Rafet X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sir_ako

Aktif Üye
Rafet X

…….Rafet  sigarasindan  derin bir  nefes daha cekip cigerlerine gonderdi.  Sonrada yavas yavas yavas dumani halka halka havaya koyvermeye devam etti, oturdugu sahil yolu kanapesinden adalari seyrediyordu, tekneler ve gemiler gelip geciyordu.onunde masmavi marmara  kucucuk dalgalariyla adeta ona gulumsuyordu. onunden.Orta yasli bir kadin gecti , kadin  icinde bebek olan arabayi itiyordu, yanindada 8, 10 yaslarinda bir kiz cocugu  cekirdek yiyerek annesiyle konusuyordu, ozenle arkalarindan bakti.. yasi 36 olmustu ama hala bekardi, Simdiye kadar coktan evlenmeliydim, ailemi baslatmaliydim, kurtulmaliydim bu cirkef hayattan diye soylendi…
……Yasam tarzini kendi de sevmiyordu, istemiyordu ama bir kere dusmustu bu cirkef saydigi hayatin icine. bir seyler onu zincirlerle baglamis gibiydi, zincirleri kirip, parcalayip bu hayattan kurtulamayip, hurriyetini eline alamiyordu,Esir degildi, mahkumda degildi,cok degisik bir sekilde,kimligini benligini delikanliligini birilerine teslim etmis ve 13 senedir onlarin ellerinde oyuncak olmustu….Iki saat evvel  Hulya hanimi bir arkadasina getirmisti,Hulya telefon edince  arabasiyla kapinin onunde olup  onu alip evine  yada istedigi baska bir  yere goturecekti..
…….Biraz evvel onunden gecmis olan iki cocuklu bayan geri donuyordu, onunden gecerken gayri ihtiyari bakti, goz goze geldiler, kadinin Gozlerinde ve saclarinda ilk nisanlisi yasemini gordu,boyu posu pek yasemine benzemiyordu ama yinede yasemini andiran bir seyler vardi kadinda,,,,, Biten sigarasini yere atti bir yenisini cikarip tazeledi,daha derin derin nefesler cekmeye basladi, evet karsisindaki marmaraya bakiyordu, ama butun akli zihni yillar oncelerinin anilarina kaymisti baktigi halde gormuyordu,cunku karsisina yaseminin hayali gelmisti, ne olmustu yasemine ? tam evlenme hazirliklari yaparlarken yasemin kendisini terketmis, baska biriyle evlenip 10 senede 3 cocuk annesi olmustu…
……..O zamanlar yirmi dort yasinda uzun boylu yakisikli bir gencti, yaseminle caddebostanda magazalari dolasiyorlardi,bir cok magazalarda sezon sonu indirimleri vardi, buyuk bir magazaya girdiler,biraz dolastilar, yasemin bir iki parca bir sey beyendi,fiatlarida uygundu, kasaya gittiler, Rafet kredi kartini kullanarak alinan elbiselerin bedellerini odedi, kasadan ayrilmak uzereyken yanlarina  yasi  kirk’ a yakin guzel giyimli bir bayan yaklasti, ozur dilerim efendim  ismim Betul  Sorkan  ben bu magazalarin  genel satis mudurlugu ve musteri hizmetlerine bakiyorum, zaman zaman musterilerimizle ilgileniyorum, eger mumkunse sizin isminizi ve telefon numaranizi alabilirmiyim. Diye nazikce sordu. Rafet- de guler yuzle ismini ve telefon numarasini Verdi
…….Bir kac gun sonra betul hanim rafet’e telefon etti, magazalarindan aldigi esyalardan memnun olup olmadigini sordu, ayrica  cok yakisikli bir erkek oldugu icin belki magazalarimizin  reklam burosurlarina manken olarak sizi koyabiliriz dedi. telefonlar  daha da siklasti, bir gun Betul hanim Rafeti mankenlik hususunda konusmak icin yemege davet etti,,,,,Bulustular yemek yediler, biraz alkol aldilar, Betul hanim biraz mankenlikden konustu, daha sonra hadi evime gidelim orda daha rahat konusuruz diyerek Rafet’I kendi  evine goturdu, biraz daha icki  ictiler, bir Kac kadehden sonra kadin mankenlik  konusunu kapatti,uuf bu elbiseler beni sikmaya basladi iki dakika musaade et de uzerime serbest bir seyler giyeyim diyerek  Rafetin yanindan uzaklasti, biraz sonra acik sacik kisa  tahrik edici bir  kisa bir gecelikle gelip  rafetin yanina oturdu ve ona iyicene sokuldu    , sexi bir sokulmaydi, ihtiras kokan bir sokulmaydi  Rafet gencti kani kayniyordu, kadin orta yaslarda olmasina ragmen guzeldi ve  tahrik ediyordu bir anda yasemini unutup Betul hanimla yataga girdiler.

