ELVEDAAA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coffiner

Aktif Üye
Son sözün buydu senin,buydu...!Belki yüreğinden kopup gelmeyen ama dudaklarından süzülerek yüreğime saplanan son sözün.....\"Elveda\"..Ağır geldi ilk önce,hıçkırmak,yalvarmak geldi içimden önce..Yapamadım...!\"Sevmedim\" demiştin...Herşeye rağmen,hayyallerimize,umutlarımıza,güzel anılarımıza rağmen öyle söylemiştin...Yıkıldım kendimce,küstüm hayata ve sevdalara....Alışmak zor oldu;kollarında başka biri olduğunu görüp de sensizliğe alışmak...!Zor geldi...Topladım resimlerimizi,aşk kokan mektuplarımızı...Yırttım sonra...Ağlaya ağlaya yırttım..!!!bİ ANILARIMIZI SİLEMEDİM O GÜN BU GÜNDÜR...
Geceler boyu ağladım bi müddet terkedişinin ardından,umutlar söndü içimde..Ölüyorum sandım!Senin umurumda değildi tabi....SEN AŞK KAÇAMAKLARI YAPARKEN,BEN İNSANLARDAN KAÇIYORDUM..Sonra senin için hayallerimi kaçırdığımı farkettim...Pişman olup olmamak arasında kaldım,çok geçti artık..herşey için çok geç...Ne umutlarım kalmıştı ne de büyük sevdam...Verdim kendimi sokaklara,yalan aşklarla oyalandım,bide onlar vurdular sırtımdan,ama acıtmadı hiçbiri senin acıttığın gibi..SENİN DELDİĞİN GİBİ DELMEDİ HİÇ BİRİ RUHUMU!!!
Denize bakamaz oldum senden sonra,ufuklara dalamaz oldum..Seninle yaptığımız hiç bir şeyi yapamaz oldum...İhanet şarkıları söyledim hep,ayrılık türküleri dinledim..Elim her telefona gittiğinde senin numaranı çevirdi parmaklarım, aramadım.......
Her gördüğüm sevgiliye bakar oldum gözlerim dolu dolu...İçimde birikti hep özlemler,haykırışlar...İçimde canlandı hep gülüşün,bakışın,dokunuşun...İçimde çoğaldı sensiz geçen günlerin eşsiz acısı...İçim acıdıkça ben acıdım halime,İçim yandıkça ben yandım gözlerinde..Dayanamadım bi gün içimden sökmek istedim içimi....Aldım bıçağı elime,bi mektup bıraktım sana,kapadım gözlerimi..!!Yapamadım!!kahretsin yapamadım!İçimden söküp atamadım seni!!!

ACIYA DA ALIŞIYOMUŞ MEĞER İNSAN,ACIYLA DA YAŞAYABİLİYOMUŞ VE GÜLEBİLİYOMUŞ ACITAN HERŞEYE...SEN YALAN AŞKLARIN PRENSİ OLDUN,BEN GERÇEK SEVDALARIN SAHTE PRENSESİ...ŞİMDİİ NASIL MIYIM!!GERÇEK Bİ MUTLULUĞUN AREFESİNDEYİM SIRF SENİN MUTSUZ KAHKAHALARINA İNAT..VE KAHKAHALARININ BİTİP SANA MUTSUZLUĞUNUN MİRAS KALDIĞI GÜN SENİ BEKLEMEKTEYİM \"ELVEDA \" DEDİĞİN YERDE \"ELVEDA\" DEMEK İÇİN............

Sir_ako

Aktif Üye
hay allah,hey allah, bende elveda basligini gorunce bizleri birakip gidiyorsun sanip uzulmustum, guzel konu icin yuregine saglik.

coffiner

Aktif Üye
hımm nereye gidecem ki arkadaslar :acaba:
zaten uzun zamandan beri aranızda değildim eger gelmemden rahatsız olduysanız gidebilirim  :D
hiç bir yere gitmek yok
yureğim gözüm burda tok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...