EVLİLİĞİN İLK SABAHI:)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coffiner

Aktif Üye
Evliligin ilk sabahinda, koca  erkenden kalkip sabah kahvaltisi hazirlar. Kahvaltinin zengin ve ihtisamli olmasi için kollari sivar. ilk baharin günesli bir gününde, oturdugu dairenin balkonunda masayi çiçeklerle süsleyerek ise koyulur. Ocakta çay demlenirken domatesleri,

salataliklari itina ile doğrar. Peyniri, zeytini, yagi, bali, reçeli, kaymagi ve daha bir sürü çesidi masanin üstüne güzelce dizer.

Hani derler ya, bir tek kus sütü eksik."

Aynen öyle...

Sakin bir pazar sabahinda, itina ile hazirlanmis harika bir

sabah kahvaltisi.Karni tok olanin bile istahini kabartacak cinsten...

Yatmakta olan yeni gelin, kocasinin yaptiklarindan habersiz misill misil uyumasina devam eder. Koca gayet kibar bir vaziyette karisini uyandirir ve kahvaltinin hazir oldugunu söyler.

Yeni gelin uykusundan kalkar, lavaboya gidip elini yüzünü yikadiktan sonra, hava almak için balkona çikar, bir de ne

görsün?.. itina ile hazirlanmis muhtesem bir kahvalti . Gördüklerine inanamaz. Bir erkeğin bu kadar centilmen ve becerikli olmasina sasirip kalir. Kocasinin bu davranisi karsisinda nasil tesekkür edecegini bilemez. Kari-koca birlikte kahvalti masasina oturduktan sonra koca, karisinin gözlerinin içine bakarak; "
Karicigim, bundan sonra sabah kahvaltilarini böyle istiyorum" der

Kalpsiz

Yeni Üye
Karicigim, bundan sonra sabah kahvaltilarini böyle istiyorum" der  :eek:k  :islik:

canik

Yeni Üye
hım bundan şöle bi sonuç çıkartırız bu koca maço :D :D

derin***

Yeni Üye
yok bacum bu koca çok bilmiş az yesin ayağına hizmetçi tutsun her sabah öle kahvaltımı hazırlanırmış bi canım :cadii ;)

canik

Yeni Üye
işte cok  bekler demek istedim di :d  :D

canik

Yeni Üye
ali ii  :D :D kaşık çatal hazır peçeteyide takmış valla bekliyo :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...