,
…..Rafet  Betul hanimin evinden cikip caddede yururken  pismanlik duyuyordu ,yaptigi sey nisanli bir genc icin iyi degildi. pisman olmustu evet nisanliydi, kendisini seven bir nisanlisi vardi, ona ihanet etmisti. , ya yaseminin kulagina giderse diye uzgun uzgun yoluna devam etti, sigarasi bitmisti, cuzdaninda 20 lirasi oldugunu biliyordu  20,lige  parmaklari uzanirken yaninda  uc tane yuzluk. Daha oldugunu gordu Betulun isi oldugunu anladi,banyo yaparken her halde cuzdanina koymustu.,,Haftada bir Betul’ le bulustular, kadin evliydi ama kocasi devamli is seyahatlerine cikiyordu, Rafet  ! kocan duyarsa ne olur, her ikimiz icin iyi olmaz belki kotu seyler olur filan diye tasasini Betule soyluyor. Betul’de uzme canini rafet , o da her gittigi yerde genc taze kizlarla sabahliyor, biz birbirimizi biliyoruz, bundan sonra sen benimsin istedigim zaman bana geleceksin, ayrica sana sirketimizde bir is verecegim magazalarimiz arasinda arabamizla gidip geleceksin…evrak ve kucuk esyalar tasiyacaksin, belki mankenlik iside olur seni cok meshurda edebiliriz deyip Rafet’i biraz daha kendine bagliyordu..
….. Rafet ben senin kolen olamam Betul, ben nisanliyim, yakinda evlenecegiz  diyordu, Betul,de  beraber olmamiz nisanlanmani  veya evlenmeni engellemez,yeterki sen istedigim zaman bana geleceksin,  ben ve arkadaslarim sana bambaska bir dunya tanitacagiz  sen bizimsin bizim malimiz oldun diye imali sozler kullaniyordu.

…..Betul yuzunden Rafet nisanlisi yasemini ihmal etmeye basladi, gunlerden bir gun yasemine ozel kurye ile bir zarf geldi, kiz zarfi acinca $ok oldu, rafetin  yatakta baska bir kadinla sevisirken cekilmis resimleriydi..Zarfin icine nisan yuzugunude koyup rafet ,in annesine birakti…
……..Betul Rafet’i ne olduruyor, nede yasatiyordu, altina bir araba Verdi, her zaman normal aldigi aylik kadar da extra bir parayi cebine sokuyordu, Rafet yavas yavas onlarin dunyasi icine girmeye basladi, Betul onu bir kac sefer sosyeteden cok  zengin bir arkadasi olan  canan ‘a gonderdi, canani memnun et ama sen hep benim malimsin benim olarak kalacaksin dedi, Rafet sosyete zengini kadinlarin yataklarinda onlarla yatmaya basladi,, kimi zaman bu hayattan kurtulup evlenmek istiyordu ama her tanistigi kiz bir muddet sonra kendinden uzaklasiyordu,bu kizlarada gizli  cekilmis resimler ve cep telefonlarina mesajlar geliyordu. Rafet uc sene kadar Betul hanimin hem ozel soforlugunu yapti, hemde yatagini paylasti, ondan sonra betul  daha genc ve yakisikli bir delikanli ile ilgilenmeye basladi , Rafet’ide canan’a devretti…
……..Canandan sonra bir cok zengin kadinlarin oyuncagi oldu,normal yasamda erisemiyecegi seyleri onlarda goruyordu, klasik veya sinif arabalar, pahali elbiseler, pahali restorantlarda yemek yemeler, bes yildizli otellerde sabahlamalar,bu hayattan kurtulmak istiyor ama kurtulamiyordu, betul ile tanismasi uzerinden tam 13 sene gecmisti ,hizli hayat onu biraz yipratmis, sakaklari beyazlamisti….Bir turlu bu hayattan kopup bir yuva kuramamisti.Kiramamisti o ugursuz zincirleri….
……Oturdugu bank,da maziyi gozlerinin onunde canlandirirken cep telefonu caldi, Hulya , hadi hayatim gel beni al, saat 15,00 de is toplantisina yetismem lazim dedi.
,,,,, Sigarasini yere atti, arabasina dogru yurudu, simdi 48 yasindaki buyuk ve ozel sirket sahibi Hulya hanimin hem ozel soforlugunu yapiyor hemde yatagini paylasiyordu….
…..Arabanin kontagini cevirirken allah kahretsin bu hayati allah kahretsin elbet bir gun bu hayattan kurtulacagim diye soylenip caddeye dogru direksiyon kirdi.

.Ako_hox tarafindan yazilmistir.
okuyanlara cok tesekkurler.
06 Eylul 2007

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...