EUROVİSİON'DA SİBEL TÜZÜN İLE BAŞARILI OLABİLİRMİYİZ ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By_Senator

Aktif Üye
Bir Milli Gurur haline gelen Eurovision veya kimine göre Örovizyon şarkı yarışmasında bu yıl ülkemizi Sibel Tüzün temsil edecek. Ancak geçen yıl aldığımız puanlamaya göre yarışmaya yarı finalden katılacağız. Bence yarı finali geçer direkt finalde yarışırız. Ancak ne kadar başarılı oluruz bilmem. Parçanın ismi "Süperstar" Sözü ve müziğini Sibel Tüzün yapmış olup, düzenlemeyi Taşkın Sabah üstlenmiş. parçanın sözleri ise şöyle;

Ay hemen doğmuyorsa, olsun
Gece uzun karanlık, olursa olsun
Gözlerin kamaşıyor, aldırma
Aşka hazır mısın?
Bırak durmadan aksın duygun
Gözlerini kapat, sus, yüreğin vursun
Işığım aydınlatsın geceyi
Aşka hazır mısın?
Karşında süper star
Sev beni
Karşında süper star
Hisset beni
karşında süper star,
Yaşa beni
Arzu benim, arzu benim, arzu benim sana

Bakalım, 2003 yılında gelen birincilik ve 2004 yılında gelen dördüncülükten sonra TRT'nin bir kez daha karar aldığı Türkçe sözlü parçayla ne kadar başarılı olacağız. Bunu Mayıs ayında göreceğiz. Sizce bu yıl başarılı olabilirmiyiz?

Saripapatya

Aktif Üye
Sibel tuzunu severim.. ama sarkiyi dinledigimde resmen $ok oldum.. bu sarki ilemi gircez biz eurovizyona.. ya resmen gulunc.. bence sarki cok yanlis bir secim.. cok daha guzel sarkilar var.. veya sozler yazila bilir.. uzulerek soyluyorum olamicaz  :'(

By_Senator

Aktif Üye
aslına baqarsan gecen seneden ıyı cunku lımı lımı lım mı ne vardı ya bence bu parca ondan gusel ama yınede bılmıyorum yaww ::)

Saripapatya

Aktif Üye
gecen senedekide hosuma gitmemisti  :) dedigim gibide oldu.. ya anlamiyorum neden boyle sacma sapan sarkilari guzel diye eurovizyona sokyolarki... ??? okadar cok guzel sarki sozleri yazan sanatcilar soz yazari var.. gecen sende olamadik bu senede olamicaz..  :)

By_Senator

Aktif Üye
olsun onemlı olan katılmakdı derız gecer gıder ( bılırsın bız Türk'lerın en meshur lafı'dır bu " önemli olan katılmaktı " )  :))

Saripapatya

Aktif Üye
:cilgin  biz turkler herseye bi laf buluruz zaten ..kolayimiza gelir nedense  :) neyse hayirlisi olsun .. bekliyelim gorelim  ;oky

Kalpsiz

Yeni Üye
Dinlemedim ama Rimi Rimi Leyden Güzel olduğu SÖyleniyor :D

canik

Yeni Üye
önemli olan katılmak bencede :D

katıldığımız için mutluyuz kazanmasakta olur ;) :D

KaraGözlüm

Yeni Üye
tabiki önemli olan katilmak ama kolayina almakta olmaz emek göstermeleri lazim dimi ... :-\

Saripapatya

Aktif Üye
arkadaslar bu evete bir oy veren kim .. :halay  merak etttim simdi cidden  :)

derin***

Yeni Üye
bence olamayız çünkü şarkı çoook ççoook kötü hatta iğrençç ben üzülerek sölüorum bencee olamayızz kesinlikle :(

3va

Yeni Üye
gönül ister olalım ama
bu şarkıyla zor

derin***

Yeni Üye
zaman aşımına uğramıştır!!!                                                      

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...