sevgili dediğin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gamzecansu

Yeni Üye
En başta tanimadiginiz, bilmediginiz siradan bir kimsedir. sonralari usulca girer hayatiniza, yavaşca kalbinizin sahibi olur. kedi gibi kivrilir o yurege, "sicak" hissettirir bolca.. her gece kafanizi yastiginiza koyduktan sonra duşundugunuz, "şimdi uyumuş mudur acaba ?" dediginiz kişidir. sabahlari uyandiginizda "kahvaltisini etmeden cikmasa evden bari.." dediginiz, oglenleri "guneş tam tepede, dişarida degildir inşallah" diye andiginiz kişidir.. hasta oldugunda yanina gidip yorgun bedenine bakmaya kiyamadiginiz, uyurken ustunu actigini gorunce yureginizi parcalayan "uşumuş mudur ki ?" diye duşundugunuz kişidir.. uzgun oldugunu hissedince, huznune ortak olabilmek icin sim siki sarilip, biraz da olsa gulumsetebilmek icin binbir turlu şaklabanlik yaptiginiz, gulumsedigini gorunce dunya 'nin en guzel yaratiginin yaninizda oldugunu hissetmenizi saglayan kişidir..

gittiginde; ?
gidemez ki sevgili, sevgiliyse şayet gitmemelidir..

gitmişse;
tum bu yazilanlarin yalan oldugunu ispatlamiş kişidir.. binlerce "keşke.." ile doldurur yureginizi..
gitmişse; aslinda hic gelmemiş, hic gercek olmamiş bir ruyadir sevgili..
gitmişse; artik anlami yoktur kişi ve ruyalarin..
gitmişse; koca bir yalanci oldugunu duşundugunuz; sonra bir gece aglayarak uyandiginizda geri gelmesi icin allah 'a yalvardiginiz kişidir..
gitmişse; huzun ve yalnizlik dolu gecelerinizden bir geceyi, "bu gece senin olsun be adam" diyerek hediye ettiginiz kişidir..

sebnemsever_42

Aktif Üye
gitmişse; huzun ve yalnizlik dolu gecelerinizden bir geceyi, "bu gece senin olsun be adam" diyerek hediye ettiginiz kişidir..

süper bir yazı ellerine sağlık sağolasın arkadaşım...

gamzecansu

Yeni Üye
HEM SENİ KAYBETTİM..!!!

Yıllar yılı acı çekmiştin, istemediğin bir ortamdaydın ve sana ters düştüğü halde yanlış şeyler yapmıştın. Acına, yaşam mücadelene ortak olup, yüreğimi yüreğine, ömrümü ömrüne katıp seni mutlu edecektim. Ben senden sadece sana verdiğim sevgiyi kabullenip, bu sevgiyi yaşamanı istemiştim. Yalnız seni istiyordum… Ama o kadar ters davranıyordun ki bana… Çok sevilmek bu kadar kötü müydü? Gerçekten böylesine ağır mıydı ki?
Sevgiye hasretim dediğini düşünüyorum da……………………...
Hayatıma bilmediğim anlamlar getirmiştin. Gözüm kapalı hayatımı ortaya koyduğum bir kumar oynamıştım. Ya seni kazanacaktım, ya da kendimden VAZGEÇECEKTİM. Hem seni kaybettim, hem de kendimden VAZGEÇTİM.
Var mıydı böyle kimsesiz darmadağın olmak, biçare kalmak, var mıydı? Keşke beni böyle ödüllendireceğine, hiç ödül vermeseydin. Onca yüreği senin yüreğine feda ettiğim halde, yüreğin kocaman sevdamı alabilecek kadar büyümedi…
Ben de sana büyük bir sevgiyi vermekte diretiyordum. Bu kadar direttiğim için beni bağışla…
Beni kırgınlıklarla, çelişkilerle, cevabı sende olan bir sürü soruyla ve bitmek tükenmek bilmeyen "keşke"lerle bıraktın, bana onca acı verdin ama yüreğim düşmanın olamıyor. Her gün alabildiğine yanıyor, istesem de istemesem de seni özlüyor, seni istiyor.
Yüreğimi koparıp atmak mümkün olsaydı hiç düşünmeden koparıp atardım. Ama artık kendime sözüm geçmiyor.
Başımı ellerimin arasına ne ilk ne de son alışım. İlk acım değil ama en büyük acımsın………….
Bir limandayım ve senin bindiğin gemi çoktan uzaklaşıp gitti. Bunu kabullenemiyorum, zoruma gidiyor, canımı acıtıyor…….
Sen yüreğimdeki hasret…. Yarım kalmışlığım, unutulmazımsın………..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...