Uzun bir doksan saniye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sir_ako

Aktif Üye
Uzun bir doksan saniye
……..Tatildeyim,sabahin erken saatinde sevdigim kadinla otelden cikip kumlara indik,onumuzde cok uzun bir  tabi plaj var,plaj bombos genellikle Pazar sabahlari bos olur boyle yerler, yirmi dakika kadar yuruduk, bir kac  dakika kostuk, birbirmize sirnastik,sonra beraberce yarim saat kadar yuzduk.havlumu serip uzandim kumlara ,gunlerdir guzel bir uyku uyuyamamistim,galiba ben biraz uyuyacagim, deniz kabariyor, yuzersen  fazla acilma hayatim dedim…
…….Tabiatin sessizligi icinde denizin kucuk hisirtilari ile kendimden gectim,bilemiyorum ne kadar uyuyabildim, gozlerimi aralayip sevdigim kadini ariyorum, yanimda yok, denize bakiyorum, ilerlerde bir bas gozukuyor,bagiriyor cirpiniyor,bogulmak uzere sevdigim kadin, koca plaj bos, yerimden kalkip kosmak istiyorum,gogsumun uzerinde bir agirlik var beni kaldirmiyor, bagirmak istiyorum, avazim ciktigi kadar bagirmak istiyorum motelimiz 200 mt, uzakta belki duyanlar olur diyorum ama bogazimda bir sey tikali sesim cikmiyor.,kan ter icindeyim ama bir sey yapamiyorum, sevdigim kadini dalgalar yutmak uzere.
…….Birden gozlerimi aciyorum, yuzum vucudum ter icinde kalmis,sevdigim kadin yanimda gunesleniyor, bana bakip;; hayrola hayatim, sicak bastirmadan bile cok terledin diyor, yanima cekiyorum sevdigim kadini  ve sarilip opuyorum ve tanri bizi ayirmasin diyorum,
…….Merakla bana bakiyor bu adama ne oldu der gibi ?.Bir sey yok! seni cok seviyorum  hayatim diyorum.
……Evet ruyalar sadece 90 saniye surermis, ruya sirasinda birde karabasan gelip gogsunuz ustune oturursa iste benim gibi olursunuz.

Sir Ako_hox tarafindan yazilmistir.
Gercek.
Okuyanlara tesekkur ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...