğe gittiğimiz gün mesut ve yanında arkadaşı ibrahimde vardı..benim yanımda da kusenim burcu vardı..ama o zman(4 sene önce) mesut bana bakmıyodu bile burcudaydı onun gözü..ama burcu onu istemiyodu..arkadaşı ibrahimde benden hoşlanmıştı..bende onu istememiştim..
şimdi ben düşünüyorum ki acaba mesut burcuyla iletişime geçmek için mi benimle konuşuyo(ama artık burcuyla konuşmuorum onun bundan haberi yok)..aklımdaki şüphe bu..
ve son turnuva haftasıda bu arkadaşı olan ibrahimide getirmişti..oda bakıp bakıp duruyodu sinirlerim bosulmuştu artık..ve turnuvada benden hoşlanan fatihte onun arkadaşı çıkmıştı..kafam yeterince karıştı off ya..arkadaş bişiler deyin beraber çözelim şu konuyu..

3va

Yeni Üye
öncelikle bunu bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim Papatyam :eek:k

bu şüphelerinden Mesut'a bahsettin mi?
bence kendi kendine düşünerek daha da çıkmaza sürüklenirsin...
şüphelerini bahset yüzyüze konuş derim
belki düşündüğün gibi diildir
gerçekten karışık ve zor bi durum. :acaba:

Papatyam

Yeni Üye
mesuta bunu anlatamadım çünkü belki de benide arkadaşca seviyodur..onu tamamen kaybetmenin korkusuda var bende..ama dün akşam konuştuğumuzda ona arkadaşı fatihin benden hoşlandığını söyledim..inanmıorum dedi..böyle deyince korktum ama benim için bi şarkı çalarmısın dedi o sırada(yayındaydım)..tabi dedim murat başarandan sarmaş dolaşı çaldım onun için..ben konuşamasam bile şarkı bişiler anlatabilmiştir ona,umarım..sonrasında da orduya gidiorum cuma günü dedim..üzüldü gitme dedi..gitmek zorundayım ama dedim..tamam izin verdim gidebilirsin,canımm dedi..dünkü konuşmamız hemen hemen böyleydi..birazda olsa içim rahatladı ama hala karışığım :(

Kalpsiz

Yeni Üye
Vêr£İêßt' Alıntı:
öncelikle bunu bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim Papatyam :eek:k

bu şüphelerinden Mesut'a bahsettin mi?
bence kendi kendine düşünerek daha da çıkmaza sürüklenirsin...
şüphelerini bahset yüzyüze konuş derim
belki düşündüğün gibi diildir
gerçekten karışık ve zor bi durum. :acaba:

Enteresan; Güzin abla oldun demek ablacım :)

3va

Yeni Üye
hımm
zamana bırak o halde ve mesut'un duygularından tam olarak emin olduktan sonra bunları onunla paylaş...
bir de geçmişle bugün arasında bağlantı kurmamaya çalış
geçmişte seninle ilgilenmeyen bugün sana yaklaştı diye farklı şeyler getirme aklına

yaşın kaç bilmiyorum ama geçmiş geçmiştir artık
dün bi arkadaşıma demiştim olumsuz düşüncelerini akıntıya bırak
akıntı bilir onları nereye götüreceğini :eek:k

ve sıkma canını tmm :)
en kısa zamanda bu karışıklıktan kurtulman dileğiyle...

Bu arada Kalpsiz deme öyle ya arkadaş sıkıntısı paylaşmış yardımcı olmak istedim :)
güzin abla demeyin bana sevmiyorum bu sözü ;)

Papatyam

Yeni Üye
benimle ilgilendiğin için teşekkür ederim..doğru diyosun zamana bırakmak en doğrusu..ve bu zaman beni bu karışıklıktan kurtarır inş.

papatyaa

Yeni Üye
benim bitanecik papatyam geçmişle bugün arasında çok şeyler değişiyo neslimsöle bakım 4yıl öncekı bn nerde şimdiki ben nerde... :) ınsanlar değişiyo be askhum mesutun eskiden birini sewebilir ama ben konusmalarındaan hallerinden anlıyorum kı o senden hoslanıyor bıtanem ama arkadasının senden hoslanması kotu olmus ınsallah mesut bu durumu takmaz cnm bnm ıcını bıraz ferah tut olur mu zamanla hersey yoluna gırjek we sen mutlulukların en guselını en ıyısını hakedıyorsun... ;)

Papatyam

Yeni Üye
saol aysunum..umarım zamanla herşey çözülür..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...