msn süper sözler

canik

Yeni Üye
1)????? şı???ı??ığı?!!??????? ???? gü???ı????!!?? g?????? ?????? g?????? ??ğ??? ?????ğ????????!!!

2) ???ı? ????ı? ????z!??? ?????????!?????? ?ş ç??????? ????????!????? ????? g?????? ??????!?ı¢ ?????? ????z ??ƒ???? gı????ı?!!

3)????? ????ı? ????z ??? ???????????, ???????? ?$ ç???????z öğ??????????!!????ız ?????? ???????ı?ı ????????,???? ??????? ????z ????? ????ı? ????????, ?ö?ü? ?????? ????? ???????? g??????? ??????????, ??ç?? ??????? ????z ??ƒ???? g???????...

4)Ö?c?d?? gü??ş sad?c? s?? vark?? doğar sa?ardım..öyL? d?ğiLmiş ya?ıLdım!!! Dü?ya s?? yokk??d? dö?üyormuş..muciz?L?ri? s?b?bi d? se? d?ğiLmişsi? üst?Lik.. yokLuğu?u yaşamak varLığı?ı taşımakta? daha koLaymış.. g?L?c?ği?i b?kL?diğim akşamLarda g?çm?zk?? zaman, şimdi anLamı?ı yitirmiş.. ya?i s??d?? so?ra zama? ö??msizmiş!! asLı?da anLatacak çokş?y var ama kısacası b??i ö??ms?m?y?? v? çabaLamaya? s??!! dü?ya s?? varsı? diy? d?ğiL b?? oLduğum içi? mük?mm?Lmiş
bu?u a?Ladım artık s??d? bazı ş?yL?ri a?Lasa? çok iyi oLur ama boşv?r s?? onu da yapamazsı?!!

5)g????ı?!??z??ı?!????????¢?gı? ??z??? ??????!??ı????ı??? ?ı? ?? ??? ?ı?? ????????!!???ı? ?ı?ı????? ?????ıg? g????!!??????? ?ı??? ??????? ı??????!!???ı ??????ı ???? ?ƒƒ??????!!g?¢???? ???ı?ı? ???? ?????!!??ş???ış?ı????ı ????? ?ı?????!!?¢ı?ı ???ı?ıgı? ı¢ı? ?ı????? ¢???ı????!¢???????z?ıgı g?????? ??????!!????? ?? ????ı?????? ?g??????ı?!!??????!!???????ı?? ??ƒ ???ı????!!????????ı? ??? ??zg?¢????!!g?ı???? ??? ¢?? ?z????? ?ı?? ??? ?????!!???ı? ?ı????? ????? ????? g????????!!?ı???? g???????ı?¢? ???????!!?gı? g??ı??? ?????? ƒı??? ???????!!??????????....

6)???? ???? ¢??ı? ç???? ???? gö????!!?????gü¢ü?ü ¢??ı??ı? ????? ???????!??g??????? ???? ????? ???? üz??? ??????? ???? ??ış?ı? z???? ??????!!

7)?z??ı??ı? ????ş???z???,????ş????? ????????z?ı?,?????????? ??zg?ç???z???,??zg?ç????? ??? ???????z?ı?!

8)g????? ?? g????? ?? ????????ı? ???.g????ş?-g?¢??ş? ???gı? ???…ş? ??????? ????? ??ƒ??? ??¢? ???? ?????ı?..???????? ?????ı ???? ??g?????????z,????????? ???????..!!?? ????? ??????? ?ğ??;;¢????? ??ş????? ??ğ?? ….?ü?-?ü??ü?,??gü?-??gü??ü? ?ü??? 1 gü??ü?;??? ??gü??ü?!

9)??????? ??z??????? ?????!??ç?? ????????? ??zg?ç???..??????? ¢????? ??????? ??????? ??????????..????z ???g???? ??? ????? ???? güç?ü?ü? ?????..g????? ?ü?ü?????....????????? gü????? ??????????? ??? ..??ç ????z?? ?g???????????..??????????? ????? ç?? ƒ?z?? ??? ??????..??????? ????g?? ?ö??? ????? ?????.....

