Anlarım.,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sebnemsever_42

Aktif Üye
Anlarım.,
Bal gibi anlarım da bazen durumun vahametine mucip anlamamazlıktan gelirim., Farklı dünyalar kurmak ve kurgulamak, bir nevi meşgalede de olsa, gönül ayrılığı değimlidir ki, elde olmayan sebeplerden ötürü yanında iken dahi yalnızlaşırım ben., Bu olması gereken, bu murat edilen değildir tabi ki gönüldaşlar içinde bazen de bakarım da, aynı dünyada olduğumuzda ayrı lisanları konuşuruz!
Yağmur damlalarındaki anlamı tasvir etmeye kalksak, senin dünyanda yağmur ayaz görür üşür, benim dünyamda sele suya dönüşür, okyanuslar oluşur.,

Bazı kırkikindi anlarından kalan sürelerde ise.,
Ben yağmur sonrası zamanlarda oluşan sütre'ye ağlamalarımda bir ılık meltem eser siler göz yaşlarımı., Kirpiklerimde konaklayan esenlik yüreğimin yanmış yerine dokunurcasına gecenin sessizliğini en güzel şarkılara devşirir., Âraf'ın en nadide haberlerini imgelere yükleyip getirir nağmelerin kulaklarıma buz kristallerinden küpeler takarak baharın müjdesini söyler bana.,
Gök kuşağı siluetinin altında resmin, maşrapam da her nefeste içime, içime çektiğim ismin ve ben derim ki, sensiz yağan yağmurlarda istemem; Gökten düşen her damla yakut ve saçlarım tel tel olsun sim..,

Kalbim kıraç sızılara ırgat olmaktan inler., Dermansızlığım derde nümayiş etmeye yeltenir hep., Ayrılıkları vuslatın miladına ek süre kazanır! Aklıma, yokluğun gölgeleri düştüğünde, senin düşlerinde ıslandığım bedenimi en keskin virajlardan sapar, en beter uçurumlardan alaşağı bırakırım., Ağrıyan yanlarımın acısına bir çocuk edasıyla sarılır, haykırırım bir imdadın perçemine tutunabilmek için ve koşarım koşarımda yılkı atlarının toynağından toz duman olurken bile isyana vardıkça hasretim, döner Huda'ya yalvarırım, sensiz olmaktansa bedensiz olmalıyım bu cansız yağmurlarda diye..,

Anlarım, anaların bebelerine süt verdiklerindeki sevdayı, aşkı.,
Acıların dinmesine çare olan iksirin kaynağına oturan öyle devasa öyle büyük bir kaya, bir taş ki., Senin dünyanda bir ton pamuk bir fiske ile  top mermisi gibi gider belki ama benim dünyamda sevgiliden gelen her bir sitem yürek yaralayan kurşun gibi, can acıtan sakçı..,
Burada sevmek külfet ve aşk bambaşka..,
Alıntı

AYŞE21

Aktif Üye
Anlarım, anaların bebelerine süt verdiklerindeki sevdayı, aşkı.,
Acıların dinmesine çare olan iksirin kaynağına oturan öyle devasa öyle büyük bir kaya, bir taş ki., Senin dünyanda bir ton pamuk bir fiske ile  top mermisi gibi gider belki ama benim dünyamda sevgiliden gelen her bir sitem yürek yaralayan kurşun gibi, can acıtan sakçı..,
Burada sevmek külfet ve aşk bambaşka..,

teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...