Do?um Günün Kutlu Olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aragorn

Aktif Üye
1wu8.png

Belki bir hayaldi öncesinde
Ad?n konmu? a?k dilinde
Bense senin sadece imkans?z?nd?m..

Seni gördü?üm ilk anda ba?lad? her ?ey ve sonras?nda tan?mad???m bir heyecan, tatmad???m bir mutluluk oldun. Gözlerimi kapad?m, bu mutluluk hiç bitmesin istedim. Gözlerimi öyle s?k? kapad?m ki sen giderken bile açmad?m onlar?. Bir gün dönecek dedim. Evet bir gün dönecek ve ben gözlerimi tekrar heyecanla ve mutlulu?a açacakt?m..

Kelimeler tükenirken dilimde
Bir sen bitmedin bak içimde
Asl?nda bunu senden beklemezdim ki..

8gn2.jpg

Birinin hayata gözlerini kapamas? ne demek bilir misin? Hayatla ba?lar?n? koparmas? art?k bir hayali ya?amas?. ?çindeki umudu hiç yitirmeden ya?atmas?.. Ve her sabah o hayalin gülü?ü ile güne ba?lamas?.

Hangi yalan, hangi sebep?
Cevab?n yok, bitti demek
Kim bilir belki de ben senin korkular?nd?m..

Zaman geçiyor ve ben bu geçen zamana inat seni daha büyük bir özlemle, daha büyük bir sevgi ile bekliyorum. Gözlerimi açmak, gerçekleri kabullenmek istemiyorum. Ben kendi gerçeklerimi seviyorum, onlar yakm?yor can?m?. Dü?ünsene geliyorsun kap?y? aç?yorum kar??mda sen.. Tek kelime etmeden sar?l?yorum. Yine sana dokunmaya bile k?yam?yorum ve saatlerce seni izliyorum....

Zorundas?n, zorunday?z.
Sense hangi yolun sonundas?n?
Belki de saklad???n bir ?ey var..

Biliyorum ki zaman ilerledikçe de?i?ecek her ?ey. Kendi gerçeklerim kanatacak yaralar?m? yeniden. Gözlerimi açarsam bu ac? biraz olsun diner mi diye dü?ünüyorum. Senin istedi?in gibi gidi?ini kabullenebilir miyim?

0jd4.jpg

?ayet biri varsa aram?zda
Ç??l?klar?m yaln?zl??a
Bu ayr?l?k ak?am?nda
Gözya??ma bo?uldu dünya..

Ve bir gün gözlerimi açt?m. ??te o an can?m hiç ac?mad??? kadar ac?d?... Ke?ke gözlerimi hiç açmasayd?m, ke?ke umudumu yok etmeseydim. Görmeye ba?lad???m an umutlar?m?n bitti?i, görmedi?im zamanlarda anlam? olan ?eylerinde anlam?n? kaybetti?i an oldu. Seviyordum, sevginin kör olmak olmad???n? da biliyordum. Geçte olsa görmeye ba?lad?m..

Beni sevmedi?ini art?k beni istemedi?ini gördüm.. Sonum oldu.....

Benim sonum senin do?um günün olsun. Do?um Günün Kutlu Olsun..

Sorma bana sensizli?i
Sorma bana gücün yoksa!..
Gelen ayn?, giden ayn?.
B?rak beni yaln?zl???ma!..

Bugün Senin Do?um Günün INDIR >>>>

Al?nt?d?r..!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...