...Mod'luk gorusmesi !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sir_ako

Aktif Üye
:bang :mad:
......Webmaster: Sayin gurban nick'li uye.Bir kac gun evvel bizlere muracaat edip.mod olmak istediginizi belirtmisiniz !
......Uye Gurban: evet evet mod olmak istiyorum,lutfen beni mod yapiniz..
......Webmaster: Boardumuza ne zaman uye oldunuz ?
......Uye Gurban: Cooook oldu coook,sadece 3 gun. Uye olur olmazda hemen mod olmak istedigimi belirtmistim,sizde cok calisip kendinizi gosterin demistiniz.
.....Webmaster: Evet sizi inceledim 3 gunde 241 tane mesaj yazmissiniz.
.....Uye Gurban: Evet webmasterim ne kadar cok caliskan bir uye oldugumu size isbatladim degilmi ?beni mod yapacakmisiniz ?
......Webmaster: Himmmm
......Webmaster: ama sizin butun mesajlariniz,emeklerinize saglik,boardumuza hosgeldiniz, den ibaret, 2 sene evvel giris yapan uyeye bile hosgeldiniz,iyi eylenceler diye yazmisiniz..
......Uye Gurban: Tabi webmasterim ben cok caliskanim,burdada sizlere faydali olmak istiyorum,beni mod yapacaksiniz degilmi ?
......Webmaster: himmmmm,burdan evvel bir cok forumlarda mod,luk yaptiginizi belirtip siraylada isimlerini listelemissiniz.
......Uye Gurban: Evet eveeeet bir cok forumlarda bulundum ve coguna guzel hizmetler verdim.yazmis oldugum listede bir coklarinin isimleri var.
......Webmaster: Dr,carpan forumunda bulunmussunuz ve orayi terk etmisiniz.
......Uye Gurban: Evet webmaster, cok guzel bir forumdu ama ben esseklik ettim ve beni kovdular.
......Webmaster : allah,allah hadi anlat ne oldu ? seni nicin kovdular ?
......Uye Gurban: Birinci admin bayandi, arasira MSN,de konusup forumun problemlerini tartisiyorduk, sonrada kadina asik oldum..
......Webmaster: Nasil yani sanal dunyasindami asik oldun ?
......Uye Gurban: Evet,gormedigim bilmedigim,tanimadigim bir kadina asik oldum.
......Webmaster: Eeeeee sonra ne oldu ?
......Uye Gurban: Daha ne olsunki ! kadin evli ve 3 cocuk annesiymis, esi,de forumdaymis,hemen beni ordan kovdular,ama kendime soz verdim,bir daha board'larda kimseye asik olmiyacagim,beni mod yapacaksiniz degilmi ?
......Webmaster: henuz inceliyoruz,cok aceleci olmayin.
......Webmaster: Yalandunya forumundada.mod,luk yapmisiniz.
......Uye Gurban: Haaaaa eveeeeet,hatirladim, yalandunya forumu demistiniz degilmi ? aaahhhh,sormayin lutfen orayi bana hatirtlatmayiniz.
......Webmaster: anlatin lutfen,size gorev vermeden evvel sizi iyi tanimamiz lazim.
......Uye Gurban: o yalandunya forumunda devamli diger modlarla kavga ediyorduk,anlasamiyorduk, sinirlerim bozuluyordu, bende gizlice kendi forumumu kurdum ve eski uyeleri bir bir kendi forumuma davet ettim.
......Webmaster: eeeee  sonra ne oldu ?
......Uye Gurban: Beni cekemiyenler hemen ispiyon ettiler.ordanda atildim,yaptigim forumuda hack,lediler,ama bir daha boyle sey yapmiyacagima dair soz verdim,beni mod yapacaksiniz degilmi ? sizin forumda cok cok mod olmayi arzu ediyorum,korku filimleri kismini bana verirseniz cok sevinirim.
......Webmaster: Acele etme arkadasim,daha yenisin,biraz daha kendini gosterip tanitman lazim.
......Webmaster: Birde kadriyehala forumunda'da mod,luk yaptiginizi yazmissiniz,ordandami kovuldunuz ?
......Uye Gurban: aaaaa,seyyyy,hiimmm,nasil soyliyeyim,anlatmasam olmazmi ?
......Webmaster: anlatin,anlatin lutfen,sizin ve bizin icin cok iyi olur,
......Uye Gurban:Kadriyehala boardu cok guzel bir yerdi,herseyler tikirinda gidiyordu,evet ordada mod'luk yaptim.
......Webmaster: Eeeee,sonra ne olduda o guzel boarddan ayrildin,eminimki ordan guzellikle ayrilmissindir.
......Uye Gurban: yok webmaster yok, ordada kotu seyler oldu,oradanda kovuldum.
......Webmaster: Nicin kovuldunuz ?
