Onlardan öğreneceğimiz

sebnemsever_42

Aktif Üye
En Buyugu 10 Yasinda Olan Bir Grup Akilli Bidiga "sence Ask Nedir? " Diye Sormuslar, İste Cevaplar:

-        Ask, Sevgilimizle Aramiza Bi Suru Kotu Sey Gelmeden Once Hissettigimiz Şeydir :) ((((((((()

-        Benim Anneannem Sirtindan Hasta Olmustu Ve Egilemedigi İçin Ayak Tirnaklarina Oje Suremiyordu, Dedemin De Parmaklari Hasta Olmasina Ragmen Anneannemin Ayak Tirnaklarina Hep Oje Suruyordu. . . Bence Ask Budur (evet Yaaa. . . Evet Yaaa)

-        Sizin Adiniz Size Asik Olan Birinin Agzindan Daha Degisik Çikar, O Size Adinizi Soyledigi Zaman "benim Ne Guzel Adim Var" Diye Dusunursunuz (hakikaten! Hiç Böyle Düsünmemistim)

-        Ask Bir Kizin Guzel Bir Koku Surmesi Bir Erkegin De Guzel Bir Koku Surmesi Ve İkisinin Disari Çiktiklari Zaman Birbirlerini Koklamalaridir (eheheheeh)

-        Ask Birlikte Yemege Gittigimiz Zaman Sevgilimizin Kendi Kizarmis Patateslerini Bizim Tabagimiza Koymasi Ve Bizim Tabagimizdan Hiçbisey Almamasidir ( İste Bu En Güzeliydi)

-        "ask, Biri Sizi Ne Kadar Kirmis Olsa Da Sirf O Uzulur Diye Ona Kotu Bisey Soylememektir (canimm Yaa Evet Ööle Ama)

-        Ask Çok Yorgun Oldugumuzda Bizi Gulumseten Biseydir (daha Nasil Anlatilabilir Ki? )

-        Ask, Annemiz Babamiza Kahve Yaptigi Zaman Ona Goturup Vermeden Once Kendisinin Bir Yudum İçmesi Ve Tadinin Çok Guzel Oldugunu Kontrol Etmesidir( Bi De İlla Ki De Paylasmaktir)

-        Ask Her Zaman Opusmektir. . Opusmekten Yoruldugunuz Zaman Bile Hala Birlikte Olmak Ve Çok Konusmak İstersiniz.benim Annemle Babam Da Boyleler (allaaam Allaaam Evet Yane, )

-        Ask, Sevgilimiz Bisey Soyluyorsa Yilbasi Hediyelerini Açmayi Bile Birakip Onu Dinlemektir (simdi Aglicam Ama, Bu Da İkinci En Güzel Tarif)

-        “senden Nefret Ediyorum” Dedigimiz Birine İlerde Asik Oluruz (hadiseyi Çabuk Kavramis: ))

-        Ask Sarilmaktir. . Ask Opusmektir. . Ask "hayir" Demektir (bu Da Çabuk Çözmüs: )))

-        Birine Kendimiz Hakkinda Kotu Bisey Soylersek O Korkar Ve Bi Daha Bizi Sevmez. . . Ama Bize Asiksa Bizi Sevmeye Devam Eder Hem De Eskisinden Daha Çok! (evvvvet Kesinlikle. . . Ask Bu Yani)

-        Ask, Sevgilimize "bu Kiyafetine Bayiliyorum" Dedigimiz İçin Onun O Kiyafeti Hergun Giymesidir (di Mi Ama. . . Hatta Geceleri De O Kiyafetle Yatmak Felan Ya Da O Renkte/modelde Sekiz Ayri Sey Almak)

-        Ask Sevgilimizin Herseyini Bildikten Sonra Bile Onunla Çok İyi Arkadas Olabilmektir (cidden Aglicem)

-        Ask Kocamiz Çok Terliyken Ve Kotu Kokuyorken Bile Ona "sen Bruce Willis'ten Daha Yakisiklisin" Demektir (kesinlikleeeeeee)

-        Ask, Kopeginizi Butun Gun Evde Yalniz Biraksaniz Bile Eve Dondugunuzde Size Kosup Butun Suratinizi Yalamasidir (yaa Off Hayir Bu Çok Acimasizca Ama: )))

-        Ask, Sevgililer Gunu Kartlarinin Uzerinde Yazan Seyleri Sevgilimize Soylemek Ama Baskalarina Soylerken Yakalanmamaktir (eheheheheh Seni Gidi Seni)

-        Birine Asiksaniz, Kirpikleriniz Hareket Ettikçe Gozlerinizin İçinden Yildizlar Çikar (süpper Tespit)

-        Eger Asik Degilseniz "seni Seviyorum"demeyin, Ama Gerçekten Asiksaniz Hep "seni Seviyorum" Diyin, Hem Asiksaniz Hem De "seni Seviyorum" Demiyorsaniz Çok Ayip (anlayanaaaaa: )))