10) ????? ö??!!???ıgı? ?????? ?????? ???????!!?????ı???...gı???ı???...?????ı???...? ?? ????¢? ¢??????? ????? ???????!!???g??ızı?..çı?g?ı? ??????ı? ??? ¢?? ????ı?ı?!!???z??,?????ı?ı ??ş????? ?????ı?? ?ı ?g??? gı???ı?...?????? ????? ???!!?????ı? ????????!!?????ı?!!??ı??? ????? ???????!!????ğ? ?????ı?..??? ?? ????¢?gı?ı ?? ???????g??? ?? ???ı ı????ıgı?ı ?ı??????ı?????ş??? ?g????? ???ı ????? çöz???????!!

11) ???ı? ?ç?? ??? ??? ??????!!

12) ????ş? ??? ¢ı??ı?!!??? ???ı? ?????!!z??ı?ı ?? ı¢?ı?!!?? ???ı? ?????!!?ı???? ???????? ???ı??ı ????? ?ı?????? ??? ?????? ?????ı? ?????!!!

13) ???? ?ı¢ ı????? ?????¢ı?ı?!!?????? ??ş?? ??????? ????¢ı?ı?!!???ı? ????? ??? ??g??? ¢??..?????? ???? ????? ?ızı?¢ı?ı?!!

14) ¢ı??ı?? ??ı?ı? ??? ???ı????!!???ı? ?????? ??? ?ı? ?????!!??z?? ???ı?ı?? ??? ??z ??????!!

15) ??ş? g?????? ı?????? ?????? z??????!ı??????? ????ı?ı?ı? ???ş???..?? ?ı¢???? ?????? ??? ?? ??????????ı? ????? ?????? ?????? ?????...!!

16) ?ş?ı? ??????ı?ı ?ç???ı ı????? ?????? !!¢???? ?¢???? g?¢?????ı ???? ???ıı ???? ??ı ????!!

17) ?öz???ı? ????? ????gı? ??¢??!!????ı????ı? ¢??? ??g?????ı? ???!!?????? g?? ş????ı ???? g?? z?????ı?ı?!!

18) ????? ?? ?????? ???? ???? ?? ?????????? ?ı¢ ?????ş?? gı?ı ??????ı? ???? ?ı¢ ¢ı???? ???ı????!!!

19) ????? ????? ???????? ??ƒ???? gı???!!??? ?????? ??? ????? ?????!!

20) ?ı? ????ı?ı g????? ?????!!?? ??????ı g?z?? ??????!!?ı??ı ?????? ????????ı? ???? ???? ?????? ?????!!

21) ??? ¢?? ???? ???ı? ??????ı? ????z ????!??????????ı? ????ı ??? ????ı ???ı?!???????ı ??? ??????? ????????ı ??? ??ı?ı?!!?ı??ı????ı? ????? ???..????? ????ı?????ı? ?? ?ı?????ı????ı??ı?!!?????ı ??ı???z..???????ı ?????????..???¢? ????????ı???..?ı¢????? ???ı??? ????ƒ ????ı? ??? ????????ı???...??? ????? ??g?? ?ıı??ı? ????? ??çı????ı?!!z???? g??ı? ???ƒ?z???ı?? ?????ı??!!

22) ?üzg?? ???? ƒı??ı?? ??ç?? ???? ???????!!?üş??? ???¢??,???? ??????????..???? ?????ğ?? ???ğ? ???ı? ?????? ????? g?ç?????!!

23) ??? ????????ı??? ????? ???!!??? g??¢?????? ı???ı?ı?!!??? ????? ?ı??ıgı? g???..???ı ????????ı??? g????ı?!!

24) g?????ıgı? ??? ????!!?????? ????ıgı??? g????g?? ?? ?????ı?? ????ıgı??? g??????ıgı??ı?!!

25) ?????ş g??? ?????!!???g??? ?????ı?????? ???g??? ?????? ??ş ???????? ???ı?ı?ı?!!

26) ??? ???? ?? ???ş? ???????!!g??????? ???ı?? ??????!!???ı?ı?? ????? ??????? ????????!!??? ?ış g??? ??????!!!

28)??? üz?????? ???ı??????? ??????????? ????????ı?ı? ı¢ı????ı ??ş??g? ??? ??????z???????? ????? ???????? ???ı ??? ??zı? ?????????ı? ?ı??? ?ı????ı? ???ı ??? ızı? ?????z??????ı? ????? ???ı ??? ????ı?ı ??????????????ş?? ????? ??ş???!!????? ?ı???!!

