Seninle ilk defa -

klas_taha

Aktif Üye
Ahh camon dj akman git son nefes hani vardı ya seninle ilk defa vardıya o anı hiç unuturmuyum ben hiç unuturmuyum ha seninle ilk defa kalbim varya kalbim

Seninle ilk defa ölüyorum sana seni seviyorum seninle yaşamak istiyorum sonsuza seni seviyorum içimden geldi söyledim sana güvenip herşeyimi verdim seni asla kaybetmek isttemiyorum güzelim biricik aşkımsın biliyorsun sevgilim seni seninle yaşamak istiyorum kalbinin anahtarı ben olmasını istiyorum kimseye kaptırmam bunu bil seversem ölümüne kadar sevecem bırakırsan herzaman içimde yazılacaksın seni sevdiğimi iyi anlayacaksın ellerini tuttuğum anda bana birşeyler oluyor dedi aşkım seni seviyorum seninle ilk defa ölüm ayırsa bizi her sevenin allahı vardır be güzelim aşkımız dağlara kadar değil gökyüzüne kadar gidecektik tarih bizi yazmasın kimse bizi duymasın sen ve ben kimse bizi duymasın cekemezler hayatım çile yüzü görmeyelim sadece sevelim aşkımız sonsuza gitsin . Seninle ilk defa ölüyorum sana seni seviyorum seninle yaşamak istiyorum sonsuza..

Ben ağlarsam osiie gözyaşımı silermisin ben bir gün gidersem beni özlermisin bu yalan dünyada gercekten severmisin yoksa beni acımadan bırakıp gidermisin dar günlerde yanında olayım beraber ağlayıp beraber gülelim yağmurlu gecelerde güneş açalım bulutların arasında beyaz bir gelinlik bahçemdeki kırmızı güller ahh ne kadar güzelsin . Ben seni seçtim ama neden hayatımdaki kader böyle yazılmış kaderimede cok ama cok seviyorum allahıma şükürler olsun beni sana bağışladı seni kimseye değil bana bıraktı seni seviyorum yeahh dj akman feel son nefes seni seviyorum seninle ilk defa ölüyorum sana seni seviyorum seninle yaşamak istiyorum sonsuza...