......Uye Gurban ah ustadim ah,ne sen sor nede ben anlatayim....ordada bir kiza asik oldum,kiz yuz vermiyordu,msn,nini bulup mesaj yagmuruna tuttum,seni cok seviyorum,gel arkadas olalim diye e mailini bombardumana tuttum,kiz yine orali olmadi,lutfen beni rahat birak,zorla guzellik olmaz dedi,ama ben kara sevdaya tutulmus gibiydim,kizi cok sevmistim,kiz e-mail adresini degistirdi,mesaj kutusunu kilitledi,bende mesajlar gondermeyince kahroldum,kiza yalvardim yakardim,diz cokup agladim,ama kiz benim bu buyuk askimi kaale almadi
......Webmaster: Arkadasim yaf sen hep sanal dunyasindami asik oluyorsun.
......Webmaster: Sizde kizi unutmussunuzdur herhalde...
......Uye Gurban:  Hayir hayir asla unutmadim,hem unutamadim,hemde kiza cok kizdim, o islerden anliyan bir arkadasim vardi,beraberce kadriyehala forumunu hack,ledik,forumla beraber bizlerde ortadan kaybolduk,duyduguma gore kadriyehala heryerde beni ariyormus, bir elime gecirirsem kemiklerini kiracagim diyormus...Beni mod yapacaksiniz degilmi ? aslinda ben gorundugu kadar kotu adam degilim.
......Webmaster: Eveet gercekten sevimli bir uye,ye benziyorsunuz,ben bile sizi sevmeye basladim.
......Webmaster:  GTB Forumunda,da modluk yaptiniz, ordandami ayrildiniz ?
......Uye Gurban: aahhh webmaster aahhh, benim dertlerimi desiyorsunuz..
......Webmaster: ozur dilerim, maksadim sizi uzmek degil,sadece sizi daha iyi tanimak istiyorum.
......Uye Gurban: GTB <<< Gurbetci turkler boardu>>> idi orasida cok guzeldi.ama maalesef ordada bir seyler oldu.
.....Webmaster: Bayagi merak ettim hadi beni daha fazla merakda birakmadan anlatin lutfen..
......Uye Gurban:Gtb,ye uye oldum, orda hep gurbetciler vardi, hep kendi dillerinden konusup,beni hic anlamiyorlardi,
.....Webmaster: hangi hususta sizi anlamiyorlardi.baska bir lisanmi konusuyorlardi ?
......Uye Gurban: anlamiyorlardi,anlamak istemiyorlar, hic anlayis gostermiyorlardi,
......Webmaster: allah.allaah hic boyle bir sey duymamistim.
......Uye Gurban: Alamanyada yasiyan bir gurbetciyle kapistik,
......Webmaster: Nicin kapistiniz ?
......Uye Gurban: ben ona siz alamancisiniz dedim, oda hayir biz alamanci degiliz turkuz dedi,ikimizde fikirlerimizde inat ettik,munakasaya basladik,bende kendimi tutamayip cok ama cok sinirlendim,alamanciya bastim kufuru,beni boylece ordanda kovdular,ama ben iyi adamim, beni mod yapacaksiniz degilmi ? yarin 120 tane daha mesaj yazacagim,size cok faydali olacagim,lutfen beni simdi mod yapiniz.
......Wwbmaster: biraz sabirli ol ve bekle,uyelerimizin mod olmalari icin belirli asamalardan gecmesi lazim.
......Uye Gurban : hayir hayir benim beklemeye tahammulum yok, beni mod,yapacaksaniz simdi yapiniz,simdi istiyorum lutfen beni daha fazla sinirlendirmeyiniz,sinirlenince kendime hakim olamiyorum,kotu seyler yapiyorum.
......Webmaster : Sayin uye Gurban, bakin simdi muracaat forumlarini bir bir yirtiyorum ve seni bu forumdanda kovuyorum,hadi yuru git, bol sanslar.

.....Ako_hox tarafindan yazilmistir.
.....Uydurmadir,gerceklerle alakasi yoktur.
.....Okuyanlara binlerce tesekkurler.

Kalpsiz

Yeni Üye
Çok güzel  gurban eline sağlık...

derin***

Yeni Üye
WALLA ÇOK GÜSEL OLMUŞ AKO_HOX ABİ EMEĞİNE SAĞLIK

Wewear

Aktif Üye
Evet eveeeett Bana Modluk vericeksiniz dimi nolur diğerlirini boşverin en baştan başlamak istiyorum  :D  sayın webmaster im lütfeeeeeenn pls aga nolur bea kurban olim :p

Sir_ako

Aktif Üye
Kr@ttz' Alıntı:
Evet eveeeett Bana Modluk vericeksiniz dimi nolur diğerlirini boşverin en baştan başlamak istiyorum  :D  sayın webmaster im lütfeeeeeenn pls aga nolur bea kurban olim :p
.......Sen dilekceni yaz gonder,bende sana destek veririm, yonetimde tanidiklarim var....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...