Sizi aldatt???n? dü?ünüyorsan?z nas?l davran?rs?n?z?

Sevgilinizin sizi aldatt???n? dü?ünüyorsan?z nas?l davran?rs?n?z?

• Hemen yeni birini bulur, tekmeyi basarim

Oy: 0 0.0%
  • Onu kendime tekrar baglamaya calisirim

• Sucu kendimde ararim

• Sucu onu bastan cikaranda ararim

• Kullanılan toplam oy
    11

Saripapatya

Aktif Üye
sevgilimin beni aldattigina eminsem.. yani biliyorsam boyle bisiyin oldugunu.. hic dusunmeden tek kelime bile etmeden onu terk ederim.. beni aldattan ile isim oLmaz.. hayatta en tahamul edemicem sey aldatiLmaktir..!

C

C@NiK

Acikca konusur tepkisine göre karar veririm

yani bir kere dinlemek isterim . ama ne denli inandırıcı olur onu bilemem :(

Kalpsiz

Yeni Üye
Acikca konusur tepkisine göre karar veririm

konuşurum ama sadece bilmek için affetmek gibi bi lüks yoqtur....

roselife

Yeni Üye
sevgilim beni aldatsa.. ilk önce hiç bişi demem susarım ama onu beni aldattığına öle pişman ederim..çaktırmadan ona oyun oynar burnundan getiririm...

derin***

Yeni Üye
bende önce konuşurum gerçekleri öğrenir,onu dinlerim...ama işin içinde gerçekten aldatma söz konusuysa(büyük sölemiyim ama)asla asla geri dönüsü olmaz kesinlikle onu affetmem sadece sebebini öğrenmek isterim ve suratına tükürür giderim çok sewsem bile!!!BİTER benim iççin :bonk

ayşem

Aktif Üye
ben bırazmazdım eğer çok seviosam asla eğer öyle bişe yapsa gelip yemin etse yapmayacagına affederim...bence burda çogu kişi afetmem die yazıyo...ama bence aşk varsa affedilir... 1 şans verilmeli bence hemen bitmemeli... ben böyle düşünüyorum...

derin***

Yeni Üye
ayşem' Alıntı:
ben bırazmazdım eğer çok seviosam asla eğer öyle bişe yapsa gelip yemin etse yapmayacagına affederim...bence burda çogu kişi afetmem die yazıyo...ama bence aşk varsa affedilir... 1 şans verilmeli bence hemen bitmemeli... ben böyle düşünüyorum...

ayşem huylu huyundan vazgeçmez,sana nekadar yemin ederse etsin içinde varsa yemin memin dinlemez...ve araya bi kez güvensizlik girdiyse o ilişkiden hayır gelmez... bu benim şahsi görüşüm ;) ;)

ayşem

Aktif Üye
derin*** haklısın ama çok seviosam yani bırakamam ki :( yinede son bi şans veriridim bence 1 kereden bişe kaybetmessin :) ama haklısın da huylu huyundan vaz geçmez ama yinede sonbi şans vermekte yarar vardır... buda benim şahsi görüşüm.... :) ALLAH KİMSENİN BAŞINA İHANETİ VERMESİN AMİNNNNNNN....

elaözlem

Aktif Üye
ona sadece bittiğini ve neden bittiğini kendisinin daha ii bildiği açıklamasını yapar çeker giderdim cadii

Aşkyıldızı

Aktif Üye
BENNN
BU ALDATMANIN SEBEBİNİ ARAŞTIRIRIM,
BAKALIM SUÇ KİMDE,
BENDEN Mİ YOKSA ONDAN MI KAYNAKLANIYOR DAHA ÇOK???
EĞER ONUNLA MUTLU OLACAKSA GGERÇEKTEN,AYRILABİLİRİM BELKİ DE...
YETER Kİ O MUTLU OLSUN
ONDAN GELECEK ACILARA KATLANABİLİRİM...
YANİ...GALİBA ... ÇOK... FEDAKARIM...
YA DA ONA ÇOK AŞIĞIM.... ;)) ;)) ;))

HAYAL

Aktif Üye
bende önce kendimde ararım suçu eğer benden değilse konuşurum ondan dinlerim gerçeği eğer gerçekten aldatılıyosam susarım ve bitiririm yapamam her zaman endişe duymaktansa hiç olmaz kafam rahat olur daha iyi