interneti türkLer buLsaydı ne mi oLurdu ??(bakın bakalım neler olurmuş) :)

derin***

Yeni Üye
İnterneti Türkler bulsaydı ne mi olurdu?

Bilgisayar açılış mesajları:
- Ad Soyad girin
- Şifrenizi girin
- İkametgah girin
- Nüfus sureti girin
- Annenizin genç kızlık soyadını girin :D :D

İnternette gideceğiniz adresi yazdıktan sonra ekrana gelen mesajlar:
- Emin misiniz?
- Ciddi misiniz?
- Bak son defa soruyorum!
- Günah benden gitti, bağlıyorum.

e-mail almak için yapılması gerekli işlemler:
1. Nüfus Cüzdanı asli ve noter tasdikli fotokopisi
2.İkametgah senedi
3.Savcılıktan iyi hal kağıdı
4. 6 fotoğraf
5.Son 3 ay içinde alınmış isme tescilli elektrik,su,doğalgaz faturası
(ödenmiş olacak)
6. Erkek kullanıcıların Askerlikle ilişkileri olmadığına dair tecil belgesi veya teskere belgesinin Noter tasdikli sureti.
7. 18 yasini doldurmamış kullanıcılarda velilerinin yazılı izin belgesi...
Not: Internet e-mail kullanım depozitosu 400$ olup aylık 50 milyon kullanım ücreti alınacaktır faturasını ödemeyen abonenin e.maili kesilir.
(not: Internet isleri genel Müdürlüğü, hiçbir tebligat yapmadan abonenin e-mail adresini önceden haber vermeden kapatma veya değiştirme hakkına sahiptir)

Bağlanamama mesajları:
- Bu siteye giriş Internet Yüksek Konseyi tarafından yasaklanmıştır.
- RTÜK bu siteyi,çocukların zihinsel gelişimini engellediğinden
dolayı bir(1) gün sure ile kapatmıştır. - Aradığınız adres Anayasa'ya aykırı bulunmuştur.
- Site borcundan dolayı kapatılmıştır

Bağlanma mesajları :
- Sitemizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz, sitemize girmekle artık sadece bizim sitemize geleceğinize ve başka hiç bir adrese gitmeyeceğinize dair bir anlaşmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Bu durumu kabul ediyorsanız "Evet", etmiyorsanız "Evet" tuşuna basın. İhtilaf halinde İstanbul Mahkemeleri geçerli olacaktır.

Hata mesajları:
- Ulaşmaya çalıştığınız bilgisayarın mahallesinde elektrikler kesik olduğundan bağlantı kurulamıyor. :D :D
- Eksik tuşa bastınız, lütfen tekrar deneyin.
- "Q" harfine bastınız, bu durumun bir yanlışlık sonucu olduğuna inanıyoruz, Bir kez daha "Q" harfine basmanız halinde bilgisayarınız takibe alınacaktır.
- Hatasız bilgisayar olmaz.
- Kime şikayet ederseniz edin.

:D :D :D

Kalpsiz

Yeni Üye
derin bilmiyorum ama böyle bi konu vardı sanırım bi nbak istersen yada cadıya sor tşk ederim yinede

derin***

Yeni Üye
sende sağol gülcan :)
ok kalpsiz sorarım...bide sorun olmaz sanırım böle bi günde bikaç konu açmam.. ? :-\

3va

Yeni Üye
laubali2hg.jpg

laubalii1qw.jpg

derin***

Yeni Üye
sağolasın verliebt çok güzel bu yaa :D :D :D
allah iyiliğini wersin :alkis

3va

Yeni Üye
:)
sen saol canımcım konu için ;)

3va

Yeni Üye
benim pc de yakında bana böle  demeye başlar :p :D :)

3va

Yeni Üye
.:: Windows Kapanış Mesajları ::.

» Oturumunuz Sürece bir hatamız olduysa affola. Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz Bill Gates ' iyi günler ' diler. Nereye İsterseniz Oraya !

» Kah güldük kah eğlendik yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... Ancak her güzek şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir orturmda görüşmek üzere... Microsoft'la Kalın...

» Gidiyorsun ama!ya dönemezsen? hadi hakkını helal et Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun

» Windows kapatılıyor bu katliyama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor... bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... Bırakın açık kalsın...

» Bu akşam da bizlerle ayrılan sürenin sonuna geldik yarın aynı saatde buluşmak ümidi ile esen kalın...

» tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktığın gibi olmayabilir...

» Beni böyle istediğiniz gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum...

» Bugün de kazasız belasız atlattın...

» Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.

» Şimdi kapanıyourm ama, kullanılırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma... Bir dahaki oturumda sorarım ben sana...

» Müsadenle Kaçıyorum, Sahip...