ne yapsam, ne etsem:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evindar

Yeni Üye
kısa bir süre önce başlayan bir duygu... uzun zamandır tanıdığım dostuma deli gibi aşığım. ona asla söyleyemiyorum. fakat aşk bu. bi şekilde biraz hissettirdim. ama ona açık dille söylemeyi asla düşünemiyorum. çünkü söylememin hiç bir faydasının olmayacağını biliyorum. çünkü o da benim gibi deli bir aşık, fakat bir başkasına... evet o bir başkasına aşık. ona herşeyi açık açık anlatmam belki beni biraz rahatlatacak. ama bu kısa bir rahatlamaya, ardından uzun sürecek bir bunaltıya ve kalp kırıklığına neden olabilir. o zaman iyice mahvolabilirim. neyi göze alayım bilemiyorum. o benden habersiz başkasıyla olsun ben de buna katlanayım mı, yoksa ona söyleyerek rahatlayıp kötü bir bunalımı göze mi alayım... şimdiden bana yardım edecek herkese teşekkür ederim...

3va

Yeni Üye
Gerçekten zor bir durum...  :-\
En zor olanı da 'aşığım' dediğin kişinin uzun zamandır tanıdığın dostunun olması..
ve onun da deli gibi aşık olduğu birinin olması...
Bence sevgini hissettirdin madem
açıkca konuşmayı da dene derim..
Çünkü sevgini içinde tutmanın sana bi yararı yok, söylemenin de ne sana ne de sevdiğin kişiye zararı olacağını sanmıyorum..
Aslında yorum yapmak da çok doğru diil ya çünkü yaşayan ve sonucunu az cok görebilen sensin...
Eğer sevdiğin kişiye bunu söylemenin sana ve sevdiğin kişiye
bir zararı olabileceğini düşünüyosan bırak içinde kalsın... Onunla paylaşma bunu.. ANCAK; bu durumun sana zarar vermesine de izin verme sakın...!!!
Ne senin ne de onun kaybedeceği birşey yoksa açıkça konuşmak en iyisi...
En azından yüreğindeki sevgiyi bilsin...
Sende bu sevginin altında ezilmekten kurtulmuş olursun...
En doğru kararı vereceğinden eminim...

Karar verirken düşünmen gereken tek şey
verdiğin yada vereceğin kararın ne sana nede sevdiğin insana en ufak bir zarar yada buna benzer bişey vermemesi...

Bunu bizimle paylaştığın için ayrıca teşekkür ediyorum ;)

Aragorn

Aktif Üye
Zor Bir Durum Gerçekten Ama Açılsan İyi Olur..?

derin***

Yeni Üye
bencede çok zor bi durum,sen çıkmaz bi durumdasın :( verliebt'in sölediklerine katılıorum...eğer bi karar werceksen dikat et ne sonunda o üzülsün,nede sen...böle bi olay bi arkadaşımın başına gelmişti we o hiçbizaman söleyememişti o sewgisini yüreğinde kendi başına yaşadı :( elinden bişi gelmedi çünkü karşısındaki bi başkasını sewiodu :( sonuçta sölediğin zaman onun wereceği tepki belkide aranızda olan dostluğun bitmesine bile sebep olabilir...bunları ii düşün bence kolay gelsin arkadaşım ;)

evindar

Yeni Üye
arkadaşlar hepiniz zahmet edip yazdığınız için teşekkür ederim... yine yardımda buluncak arkadaşlara teşekkür ederim... hakkaten söylediklerinizi kulağıma küpe edeceğim... çok sağolun.. hayatta değil ona, gidip bi başksına, çevremden bir insana ya da onun çevresinden bir insana bile anlatamıyorum... galiba siz benim konuyu açıklamam için en doğru insanlarsınız... teşekkürler...

derin***

Yeni Üye
nedemek arkadaşım tabiki paylaşıcaksın bizde elimizden geldii kadar yardımcı olmaya çalışırız ki diğer arkadaşlarımında böle düşüneceğine eminim bizde burda bi aile olduk derdimizi,sewincimizi anlatıoruz herzaman...sanada yardımcı olabildiysek ne mutlu bana(bize) ;)
online sohbete bekleriz ok :) allah yardımcın olsun ;)

3va

Yeni Üye
evindar kendini anlatmak
ve içinde olan biteni paylaşmak için doğru yerdesin arkadaşım
yanında olmaya ve paylaşmaya açığız dilediğin zaman  ;)

pepe baba

Aktif Üye
çekinmeden söyle ama bunalıma gircegin için birazdaha içinde kalsın

C

C@NiK

arkadaşım madem dostun  / dostum diyosun ve aynı zamanda sevdiğide var bence hiç dostluğunuzu zedeleme :( bunu ona seni seviyorum demen onu senden uzaklaştıracaktır bu demek oluyo ki onsuz kalacaksın !!!!!!
insan bazen sırf iyi olduğunu bilmek ister /mutlu olduğunu bilmek/ en önemliside onu kaybetmektense hep yanında olmak tabi bu senin tercihin ama bence acele etme ve bekle gün doğmadan neler doğar.

evindar

Yeni Üye
zaten uzun zamandır bekliyorum.. hep tereddütte kaldığım olayları erteleyen biriyim.. bu yüzden bazen kaybeden biriyim. yani beklemek de bazen kaybettiriyor. daha çok da bekleyebilirim. ona anlatmak kazandırır mı kaybetirir mi hiç bilemiyorum. bu yüzden yine erteliyorum. bu da belki yine bir kaybeme ihtimlidir. ve ben... şimdi dört duvar arasındayım sanki... bilmiyorum... BAŞIMI HANGİ DUVARA VURSAM... bang

C

C@NiK

ama güzel bir beraberliği varsa  senin böle bişeyi düşünerek ona teklif getirmende seni itici görmesine sebep olcak sonuçta kafayı gene duvarlara vuracan  bence dostluğunuzun devam etmesi adına sabretmelisin ;)

olacaksa olur zate zorlamanın faydası olmaz ;)

evindar

Yeni Üye
evet haklısın. ben oldukça sabrlı biriyim.. bekleyebilirim. onun mutluluğunu bozacak bir harekette bulunmaktan korkuyorum. inşallah sabırlı halim devam eder. belki bende onu unutturacak olaylar gelişir ve iyiye gitmemi sağlayabilir... :?

C

C@NiK

seviyorken unutmak yada onu unutturacak olayların gelişmesi bence çok zor yani gözle gördüğünde tabiki de  önemli ama kalp de taşıdığın bence önemli olan bu kalp zate her gördüğündür yani kalp gözüyle görmek .allah sabırlar versin  ;)

evindar

Yeni Üye
teşekkür ederim. allah sizin başınıza da getirsin>>>ama üstüne bir de karşınızdakinin sizinki kadar sevgisini eklesin (siz karşı olsun bu sevgi) ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...