Merhabalar

MechuL

Yeni Üye
Meraba,İsmim Kadir   Bursada yaşamaktayım Ankara üniversitesi  elektronik  mühendisliği bölümü mezunuyum   sanal dünyada web tasarımı, grafikerlik, amatör müzik vs. işlerle uğraşıyorum.Hem maddi hem manevi amaçlı.Yaklaşık 2002 yılından beri internet sanalalemin icindeyim mirc sohbet denilen ortama bağlanmıştım.Burdan sonra artık hayatım değişmeye başladı zaten.reklam yasak farklı bir tanışmam oldu diyemem.reklam yasak sitesine girdim  takılıyorum Ama zaten ben herşeyi seviyorum :) Haliyle sevmediğim bişey de yok şu ana kadar.Net dışında sıradan bir hayatım var.Okula gidip gelirim.Ömrümün çoğu net başında geçer.Yanlız dolaşmayı, gece 01.00 sularında caddelerde yürümeyi vs. seven sıkıcı bir tipimdir :)   Hobi olarak birşeyler tasarlamayı seviyorum.Onun dışında müzikle uğraşmayı severim.Kitap okuyarak kelime haznemi genişletmeyi severim.Fobimse yükseklik korkumdur.Ben küçükken eski oturduğumuz yerdeki parkta bi kaydırak vardı.Baya yüksekti.İşte kaydırağın başından arkadaş beni itekledi oracıktan aşağıya düşüverdim :)   Neye uğradığımı şaşırdım.Daha doğrusu şaşıracak halde kalmadı ama, neyse.İşte o olaydan sonra yükseklik korkutmaya başladı beni.3 - 4 katlı bi evin çatısından aşağı bakın deseniz bakamam.Yani o derece sinir olduğum bi fobi :)

HAYAL

Aktif Üye
hoş gedin kadir aramıza aktif olman dilekleriyle...