'Asla Affettem' dediğiniz???

Hayatýnýzda "asla affetmem" dediðiniz þey nedir?

• Yalan

Oy: 2 8.7%
  • Ýhanet

Oy: 14 60.9%
  • Saygýsýzlýk

Oy: 0 0.0%
  • Aþaðýlanma,küçük düþürülme vs.

Oy: 4 17.4%
  • Ne desem yalan olur...

Oy: 1 4.3%
  • Diðer (Açýklama yapýn lütfen)

Oy: 2 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    23

lHacuul

Aktif Üye
simdi dicen bu ne sacmalıyor bi gun gelır onuda kaldırırsın :(
bende kaldıramıyacagımı sanmıstım oda oldu
gercekten sev ve kaldırma goreiim seni

tatlımm

Aktif Üye
bak hacuu dogru söylüyo kim nederse desin yani bi kez de olsa affede biliyo ama ihanet bir kere olur ama yalan devamlı olur çünkü içine işlemiştir ama yeri gelince yalanı bile affediyo bu insan oğlu :( önemli olan bu şeylere kadar gelmeden seçiminizi iyi yapmalısınız bende dahil... :)

ihsan

Aktif Üye
sana katılıyom tatlım yalan söyleyen ihanette yapar başka şeyde her kötülügün başı yalan

buket

Aktif Üye
ihanett yahu asla affetmemm... DUYURULURR :D :D

gamzecansu

Yeni Üye
efet ihanet affedilmessss

hatta çok büyük yaralar bile açarrrrr

3va

Yeni Üye
hımm genelde ihanet affedilmez denmiş...

Peki aldatmıyo diyelim
ama saygısızlık ve yalan varsa ????

derin***

Yeni Üye
saygının olmadığı yerde sevgi olmaz (biraz politik bi cvp oldu ama)
öyle,insan önce karşısındakine saygı duymalı ki sevgi aşk sonra gelir zaten...
sizce de öyle mi arkadaşlar ???

gamzecansu

Yeni Üye
galiba öyle karşındakine değer vermelisin

bunlar olmazsa ilişkinin temeli sağlam olmaz tabikide ihanet kaçınılmaz olurrr

sizcede ölemi????

derin***

Yeni Üye
efet öle hırçın...çünkü bi binayı yaparken bile temel önde gelen unsur...
öyle ki bi ilişki içinde en önemli şey ''SAYGI'' kişiler arasında saygı bittiğinde o ilişkide yok olup gidiyor...eee bide bunun üstüne yalanda eklenirseayrılıklar,mutsuzluklar,kavgalar ön plana çıkıyor...sevmiyorum yalanı yaaa sevmiyorum işteee :cadii

siyahi44

Üye
bence ihanet, saygısızlık, yalan, aşağılanma, küçük düşürülme

gamzecansu

Yeni Üye
dorusun derin yalan ihanet saygısızlık aşkı öldürür lişileri yapratır ben ihanete uğradım eski sevgilim nişanlı çıktı çok kırgınım bu yüzden hayata :agla: :agla:

derin***

Yeni Üye
herzaman için bitenlerle bitmemek lazım...
benimde çıktığım biri nişanlı gibi bişeydi yani karışık bi durumdu..
bana yalan söyleyip benimle çıkıyodu ama ortada KOCA bir yalan vardı..
ve ben onu sildim bak şimdi çok mutluyum sevdiğim aşkım uğrunda ölebileceğim biriyle beraberim..
en önemlisi aramızda saygı var ve yalan asla yok...yani sağlam temeller üzerine kurulu bi ilişkim var :))...
yalan olan ilişkinin sonucu da ortada fazla sürmedi yani..
teşekkürler..!!

gamzecansu

Yeni Üye
mutlu olmana çok çok çok sevindim

efet bitmemek gerek ama bilmediğin yaralar oldu bendee bu yaşımdaaaa başka birini sevdim sözlendim oda yalanlar söledi üstelik akrabaydıkkkk nese sen mutlusun ya geriiisi yalan

3va

Yeni Üye
......
hımm :acaba:
saygının olmadığı yerde sevgi olmaz evet
ama sevginin olmadığı yerde saygı vardır...
bir insana saygı duymak için onu sevmek gerekmez..!

gelelim yalana :)
yalan söylemenin sevgi ve saygıyla ilgisi yok bana göre...
kesinlikle kişilik ve karakterle ilgili bi durum...
hatta bir hastalık eğer ileri derecede ise...
affetme konusunda önemli olan size neden yalan söylendiğidir...
mutlaka vardır bi sebebi ama içinizde bi şüphe kalır affetseniz de...

ihanete gelelim şimdi de hımm :acaba:
eğer aldatıldıysanız veya ihanete uğradıysanız suçu sadece karşı tarafta aramayın!!!
önce kendinizi sorgulayın, sonra o kişiyi yargılayın
ve yargısız infaz yapmayın...
hiç kimse sebepsiz yere eğer gerçekten seviyorsa başka şeylere başka kişilere yönelmez
kadın yada erkek her cins için geçerlidir bu. Eğer her anlamda beraber olduğunuz insanı tatmin edebiliyosanız başkasına bakmaz baksada görmez :bingo
mutlaka bi sorun vardır...

Ha tabi doyumsuz olan erkekler yada bayanlar bu söylediklerimin dışında...! Sizi paylaşamaz ama kendini gururluca sunar istediğine..

Yine sonuç karaktere bağlı....

