AYRILMALI AŞKLARI HİÇ SEVMEDİM Kİ :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

derin***

Yeni Üye
wallpaper27a.JPG
AYRILMALI AŞKLARI HİÇ SEVMEDİM Kİ

Önce seni sevmekle başladı tüm kavgalarım, tüm sevinç ve kederlerim, seninle başladı ölümlere kusmalarım. Ve seninle başlamıştı ihanetler ve susuşlar… Sevgiden çok sana yakın olma hayalleri, sana vurulma sahneleri, seni senden içip boğulmayı istemiştim susamışlığım geçmese de. Uzak olmanın adını bile bilmiyordum sensizken yaşadığım ömrümden, özlemi, hasreti seni tanıdıktan sonra tanıştım o burcu, burcu kokan yaseminlerden senin kokunu andırırcasına çektim nefesime
Bir hayat iksiriydi içtiğim aşk şaraplarından, sarhoş ediyordu seninle bardaklarda kaybolurken, seninle başladı sarhoş olmalarım ve çaresiz kalışıma sebep olan ikimizin eseriydi yaşadıklarımız ve saranan yapraklar gibi düşüşlerimiz.

Ve seninle başladı tüm umuda yolculuğum, imkansızlık tepelerin de adrenali yüksek tırmanışların ve her gece uykusuz kalışlarım. Seninle başladı sevda denizinde kulaç açmaya, sensiz her kalışım bir cehennem misali yangınlara dönerdim ve kor, kor yanardım. Seninle başladı tüm yangınlar ve ölüm gibi ayrılıklar, tadı tuzu olmuyordu sensiz geçen her saniye zakkum gibi acıydı, acılara fesleğen kurdum ve ötenaziye geçen ömrüm.

Her mevsimi seninle yaşadım seninle başlayan her şeye özümü adadım, nağmeler yazdım sana, seni bir parçam gibi gördüm, eşim, dostum, sevgilim ve her şeyim; Seninle başlamaları sevdim ve ilklerin son olmaması itimalini sevdim.
Ben hayalimde ki gerçeğini sevdim, adım gibi bildiğim sevdamı yaşamak istiyorum seninle, seni sevmekle başladığım tüm kavgalarımla beraber seni yaşamak istiyorum

Şimdi şarkılar öksüz ve yetim olmanın hüznüyle söyleniyor sahnelerde, ben hükümlüyüm yine yalnızlığıma, buruk bir elvedanın ardından. Hatırlıyorsun bir gece yıldızların altında bir göl kenarında oturmuştuk ve balıkların sıçrayışlarını izliyorduk Ay’ın donuk parlaklığın altından. Yanı başımızdan kurbağa sesleri bir melodi tadında dinlerdik.

Seninle başlamıştı her şey; Başladıklarımızın sonuna mı geldik ve noktalansın ister misin? Ben sonu ayrılıkla bitecek aşkları sevmedim ki…

coffiner

Aktif Üye
Payalasımın için sağol  :eek:k

Söz verdim kendime unutmak için
Bambaşka bir hayat kurdum, olmadı
O sessiz vedanın, o garip göçün
Sebebini hayra yordum, olmadı

Dedim; olsun bu da Dünya halları
Tanrı, ayrılıkla sınar kulları
Ellerinle diktiğin o gülleri
Kendi ellerimle kırdım, olmadı

Niye ömrüm geri dönmez eskiye
Niye bu delilik, bu boşluk niye
Meydan uslandırır yiğidi diye
Beladan belaya girdim, olmadı

Sanki ensemde bir zehirli bıçak
Bir maziden böyle kaçılır ancak
Ne varsa hediyen tespihi oyuncak
Çöpe attım, yaktım, kırdım olmadı

Akşam onbirde yatmayı denedim
Sazımı kırıp atmayı denedim
Köprüde balık tutmayı denedim
Başıma ne işler sardım, olmadı

Ayşe’deki resmine hiç bakmadım
O kokulu mumlardan da yakmadım
Gözlerini düşlerime sokmadım
Her şeyinden uzak durdum, olmadı

Bir boşlukta günümü gün eyledim
Seni bir maziye sürgün eyledim
Üç sene kendime yalan söyledim
İşi gamsızlığa vurdum, olmadı

Gördüm; insan ölür susuz, ekmeksiz
Ama gördüm insan yaşar yüreksiz
Dedim; herşey yalan, herşey gereksiz
Namluya bir kurşun sürdüm, olmadı

sebnemsever_42

Aktif Üye
arkadaşlar emeğinize sağlık ikiside çok güzel olmuş sağolun

derin***

Yeni Üye
tşkler sebnemcim
coffiner sende saool paylaşımın için güzeldi....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...