29) ????? ??????!!?ş?? ?ı? ?ı???? ????!!?ş?? ???ıgı? ?¢ g????? ?g???¢?!!?ı?????? ??? g?? ?ü??ü?!!???ı?ı??? ?ü?ü??? ¢??????!!!

30) B??? ????? ????? ?ı?????????? ?ı???? g???? ?ı? ???ı¢??ıgı ???Tu®...

31) ¢?? ???! g?z?!? ??? !?????!z! ??¢?!? g?? gö??! ?????? ??zg?¢????!?!!

32) ??? ??zdığı? ??d??d? ??ş??? ???u?o?um,???di ş??sı?ı ???di? ?????ıy?r?,?? ??u?c?? ??uy??? n? d? ??u?.??ş????? d? ???i? ?i?i??d?!!.

33) Yü??? i???? ???i ??????..Y? ???? gi?i ??? ???? ç?? gi?..!I???????? ?ş????? ?????ü?ü? ??? ???ı?!

34) ?? ?????? ???? ??? ????? ???g???? ??ş???ı? ??ƒ??????? ??? ????? üzgü?ü? ?z?? ????? ????? ?????????... ?

35) Ben yaşarım yaşanmış duyguLarımLa
Ortasından böLünmüş uykuLarımLa
Sen beni düşünme toparLanırım
GüLe güLe GİT sen...SAYGILARIMLA

36)
Kendimi Seviyorum !
Kusurlarımı Seviyorum !
Hoplaya Zıplaya Yürümeyi,Sinirden Kudurunca Kendimi Lunaparkta ki "güç ölçer" Gibi Bir Aşağı Bir Yukarıya Çarpıyor Gibi Hisettmeyi,Gülmeyi,0 lur 0lmaz Yerde Kahkaha Atmayı,Canım Sıkıldıgı Zaman Avaz Avaz Bağırmayı,Azıma Geleni Konuşmayi,Dedikodu Yapmayi,0rtaya Çıkınca da "Bana ne!" Demeyi .......
Normal Olmamayı Seviyorum ! Zekama Bayılıyorum
Ne Mutlu Ki Mükemmel Değilim,Ne Mutlu Ki Mükemmel 0lmamanın Farkına Varmanın Mükemmelik 0ldugunu Biliyorum

37) ????????? ??zg?ç????,?ı???ı?ı? ??ı?ı?,şı???ığı? ???? ???????????,güz???? ??? ????? ????? ö?? ??ğ????şşş

38)______??? ????? ????ı??? ö?? gö??ü...??? ?????...????? ?????? ?? ????i_______

39) Taklitlerimden Sakınmayın Çünkü Bna Ulaşamıcanıs İçin Ancaq Onlarla Yetinirsinizz!!!=))

40) Etraf ArTisssssT Kaynıo Ama BiLmioLrkii yöntmen BENİM istedigime RoL verirm istedigime YOL !!

41) yüreimde sonsuz aşkn emanetiii
qönlüm kırqın we yaralı
seni unuttum sanmaa qönül snaa hala sewdalı
ama bu yürek seni aramıcak kdrda delikanlı!!

42)Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!

43)**!!..??ğ??? ?????é éğ?????é? ???????? ??????????!!....???ı???? ???? ??????? ?ı? ???????? ?g???????..

44) Aşkın derdinden uzak durmak varken
Gidenlre yas tutup ağlamak neden ?
Bağlanmam ben hiç kimseye daha erken!
Yaşanacak çok şeyim var vakit varken...

45) ßen miydim snn pe$inden geLen?! Sendin kar$ıma geçip, diz çöken!! Kadın mı sandın kendini birden!? Kaçan Sen oLdun KovaLayan bn

46) ?????????? ?ö?{??¢?ğ??? ?? ??????} ;?????z ???????{g??? ?? g???? ????} ;?????z ö?ü??{???? ????? ????} ;çü??ü ???? ??????????

47) sadece beN kaybetmeq istediğim zamaN kazaNabiLirsN

gamzecansu

Yeni Üye
hepsi birbirinden güzel canik ellerine sağlık  :eek:k

belginn

Üye
nereye baksam aynı nickleri görüyorum seninkiler farklıve güzel olmuş bikaçını aldım bile emeyine sağlık =)

AYŞE21

Aktif Üye
paylaşımınız için çok teşekkürler