Amerikadan mektuplar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sir_ako

Aktif Üye
.........Canim annecigim ve babacigim,sizleri ne kadar cok ozledigimi bu yazmis oldugum kelimelerle anlatamiyorum,bu satirlari yazmaya calisirken bile gozlerimden ilik ilik yaslar dokuluyor,benim amerikada tahsil yapmam icin,cok cok ve haddinden fazla fedakarlik yaptiginizi biliyorum,bende sizlere layik bir evlat olabilmek icin butun gayretimle derslerime calisiyorum,bir cok geceler sabahlara kadar ders yapip uykusuzca okula gidiyorum,insallah iki sene sonra yuksek elektrik muhendisi olarak yaniniza donecegim.
.......Annecigim burada hayat cok pahali,ac gozlu, gozu doymaz lojman sahibi yine kiralarimiza zam yapti,bana gondermis oldugunuz aylik parami biraz daha yukseltebilirseniz cok tesekkur ederim.okul masraflarida bir hayli artti,Amerikada artik eski amerika degil hergun herseylerin fiatlari yukseliyor,,,satirlarima burada son vermek isterken ellerinizden operim,okulup bitip meslek sahibi olduktan sonra,bana yapmis oldugunuz masraflari siz istemeseniz bile son kurusuna kadar sizlere odemeye calisacagim....hosca kaliniz,sizi cok seven oglunuz murat.
...

.....Darling,bana bir sigara sararmisin ? hadi sarda beraberce kafa kiralim,bizimkilere bir mektup daha yazdim ve biraz daha fazla para istedim,okulumu biraktigimi bilmiyorlar,bilseler hemen ayligimi keserler,,,,offf beee bir nefesde sen cek,bu marujuvana beni bambaska yapiyor.
...

.........Canim annecigim,okulumun ucuncu sinifida bitti,cok iyi derece ile son sinifa gectim,arkadaslarim beni cok kiskaniyorlar,akilli turk diyorlar,ara tatilde turkiyeye gelip sizlerle beraber olmak istiyorum ama gelecek senenin dersleri cok daha agir oldugu icin gece gunduz calisip son sinifa hazirlik yapmak istiyorum,gelemiyecegim icin sizlerden cok ozur dilerim sizleri cok ozledim.
........Ayrica sizlere bir mujde vermek istiyorum,burda universitede bir turk kizi ile tanisip arkadas olduk,ismi hulya cok sirin bir kiz,oda tib okuyor,iki sene sonra doktor olacak,tam bizim aileye yakisacak,bir kiz,iyi ve temiz bir aileden gelme,okulumuz bitince evlenmeyi dusunuyoruz,tabi once gelip sizlerin musaadelerini aldiktan sonra.
.......Oturmakta oldugum pansiyon,cok eski ve zemin katinda cogu zaman kuf kokuyor,ve havasiz,baska bir lojman ariyorum ama kiralari yuksek,gondermis oldugunuz para ile daha iyi bir pansiyona tasinamam,sizlerdende biraz daha fazla para istemeye hakkim olmadigini biliyorum, ama dorduncu sinifta basarili olabilmem icin biraz daha iyi bir lojmana gecmeyi dusunuyorum,her ay hesabima yatirmis oldugunuz parayi biraz daha arttirabilirseniz cok sevinip memnun olacagim,kiz arkadasim hulyada sizlere selam gonderip ellerinizden opuyor,bir dahaki mektubumda resminide gonderecegim..hadi hosca kaliniz,sizleri cok seven oglunuz murat.
...

.......Muuraaaat,enjektor nerdeeee ?enjektor sehpanin uzerinde darling !!ama uyusturucu alacak paramiz yok.muraaaattt,kriz gelmek uzere cabuk bana uyusturucu bul,yoksa ceker giderim!!,beni bir daha goremezsin.!! yok kadin yok,parada yok,uyusturucuda yok,muraaaatt kriz gelmek uzere cabuk ol,bir seyler bul,lanet kadin hem kendini mahvettin hemde beni,senin yuzunden tahsilimi yarida biraktim, simdi bulasikcilik yapiyorum ben anlamam muraaat cabuk git bir seyler bul hadi,defol git,eli bos gelme,okey,okey gidiyorum, ((Bir saat sonra )) iste geldim darling, sadece biraz marujuvana bulabildim,,sar cabuk sar da derin bir nefes cekim.kriz geliyor bayilmak uzereyim....ohhh be dunya varmis..murat hani paran yoktu, evet yoktu ama sana uyusturucu bulmak icin taksi surucusunu soydum.
...

........Sevgili annecigim, bir muddettir sizleri ariyamadigim icin cok uzgunum,cok ozur diliyorum,biraz kanunlarla basim belaya girdi,simdi mapushanedeyim,....Kiz arkadasimla yururken 3 tane zenci bizleri soymak istediler,kiz arkadasimi ve kendimi korumak icin dovusurken zencilerden bir tanesini bicakla hafifce yaralamisim,bunlari sizlere anlatip uzmek istemiyorum ama bilmeniz lazim,zenciler olayi ters cevirip benim onlari soymaya kalktigimi soylediler,avukatim kefaletle tahliye olmam icin 20.000 dolar lazim diyor,parayi  bulamazsam mahkeme gunune kadar hapiste kalacagim ve 3 yillik  tahsilim bosuna gidecek,ayni zamanda herseyimi kaybedecegim,en kisa zaman icinde hesabima bu parayi yatirabilirseniz cok memnun olacagim,olum kalim meselesi,bunu benden esirgemiyeceginizi biliyorum,lutfen acele ediniz.sizleri cok seven oglunuz murat.
..................................................................................................

...Yutacaklarmi acaba ?? yutarlar darling bal gibi yutarlar..cunku ben onlarin biricik ogullariyim,beni cok seviyorlar, iki hafta icinde para hesabimiza gelir, 7.000 dolar uyusturucu borcunu oderiz,adamlar cok sikistiriyorlar,gece gunduz pesimdeler,biraz daha zaman verin diyorum,para gelmezse beni rahat kiyma yaparlar,geri kalan paraylada idare ederiz,sende en azindan uyusturucu bulmak icin sokaklarda kendini satmazsin darling,bu arada birde kaliforniaya gider disneylandi goruruz....
.....Para bitince bir baska yalan daha bulurum, sen canini uzme darling ben senin icin herseylere katlanmaya raziyim,babam doktor,annem eczaci, onlarda cok para var,biricik esrarkes ogullari icinde her fedakarliga katlanacaklarina inaniyorum.... Cok akilli cocuksun murat, seni cok seviyorum, hadi simdi git biraz daha cocain bul,kriz gelmek uzere,hadi cabuk ol,hadi defaol daha ne bekliyorsun..acele et aceler cabuk bana cocain bul.

Ako_hox tarafindan yazilmistir,okuyanlara cok tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...