Delilerin Tek Adresi {Deliysen Buraya Buyur}

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Eeee ne demişler deli deliyi çeker  :D :D demişlermidirler acaba aman neyse dememişseler bile ben dedim işte :D :D buyur aga sen ne istemiştin :D :D :D :D :D :D :D

DeLi

Aktif Üye
ben mi ne istedim du bi düşüneyim.. hah şu hastanenin açık kapısı varya hah onu kırmamız lazım onun için büyük bi ağaç lazım onu hep beraber kırcaz ok sen bana bi koşu onu bul getir bakem :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Yaw delimisin sen yaaa hiç hastanenin açık kapısını sen kütükle kırabileceğini düşünebiliyormusun bence altta resimdeki ile belki kırarsın o açık kapıyı :D :D :D
agX36512.jpg

DeLi

Aktif Üye
hah bu tam aradığım şey di biliyomusun zaten orantıya baktığımızda o küçük kappıyı anca bunun gibi küçük bi araç lazımdı Allah razı olsun. evet arkadaşlar konsey toplansın şimdi yapmamız gereken teker teker bu aracımızı kpıya ittirmek sonrada kapıyı kıcaz herkes evine tamamı ben sizi tanımıcam. by_kral_asker nereye gitti derlerse eve gitti abi demicem tamammı :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
OK ozaman anlaştık ben kaçıyom eve haaa bu arada merak etme seni sorarlarsada deli eve gitti demicem

DeLi

Aktif Üye
tamam seni sortuncada abi giderken solda gelirken sağda derim sen merak etme ama diğerleri için endişeleniyom ben bizim ağzımız sıkı senin evinin adresini vermem ama diğerlerinin ne yapacağı belli değilki :D

DeLi

Aktif Üye
sen coşmadın mı aAAAAaaaaaaAAAaaa olmadı bak ayıp ayıp burda bayram var hade sende coş bakem bak biz kaçtık sen neden duruyon hala yaw ciks dur arkadaşları çağırayımonlarında yardımıyla senide kaçırırız ama aramızda kalsın kimseye söleme yoksa seni çıkaramayız burdan ona göre :D :pP

DeLi

Aktif Üye
olmaaazz sonra tımarhaneden görevliler gelir Allah korusun götürürler seni bizde arkandan ağlarız sensiz kaldık inanki dünyaya gün doğmuyor şarkısını söleriz :D

DeLi

Aktif Üye
:'( madem öle istiyon tamam ozaman sen burda kal biz görevlileri döveriz sana dokunamazlar :'( olsun k.i.b mucx  özlicez seni yaa :'(

teytey kurtulduk kurtulduk teytey :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Haha deli bakıyomda delikizdan kurtulduğuna seviniyon :D :D Çaktırma kkurtuluyoz teytey

yalniz_kumru

Aktif Üye
deli doktorunuz geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
gecin siraya bakem signe yapcam hepinize :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Bu delinin gerçek bir deli muayenesine ihtiyacı var götürün atın tımarhaneye :D :D :saygılar

delikiz

Aktif Üye
DeLi' Alıntı:
:'( madem öle istiyon tamam ozaman sen burda kal biz görevlileri döveriz sana dokunamazlar :'( olsun k.i.b mucx  özlicez seni yaa :'(

teytey kurtulduk kurtulduk teytey :D

demek sevındın mehmet yenı barıstık ya daha:((

DeLi

Aktif Üye
ya deli değilmiyim benim sözlerime bakmaytın yaw akıl denen  varlık cisim organ herneyse yok bende ayrıca kumrum ben burda yokum ayrıca deli kim ben kimim benn kaçıyom abi beni görmemiş ol kralım tamammı :D

BY_KRAL_ASKER

Aktif Üye
Yaw deli seni kimseye vermem merak etmem  :'( Ama çaktırmayın kendi ellerimle tımarhaneye atcam bakırköyde var bitane :D)

DeLi

Aktif Üye
demek öle he kralım olsun be senin ellerindle girelim tımarhane ye sen at yeter be ;) dostumuzun isteğiyle gireriz ama başkasının isteğini önemsemeyiz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...