Aslında söylenecek çok sözüm var bu konuda.
Ama yeterince uzattım sanırım ;)

Son olarak diyorum ki birşeyi hayır asla affettmem demeden önce biraz "geniş" düşünün...
İhanet asla affedilmez diye bişey yok!!! Affedilebilir... Ki zaten evli çiflerin çoğu da bunu yapıyor.. Eğer beraber olduğunuz insan doyumsuzlluğundan bunu yapıyosa serbest bırakın gitsin.. Tabi beraberliğinizi bitirin anlamında :) bırakın istediğini yapsın demek istemedim ;)
Ama sizden kaynaklanan bi durumsa çözümü de sizsiniz kendinizi affettirin ve sadık hale getirin onu açıklarınızı kapatıp :bingo

çoğunuz zıt düşebilir belki benimle ama emin olun gerçek bu :)
yalan da affedilebilir duruma göre... Hiç bir yalanı kaldıramam demeyin bence :) :)

:acaba:
sanırım en doğrusu şu
tüm şıklarda yazılanlar affedilebilir şeyler, yada affedilmeyebilir diyelim ama asla AFFEDİLMEZ dersek kendinizi kandırırsınız...
Umarım kimse yaşamaz bunu...

Affedilmeyecek olanlar karaktere bağlı olan şeylerdir...
Saygısızlık gibi...
Küçük düşürülme hor görülme gibi...
durmadan yalan söylemek gibi...
yada her karşısına çıkan insanla, beraber olduğu insanı aldatmak gibi...

Biraz karışık gelebilir tam ifade edememiş olabilirim ama durum bu... :)

Asla AFFETMEM diyeceğiniz olaylar yaşamamamız dileğiyle...

Yorumlarınız için teşekkürler :bingo

gamzecansu

Yeni Üye
yorumların gerçekten güseldi beyendim :eek:k ama bazı yerlerde sana katıldım bazı yerlerde katılmadım böle bi anket yaptığın için saol en azından tecrübesiz olanlar bişiler öğrenir bu sayfadan

emeğine salık beyninede yüreğine de tabiiii

aroses

Aktif Üye
bence asla dediğimiz zamana gelirsek yalan bir yere kadar affedilir.Çünkü arada bir sevgi vardır ve bu yalanla bitmeyebiliyor bazen en azından ben bana yalan söylediğini bildiğim halde o kişinin yalanı çıkartmadan devam ettim :( sonra gelelim ihanet af edilemeyebilir ama asla diye bir kavram kesinlikle söz konusu değildir.Aşık oldunduktan sonra karşı tarafında bazı sözlerine kanılabiliyor.Çünkü mantık değil hisler ön planda oluyor daha çook...İnsan sevdiğine saygısızca davranışta bulunmaz kim olursa olsun.En azından ben öyle biriyle karşılaşmadım..... Asla effetmem diye bir kuram yoktur bence kişiden kişiye değiişir tabiki ....

3va

Yeni Üye
aroses' Alıntı:
bence asla dediğimiz zamana gelirsek yalan bir yere kadar affedilir.Çünkü arada bir sevgi vardır ve bu yalanla bitmeyebiliyor bazen en azından ben bana yalan söylediğini bildiğim halde o kişinin yalanı çıkartmadan devam ettim :( sonra gelelim ihanet af edilemeyebilir ama asla diye bir kavram kesinlikle söz konusu değildir.Aşık oldunduktan sonra karşı tarafında bazı sözlerine kanılabiliyor.Çünkü mantık değil hisler ön planda oluyor daha çook...İnsan sevdiğine saygısızca davranışta bulunmaz kim olursa olsun.En azından ben öyle biriyle karşılaşmadım..... Asla effetmem diye bir kuram yoktur bence kişiden kişiye değiişir tabiki ....

evet canım benim benim de demek istediğim bu..
Affedilmeyecek şeyler insanın kişiliğine oturmuş özelliklerdir...
Onun dışında diğerleri affedilebilir senin de dediğin gibi affedilmez bi kuram yoktur.

HırçınGüzel' Alıntı:
yorumların gerçekten güseldi beyendim :eek:k ama bazı yerlerde sana katıldım bazı yerlerde katılmadım böle bi anket yaptığın için saol en azından tecrübesiz olanlar bişiler öğrenir bu sayfadan

emeğine salık beyninede yüreğine de tabiiii

teşekkür ederim Hırçıngüzel  :bingo
düşünceler zıt da olsa saygı içinde tartışılması güzel ki bunun örneğini göstermiş olduk burda :)
birbirimizden öğreneceğiniz çok şey var :eek:k

aroses

Aktif Üye
Evet dün oy kullanmam???m bence, di?er :) Verliebt yorumlarn için de t?k ;)

tatlımm

Aktif Üye
ben düdşümdümde affedilemeyecek bişe yok arkadaşlar sadece... yaptıgımız hataları tekrar yapmamalıyız ve bu hataları tekrarladıgımız taktirde o zaman affedilmeyecek kadar kötü olur... :) ben çok şeyi affederim allah affediyo biz kimiz ki....tek şeyi affetmem DİNİNİ SEVMEYENİ..... !!!

masal_06

Üye
Bence asla herzaman olmalı,,insanın değer yargısı olmalı kendine saygısı olmalı,ne istediğini bilmeli kararlı olmalı herzaman.Evet duygular insana bu fırsatı tanımıyor çoğu kez ama,karşındakinin seni hiçe sayarak düşüncesizce umursamadan kendi egosunu tatmin edip sonra karşına gelip bikaç güzel sözle seni tekrar kazanması ona ödülden başka birşey olamaz,üstelik yaptığıda yanına kar kalcak,,Ben ASLA  ihaneti kendime yediremem ve affetmem ...